Spišská N. Ves – Trnava 5:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:6 (kon.) | Topoľčany – SR 18 4:1 (kon.)
P.H.K. 3b Prešov – Detva 3:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prievidza 3:6 (kon.) | Senica – Michalovce 3:6 (kon.)
HC Dukla Senica
3:6 (1:2, 0:0, 2:4)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Piatok 24.10.2014, 18:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Po tretinách 1:2,0:0 a 2:4 si tri body odnášajú východniari. Ďakujem za pozornosť, dovidenia. (20:04:36)

60:00

59:46
    Dukla dala gól!
    A je dokonané. Hostia sa dostali do útočného pásma skôr ako puk a tým pádom sa jednalo o ofsajd, no rozhodca ho neodpískal a IGOR HALÁS trafil prázdnu bránu, keďže domáci hrali powerplay.

59:03
    Senica dala gól!
    Stav skorigovaný. Domácim sa v poslednej minúte podarilo pretlačiť puk do siete. Strelcom gólu je MICHAL ŠÚREK.
    Asistencie: Kalináč.

58:38
    Huňady presvišťal do útočnej tretiny, nahrával na druhú stranu Linetovi, ale ten netrafil puk.

56:23
    Kalináč sa napriahol strele a vypálil, no trafil len žŕdku, ktorá zazvonila.

55:19
    Lantoš z ľavej strany nahrával Mikoláškovi, ale jeho strela bola veľmi nepresná. Domáci sa snažia aspoň troška skorigovať stav alebo žeby sa snažili o vyrovnanie?

53:25
    Po buly v pravom kruhu sa k puku dostal , nahral MARTINOVI MIKOLÁŠKOVI, ktorý prestrelil Borka.
    Asistencie: Lantoš

52:09
    Surovka nahral na modrú Juríkovi, ktorý sa s pukom otočil a hneď vystrelil. Borko musel zasahovať.

50:56
    Jurák po prieniku do útočnej tretiny nahral Kalináčovi, no jeho pokus mieriaci k pravej tyči brankár vyrazil vyrážačkou.

49:01
    Dukla dala gól! Gól strelil DROTÁR. Asistencie Šechný.

48:34
    Borko po dlhšom čase zasiahol a prerušil hru.

47:39
    Mikoláškovi strela vôbec nesadla a nejako významne bránu hostí neohrozila.

46:14
    A ďalší puk v domácej sieti. Prvú strelu Urbana Peksa ešte vyrazil, ale na pokus PETRA ČÍŽEKA už nevyzrel.
    Asistencie: Urban

45:44
    Za podrazenie si ide na dve minúty sadnúť Lantoš.

45:05
    Gula sa s pukom dostal až za bránu Michaloviec, ale proti dvoch protihráčom nemal najmenšiu šancu.

44:19
    Kalináč s Jurákom boli pred bránou hostí dôsledný, no puk do siete i tak nedostali. Poriadky s Jurákom robil Šeliga.

42:58
    Presilovka využitá. Za bránou domácich bol s pukom RICHARD ŠECHNÝ, ktorý ho prestrčil do brány tesne vedľa ľavej tyčky domácej brány. Stav stretnutia je 1:3.

42:45
    Penák (SE) dostal menší trest za hákovanie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Petra Beblavá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Loydl (Kalináč, Jurák), 54. Mikolášek (Lantoš), 60. Šúrek (Kalináč) – 11. Halás (Šechný), 13. Šterbák (Cmorej), 43. Šechný, 47. Čížek (Urban), 50. Drotár (Šechný), 60. Halás

HC Dukla Senica: Ďuriš – Janík, Loydl, Perniš, Reissmuller (C), Gula, Fian, Neumann – Jurík, Kalináč, Lantoš, Penák, Jurák, Mikolášek, Videlka, Surovka, Daniel, Blaško, Šúrek, Vereš
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Borko – Buraľ, Urban, Šterbák, Šeliga, Kubát, Briják, Tkáč – Drotár, Banovský, Podsedlý, Majerník, Schnelly, Cmorej, Šechný (C), Čížek, Fedorko, Halás, Huňady, Linet