Chabarovsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Jekaterinburg – Ufa 3:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Omsk 0:4 (kon.)
Čeljabinsk – Togliatti 3:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 2:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Soči 2:4 (kon.)
Kazaň – Barys 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 5:3 (kon.) | D. Moskva – A. Mytišči 3:2 (3:2 po s.n.)
Riga – Helsinki 3:4 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Lada Togliatti
Pondelok 24.11.2014, 15:00 • Yunost Sport Palace • KHL

59:29
    Domáci si to komplikujú a budú hrať v štvorici. Borodkin obdržal dve minúty za držanie protihráča.

56:44
    Presilová hra pre domáci tím. Vasilij Strelcov obdržal dve minúty za seknutie.

38:36
    Domáci hokejisti si zahrajú v početnej výhode. Hosťujúci Petrov obdržal dve minúty za držanie protihráča.

29:05
    Hostia si zahrajú presilovú hru. Domáci Gubarev obdržal dvojminútový trest za podrazenie.

25:13
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Hosťujúci Petrov obdržal dvojminútový trest za seknutie.

03:30
    Hostia si zahrajú v početnej výhode o dvoch mužov! Domáci Piganovič obdržal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

01:46
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Domáci Růžička obdržal dve minúty za podrazenie.
    Góly a asistencie: 20. Panov (Quint), 34. Glinkin (Pestunov), 58. Čistov (Quint, Piganovič) – 16. Petrov (Černikov)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Borodkin, Kondraťev, Piganovič, Aťušov, Davydov, Chlystov – Čistov, Bulis, Panov – Popov, Pestunov, Glinkin – Osnovin, Růžička, Penkovskij – Zavaruchin, Gubarev, Kokujov – Fachrutdinov
    Lada Togliatti: Ježov (Glass) – Barancev, Hunkes, Šulakov, Ogurcov, Stulov, Romanov, Svijazov – Černikov, Petrov, Golubev – Šenfeld, Belousov, Zaťovič – Valuiskij, Bočarov, Šarov – A. Strelcov, V. Strelcov, Fjodorov – Mastrjukov

Rozhodca: Sergej Beljajev, Pavel Komarov – Konstantin Gordenko, Viktor Tomilov