Vladivostok – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Novosibirsk 1:4 (kon.) | Soči – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.)
Novgorod – CSKA Moskva 3:4 (1:2 po s.n.)
Metallurg Novokuzneck
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
HC Sibir Novosibirsk
Piatok 21.11.2014, 13:00 • Metallurgs Sports Palace, Novokuzneck • KHL

58:48
    V závere zápasu si hostia zahrajú presilovú hru. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Kuklev.

53:10
    Sibir si zahrá aj ďalšiu presilovú hru. Belochvostikov obdržal dve minúty za podrazenie.

47:29
    Presilová hra pre domácich. Hosťujúci Gimajev si odpyká dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

43:26
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Hosťujúci Ignatovič obdržal dve minúty za podrazenie.

42:02
    Sibir si zahrá v početnej výhode. Domáci Turukin sa previnil podrazením.

31:55
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hrubosť odchádza sadnúť domáci Kanarskij.

15:42
    Presilovú hru si zahrajú aj hostia. Turukin obdržal dvojminútový trest za hákovanie.

09:57
    Ďalšia presilová hra pre domáci tím. Hosťujúci Sannikov obdržal dve minúty za hákovanie.

01:05
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Hosťujúci Ožiganov obdržal dve minúty za hrubosť.
    Góly a asistencie: 55. Stoa – 5. Šumakov (Sannikov), 34. Kugryšev (Belov, Enlund), 53. Hersley, 54. Koskiranta (Enlund, Kugryšev)

Metallurg Novokuzneck: Sorokin (Chakimov) – Lashoff, Fairchild, Dorofejev, Kuklev, Skutar, Belochovostikov, Kanarskij, Gavrilyčev – Kaprizov, Kosourov, Stoa – Galimov, Malinovskij, Komaristij – Romanov, Malcev, Plotnikov – Sentjurin, Turukin, Mitrjakov
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Mamašev, Ožiganov, Ignatovič, Gimajev, Belov – Kugryšev, Enlund, Koskiranta – Monja, Bobrov, Kopeikin – Šumakov, Gubin, Sannikov – Fefelov, Vorošilo, Butuzov

Rozhodca: Roman Gofman, Konstantin Olenin – Viktor Birin, Alexej Medvedev