Boston – Florida 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Edmonton 4:1 (kon.) | Washington – Calgary 3:4 (po pr.)
Columbus – Carolina 2:4 (kon.) | NJ Devils – St. Louis 0:1 (kon.) | Montreal – Chicago 0:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – LA Kings 1:3 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)
Ottawa Senators
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Detroit Red Wings
Streda 05.11.2014, 01:30 • Canadian Tire Centre • NHL

54:56
    Detroit môže vyrovnať. Dve minúty za držanie dostáva Cowen.

46:55
    Vidíme ďalšie vylúčenie. Na trestnú lavicu si odišiel sadnúť Gustav Nyquist.

38:30
    Tentokrát sa ale už vylučovať bude a presilovú hru si zahrá Detroit. Dve minúty za podrazenie dostáva Chris Neil.

34:00
    Presne 6 minút pred koncom druhej tretiny sa bude vylučovať. Branden Smith zahákoval Kyle Turrisa a tak si zahrajú presilovú hru domáci.

23:29
    Prvá presilovka aj na strane Detroitu. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Erik Karlsson.

15:28
    Domáci tím bude hrať 20 sekúnd presilovku 5:3. Na trestnú lavicu totiž odišiel Joakim Anderssn za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

13:40
    Hlavný rozhodca zápasu po prvýkrát vylučuje. Za hákovanie si ide odsedieť dvojminútový trest Jonathan Ericsson.

Miroslav Kováčik

Góly a asistencie: 35. Karlsson (Turris, Legwand), 55. Wiercioch (Stone, Karlsson), 60. MacArthur (Ceci) – 43. Zetterberg (Dekeyser, Franzen)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Phillips (A), Karlsson (C), Ceci, Cowen, Gryba, Wiercioch – MacArthur, Turris, Ryan – Chiasson, Zibanejad, Michálek – Neil (A), Legwand, Smith – Stone, Lazar, Hoffman – Condra.
    Detroit Red Wings: Howard (Gustafsson) – Ericsson, Kronwall (A), DeKeyser, Lashoff, Kindl, Smith – Abdelkader, Datsyuk (A), Zetterberg (C) – Tatar, Sheahan, Nyquist – Franzen, Helm, Jurčo – Andersson, Glendening, Miller.

Rozhodca: Jean Hebert, Brad Watson – David Brisebois, Derek Nansen