Lovosice – Litovel 23:24 (kon.) | Královo Pole – Jičín 30:24 (kon.)
cz Sobota 18.10.2014, 17:00 • SH Vodova, Brno • Chance Extraliga mužů (CZ)

60
    Pokutový hod Jičína proměněn, hostům to ale již nepomůže. (30:24) (30:24)

58
    Třicátý gól Kéniku střílí Martin Hajčman, který ze sedmimetrového hodu trefil pravý horní roh. (30:23) (30:23)

55
    Zdeněk Kubík se postavil k zahrání sedmimetrového hodu a úspěšně proměňuje. (28:21) (28:21)

55
    Lukáš Koubek (BNO) dostává dvouminutový trest. (28:20) (28:20)

53
    Martin Bareš (JIC) dostává dvouminutový trest. Dnes je posazen již podruhé na dvě minuty. (28:20) (28:20)

43
    První neproměněný trestný hod domácího Aspridise, Machalický se tentokrát dobře postavil do dráhy letu míče. (23:18) (23:18)

38
    Lukáš Rychna odchází pykat na dvě minuty. (21:17) (21:17)

37
    Vít Šebek (JIC) dostává dvouminutový trest. (20:17) (20:17)

33
    Boris Aspridis i tentokrát proměňuje pokutový hod. (20:15) (20:15)

28
    Boris Aspridis znovu úspěšný ze sedmi metrů. (17:13) (17:13)

27
    Radek Král neproměnil trestný hod, stejnou možnost nyní dostane Brno. (16:13) (16:13)

22
    Domácí trenér Andrej Titkov je zřejmě nespokojen s verdiktem rozhodčích, kteří mu za jeho jednání udělují žlutou kartu. (13:10) (13:10)

22
    Lukáš Koubek dostává dvouminutový trest. (13:10) (13:10)

17
    Jozef Hanták a Martin Bareš odcházejí současně na dvě minuty na trestnou lavici za vzájemné postrkování. (9:8) (9:8)

16
    Znovu úspěšný pokutový hod Aspridise, který vypálil přesně doprostřed branky. Veverka se v brance skrčil očekávajíce střelu k zemi. (9:7) (9:7)

14
    A Aspridis úspěšně trefuje dolní roh Machalického branky. (7:5) (7:5)

12
    Na dvě minuty odchází pykat Jan Hubáček za tvrdý faul na střelce vyrovnávací branky. (5:5) (5:5)

9
    Žlutou kartu dostává Šebek (HBC Ronal Jičín). (5:3)

7
    Žlutou kartu dostává Weintritt (Handball KP Brno). (4:2)

6
    Radek Král úspěšný proti nastoupenému Bavlnkovi a vrací Jičín na dostřel jediné branky. (3:2) (3:2)