B. Bystrica – Skalica 3:4 (kon.) | Zvolen – HC Slovan 4:3 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 0:7 (kon.)
Spišská N. Ves – Košice 2:4 (kon.) | Trenčín – Nitra 3:2 (kon.) | Žilina – Topoľčany 4:2 (kon.)
MsHK Žilina
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
HC Topoľčany
Štvrtok 16.10.2014, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Extraliga juniorov

Máme tu koniec zápasu. V 14.kole hokejovej extraligy mužov teda Žilina zdolala Topoľčany 4:2. Ja vám pre dnešok ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Verím, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte svoju priazeň. (19:06:43)

60:00

58:24
    Máme tu ešte obojstranné vylúčenie za údery. Na strane Žiliny je to Patrik Rogoň, na strane Topoľčian je to Juraj Gašparovič.

57:39
    Topoľčany dali gól!
    A možno nie, pretože hostia prakticky z ďalšieho útoku znižujú na 2:4. Stanislava Škorvánka po prihrávke Patrika Vargu prekonal JOZEF HUDEC. Asistencia: Patrik Varga.

57:07
    Žilina dáva gól! Žilina dáva štvrtý gól v stretnutí a zdá sa, že je rozhodnuté. Guriša prekonal LUKÁŠ MICHALEK. Asistencia: Jozef Cisarik.

52:44
    Domáci v plnom počte.

50:44
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Lukáš Michalek za podrazenie.

48:00
    Dnešné stretnutie sleduje 48 divákov.

45:17
    Žilina dáva gól! Domáci Vlci využívajú presilovú hru a vedú v zápase už 3:1. Po prihrávke Rogoňa prestrelil Guriša obranca SILVESTER PRÁŠEK. Asistencia: Patrik Rogoň.

44:23
    Vylúčenie Topoľčany, 2 minúty dostáva Michal Ondruš za podrazenie.

40:01

Po druhej tretine máme stav 2:1 v prospech domácej Žiliny. Záverečná časť hry sa začne približne o 18:40.

40:00

37:38
    Hostia v plnom počte.

37:24

35:38
    Vylúčenie Topoľčany, 2 minúty dostáva Nino Szalay za hru so zdvihnutou hokejkou.

35:24
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Roman Kadlečík za držanie.

29:50
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Pšurný (Paleček, Petelin), 23. Paleček (Petelin, Niník), 46. Prášek (Rogoň), 58. Michalek (Cisarik) – 17. Szalay (Šimko), 58. Hudec (Varga)

MsHK Žilina: Škorvánek – Niník, Prášek – Solar, Kvocera – Kadlečík, Vrábel – Štefánik, Leitman – Petelin, Paleček, Pšurný – Holák, Rogoň, Dolinajec – Cisarik, Ondruš, Michalek.
    HC Topoľčany: Guriš – Petrek, Vasiliev – Šuster, Mišovič – Piterka, Bako – Tóth – Ondruš, Šťastný, Gašparovič – Šimko, Szalay, Grabčák – Varga, Gramblička, Hudec – Gaťár.

Rozhodca: Valach – Hronský, Ševčík