Omsk – Togliatti 1:0 (kon.) | Barys – Nižnekamsk 6:5 (1:0 po s.n.) | Jekaterinburg – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Ufa – Jugra Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Soči – Helsinki 3:2 (2:1 po s.n.) | Jaroslavľ – Riga 4:1 (kon.)
A. Mytišči – Novokuzneck 4:2 (kon.) | D. Moskva – Petrohrad 4:3 (po pr.) | Záhreb – Vladivostok 3:4 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 1:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
HC Dinamo Riga
Piatok 31.10.2014, 17:00 • Arena 2000 • KHL

52:45
    (Nebezpečná hra vysokou hokejkou) Sotnieks K. – nechcený faul rozhodca nekompromisne zapískal.

50:43
    Hostia dostávajú šancu na vyrovnanie! Vylúčenie na strane domácich – Plotnikov S. (Hákovanie)

42:45
    Nasleduje vylúčenie na hosťujúcej strane – (Podrazenie) Redlihs M.!

36:05
    Novotný dnes 2-raz oslabuje domácich. Tentoraz dostáva dve minúty za hákovanie.

27:15
    Domácim dnes početné výhody zatiaľ nesedia. Teraz im ju ponúka Džerinš, ktorý sa previnil podrazením.

22:24
    V dnešnom stretnutí mimoriadne aktívny Thörnberg si pôjde na 2 minúty oddýchnuť za podrazenie.

19:58
    Dve sekundy pred sirénou sa bude ešte vylučovať na domácej strane! Za podrazenie inkasuje 2 minúty Novotný.

10:50
    Ďalšia presilovka pre domácich. Za nedovolené bránenie dostáva dve minúty Redlihs. Podarí sa domácim skórovať?

03:29
    Prvé vylúčenie v dnešnom stretnutí. Za podrazenie dostáva dve minúty Sotnieks.

Michal Štetina

Góly a asistencie: 15. Kronwall, 19. Kartajev, 54. Averin (Plotnikov, Apalkov), 58. Korshkov Y (Konkov, Kartayev) – 37. Džerinš (Redlihs, Redlihs)

Lokomotiv Jaroslavľ: Kolesnik (Sanford) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Martynov, Gorochov, Ljubuškin, Višněvskij – Averin, Apalkov, Plotnikov (A) – Platt, Novotný, Thörnberg – Konkov, Kartajev, Korshkov – Musatov, Sprukts, Gračjov
    HC Dinamo Riga: Masalskis (Sedláček) – Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnieks, Pujacs – Darzinš, Džerinš, Redlihs – Sčastlivyj, Videll, Hossa – Bicevskis, Meija, Indrašis – Cipulis, Upitis, Skvorcovs

Rozhodca: Olenin, Bondar – Menshik, Chubykin