NY Islanders – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Dallas 2:3 (kon.) | NY Rangers – Carolina 2:1 (1:0 po s.n.)
Washington – NJ Devils 6:2 (kon.) | Montreal – Boston 6:4 (kon.) | Ottawa – Colorado 5:3 (kon.)
LA Kings – St. Louis 1:0 (1:0 po s.n.)
Ottawa Senators
5:3 (1:3, 1:0, 3:0)
Colorado Avalanche
cz Piatok 17.10.2014, 01:50 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

53:40
    Teď navíc musí Colorado řešit další nepříjemnost. Maxime Talbot najel do Andersona, za což si musí zákonitě odpykat dvouminutový trest.

47:32
    Početní převaha Senátorů neměla dlouhého trvání. Mark Stone podrazil Stuarta a už usedl na lavici hanby.

47:01
    Nick Holden míří na trestnou lavici, a to znamená jediné. Domácí si zahrají první přesilovou hru ve třetí třetině.

42:53
    Po dlouhé době uvidíme přesilovou hru, zahrají si ji hosté, dvě minuty za držení dostal Mika Zibanejad.

28:44
    Hosté si zahrají svou třetí přesilovou hru poté, co Eric Gryba přidržel hokejku Maxima Talbota. Následně se do sebe pustili Cody McLeod a Chris Neil. Bitka nakonec skončila nerozhodně, oba kohouti následně zamířili zchladit emoce na trestnou lavici.

25:31
    Nate Guenin vyhodil kotouč z obranného pásma do hlediště a smířen se svým osudem, odjíždí na trestnou lavici.

22:57
    Anderson zasáhl proti střele Talbota. To však nebyla nejzásadnější zpráva okamžiku. Po hvizdu rozhodčího došlo k první ostřejší potyčce v zápasu. Cody McLeod a Mark Borowiecky se pustili do sebe. Colorado si zahraje přesilovou hru, Borowiecky dostal čtyřminutový trest, McLeod pouze dvě minuty.

18:39
    Rozhodčí dnes už počtvrté v první třetině vyloučil hostujícího hráče, tentokrát dvě minuty za držení obdržel Daniel Briere.

17:00
    První přesilovou hru si zahrají hosté. Dvě minuty za držení nebezpečného Matta Duchena obdržel Eric Gryba.

14:07
    Již třetí přesilovou hru si zahrají domácí. Matt Duchene podrazil ve středním pásmu Milana Michálka, za což obdržel od rozhodčího dvouminutový trest ve hře.

11:19
    Následně si navíc hosté zahrají přesilovou hru, Hejda zahákoval Chiassona a už usedá na trestnou lavici.

08:43
    A uvidíme první přesilovou hru zápasu, Maxime Talbot se dopustil nedovoleného háčku při bránění Turrise a poprvé v dnešním zápase oslabuje své mužstvo.

Václav Petrů

Góly a asistencie: 12. Smith (Lazar), 27. Legwand (Karlsson, Turris), 49. Ryan (Ceci), 52. McArthur (Stone), 59. Neil (Legwand) – 2. Tanguay (MacKinnon, Briere), 10. Mitchell, 18. Landeskog (MacKinnon, O´Reilly)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Phillips, Karlsson, Wiercioch, Ceci, Gryba, Borowiecky, – MacArthur, Turris, Stone – Ryan, Zibanejad, Chiasson – Condra, Lewgand, Neil – Michálek, Smith, Lazar
    Colorado Avalanche: Berra (3.Pickard) – Johnson, Holden, Barrie, Hejda, Guenin, Stuart – Iginla, Duchene, McGinn – Briere, MacKinnon, Tanguay – Everberg, O´Reilly, Landeskog – Talbot, Mitchell,McLeod

Rozhodca: McIsaac, O´Rourke – Barton, Driscoll