Omsk – Barys 2:1 (1:0 po s.n.) | Jaroslavľ – Nižnekamsk 4:2 (kon.) | Helsinki – Petrohrad 3:1 (kon.)
Viťaz – Togliatti 0:2 (kon.) | Riga – HC Slovan 1:0 (1:0 po s.n.)
Jokerit Helsinki
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
SKA Petrohrad
Štvrtok 20.11.2014, 17:30KHL

54:37
    Burdasov sa dostával do šance aj zakončil, ale bo, seknutý a bude sa vylučovať na domácej strane. Karalahti dve minúty.

51:57
    Kadeiykn 2 minúty.

50:40
    Trestné minúty Vám zhrniem neskôr, poďme sa venovať hre.

50:13
    Ilia Kovaľčuk : 5: Dokonca zápasu údery
    Anton Burdasov : 2 minúty nedovolené bránenie
    Ilya Kablukov : 5 minút údery
    Otte Ohtamaa : 5 minút údery

46:44
    Ilia Kovaľčuk bol faulovaný a Kapanen si ide oddychnúť na trestnú lavicu. Kovaľčuk si musí prezliesť dres, kedže ho má od krvi. Kapanen dostáva 5 minút + dokonca zápasu a toto je obrovská šanca pre hostí.

27:48
    Domáci budú maťdalšiu šancu na strelenie gólu, keď na trestnú lavicu ide Grishin.

21:08
    Na trestnej lavici sedí Kalinin, ktorý oslavuje Petrohrad na dve minúty. Huhtala sa pokášal o Granludovku, ale nevyšla mu.

11:49
    Vzájomne vylúčenie, keď sa postrkovali pred Salákom Huhtala a za hostí to bol Kablukov.

08:28
    Hosťujúci hráč na trestnej lavici Makarov.

05:17
    Roman Červenka pekne nahral Martenssonovi, ale ten bol v jasnej šanci faulovaný a Kapanen odchádza na trestnú lavicu. Ďalšia presilová hra hostí.

01:06
    Wirtanen ide na trestnú lavicu za nedovolené bránenie a hostia majú výhodu presilovej hry.

Tomáš Podávka

Góly a asistencie: 19. Moses (Omark, Karalahti), 25. Wirtanen (Poysti, Lajunen), 40. Moses (Karalahti, Omark) – 60. Panarin (Martensson, Červenka)

Jokerit Helsinki: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Jaakola (A), Rita, Kapanen (C), Hagman- Karalahti, Ohtamaa, Huhtala, Wirtanen, Poysti- Lajunen, Gunderson, Moses, Koukal, Omark- Maki, Hahl (A), Sallinen.
    SKA Petrohrad: Salak (Ivannikov)- Alexandrov, Kuteikin (A), Kovalčuk (C), Ericsson, Tichonov- Rukavišnikov, Kalinin, Červenka, Martensson (A), Panarin- Ryasensky, Yermakov, Makarov, Kablukov, Burdasov- Grishin, Ponikarovsky, Ketov, Kadeykin.

Rozhodca: Viačeslav Bulanov, Alexei Anisimov- Ivan Dedyulya, Dmitry Golyak.

Diváci: 13496