NY Rangers – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Washington – Columbus 4:2 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 3:1 (kon.)
NY Islanders – Colorado 6:0 (kon.) | Montreal – Winnipeg 3:0 (kon.) | Florida – San Jose 4:1 (kon.)
St. Louis – Buffalo 6:1 (kon.) | Nashville – Edmonton 3:2 (kon.) | Chicago – Tampa Bay 3:2 (1:0 po s.n.)
Arizona – Dallas 3:4 (kon.) | Vancouver – Ottawa 4:3 (po pr.)
Florida Panthers
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
San Jose Sharks
cz Streda 12.11.2014, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

48:56
    Sharks po delší době na rozsáhlejší časový úsek před brankou soupeře, ale vše končí jen přihrávkami. Střely zatím nikde.

45:11
    Teď už ale přestupek, za který rozhodčí dnešního zápasu trestá. Dvě minuty za zdržování hry musí ke své nelibosti odsedět Adam Burish.

33:29
    Hra přerušna před brankou Panterů, do šarvátky se tam zapojil i český mladík Tomáš Hertl. Právě on je odeslán do boxu za hrubost. První přesilovka zápasu pro Floridu.

29:45
    Dvě minuty oslabení pro Floridu, hlavní rozhodčí totiž posílá na trestnou lavici mladíka Aarona Ekblada za hákování.

19:05
    Až v samotném závěru úvodní části uvidíme vyloučení, na dvě minuty odchází do boxu trestoměřičů hokejista Florida Panthers. Erik Gudbranson musí pykat za držení.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 11. Hayes (Trocheck, Jokinen), 13. Barkov (Upshall, Kopecký), 27. MacKenzie (Ekblad), 44. Fleischmann (Thornton) – 51. Thornton (Burns)

Florida Panthers: Luongo – Ekblad, Mitchell, Robak, Campbell, Gudbranson, Olsen – Upshall, Barkov, Kopecký – Boyes, Bjugstad, Huberdeau – Hayes, Trocheck, Jokinen – Thornton, McKenzie, Fleischmann
    San Jose Sharks: Niemi – Braun, Vlasic, Burns, Mueller, Demers, Hannan – Pavelski, Thornton, Hertl – Wingels, Couture, Marleau – Kennedy, Sheppard, Nieto – Burish, Desjardins, Goodrow

Rozhodca: L'Ecuyer, Martell – Kovachik, Nowak

Diváci: 8 075