Togliatti – Čeljabinsk 3:4 (kon.) | Nižnekamsk – Jugra Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.) | Helsinki – Riga 5:2 (kon.)

59:49
    Asi posledné vhadzovanie pred hosťujúcou bránkou.

59:42
    Power-play domácich. Ezhov na striedačke!

59:28
    Už – už sa Ezhov dostával na striedačku, rozhodca však prerušil hru a nasleduje vhadzovanie v strednom pásme a domáci brankár tak ostáva v bráne.

58:53
    Domácim sa nedarí dostať do útočného pásma a odvolať svojho brankára, ktorý čaká na svoje striedanie pred bránkoviskom.

58:39
    Vhadzovanie napokon v strednom pásme, Ezhov sa pripravuje na svoj odchod z bránky.

58:39
    Oddychový čas domácich.

58:39
    Lada sa doposiaľ neodhodlala k odvolaniu Ezhova, možno teraz, hra je prerušená a nasleduje vhadzovanie v obrannom pásme Traktoru.

58:01
    Dve minúty do konca tretej tretiny.

57:36
    Puk majú vo svojej moci hráči hostí, ktorý ho nastreľujú na zadný mantinel a potom ho dokorčuľujú a napádajú tak domácich bekov pri rozohrávke.

56:48
    Piganovič teraz šikovne zaviezol puk po ľavej strane klziska do útočného pásma a získal tak cenné sekundy pre svoj tím.

54:53
    Hunkes sa teraz v pravom kruhu dostal k odrazenému puku a pred strelou volil prihrávku na jedného zo svojich spoluhráčov, ju však vystihli brániaci hráči hostí, ktorý sa tak zmocnili puku.

54:16
    Hra je v tretej tretine často prerušovaná, čo viac vyhovuje hosťujúcim hokejistom. Domácim už veľa času na zvrat nezostáva.

53:28
    Opäť pokračujeme po dlhej dobe v plnom počte hráčov na ľadovej ploche. Uvidíme či sa domácim podarí nájsť odpoveď na vedúci gól Wilsona z 34 minúty.

52:47
    Domáci v plnom počte.

51:26
    Hostia môžu rozhodnúť o svojom víťazstve, avšak presilovú hru nezačali dobre, domácim hráčom sa podarilo vyhodiť puk až k Demčenkovi a následne o moment na to sa jeden z domácich mohol rútiť sám na brankára hostí, k tomu by však potreboval väčšiu rýchlosť respektíve viac síl v danom momente.

50:50
    Hostia v plnom počte.

50:47
    Tri sekundy pred koncom presilovej hry domácich odchádza na trestnú lavicu za seknutie Fedor Fedorov.

50:28
    Postavenie mimo hry, ktorého sa dopustili domáci hokejisti a hra sa presunie do stredného pásma.

49:31
    Hosťom sa teraz podarilo vyhodiť puk cez všetky čiary. S nepríjemnou grimasou v tvári odišiel na striedačku po zásahu pukom Kokujov, ktorý je už v opateri lekárov.

49:16
    Domáci roztočili v útočnom pásme presilovkový kolotoč a Demčenko si pripisuje už dve zásahy v krátkom časovom slede!

48:51
    Presilová hra pre Ladu. Na trestnú lavicu odchádza za nedovolené bránenie v hre Martin Ružička. Výborná šanca pre domácich.

48:08
    Traktor teraz mierne prevzal iniciatívu a dokázal dostať viackrát po sebe puk do útočného pásma, kde hráči hostí zístkali cenné sekundy v ceste za víťazstvom.

47:08
    Tretia tretina je viac o dodržiavaní taktických pokynov, ani jedno z mužstiev sa neženie do útoku. Domáci vyčkávajú na chybu súpera, ten však naopak výborne bráni.

46:12
    Demčenko teraz musel zasahovať po nepríjemnej strele Golubeva z ľavého kruhu. Hra je prerušená, nasledovať bude reklamná prestávka.

45:54
    Hostia sa teraz previnili zakázaným uvoľnením a hra sa presunie pred Demčenka.

45:16
    Chistov teraz po vhadzovaní vybojoval puk a snažil sa ho poslať pred bránku, tam si ho však už postrážili domáci obrancovia, ktorý ho upratali do bezpečia.

45:11
    Ezhov prerušuje hru a vhadzovať sa tak bude v obrannom pásme Lady.

43:57
    Hostia sa teraz dostávali do prečíslenia, avšak domáci sa stihli vrátiť a toto nebezpečenstvo zažehnať.

43:34
    Demčenko teraz zachytil nepríjemný puk od modrej čiary, strelu švihom na neho vyslal Valujsky.

42:05
    Lada sa zatiaľ v tejto tretine nedostala k ničomu vážnejšiemu. Hostia pozorne bránia a napádajú domácich hráčov už pri rozohrávke.

41:19
    Popov nakoniec inkasoval na červenej čiare nepríjemný hit od jedného z domácich hráčov, ktorý do neho narazil v plnej rýchlosti. Po krátkom zábere na striedačku Traktoru však vidíme že hosťujúci hokejista sa z toho otriasol, je v poriadku a je schopný pokračovať ďalej v hre.

40:27
    Súboje v rohoch klziska, to vidíme na začiatku tretej tretiny a zrejme zo strany hostí uvidíme aj častejšie, keďže ich náskok je ľahko zmazateľný.

40:02
    Úvodné vhadzovanie v tretej tretine patrilo domácim hokejistom, hra je však o malú chvíľu na to opäť prerušená, otrasený ostáva zrejme po zásahu pukom hosťujúci Popov.

40:01

Hráči obidvoch mužstiev už nastupujú na hraciu plochu. Tretia tretina sa o malú chvíľu začne.

Vyhraté vhadzovania 20 – 23

Tretia tretina sa začne približne o 18:43 hod.

40:00

39:01
    Minúta do konca druhej tretiny.

38:27
    K nebezpečnej strele sa z ľavého kruhu dokázal dostať Fahkrutdinov a vzápätí na to ho napodobnil Romanov. Domáci si teraz v krátkosti dokázali vypracovať dve strelecké pokusy z nebezpečných pozícii.

37:11
    Veľa času už domácim na zvrat v druhej tretine neostáva. Zatiaľ viedla Lada v stretnutí len raz. Uvidíme či sa to domácim v dnešnom stretnutí ešte podarí a pridajú ešte minimálne dva góly.

36:07
    Lada si dokázala v presilovej hre vytvoriť tlak, avšak všetky strelecké pokusy skončili na pozornom Demčenkovi. Hostia už hrajú s plným počtom hráčov a pokračuje sa vhadzovaním v ich obrannom pásme.

34:07
    Presilová hra pre Ladu. Hostia hrali s príliš veľkým počtom hráčom na ľadovej ploche a domáci tak majú výbornu príležitosť vyrovnať.
    WILSON - 3:4

33:04
    Traktor Čeljabinsk dal gól!
    Gól strelil WILSON.Asistencia: Kokujov
    Hostia sa teraz dostali do prečíslenia, pričom po ľavej strane si do útočného pásma nakorčuľoval Kokujov, ktorý volil strelu pred prihrávkou. Ezhov jeho strelecký pokus dokázal zlikvidovať, avšak na dorážku od Wilsona z bezprostrednej blízkosti už nestihol reagovať a hostia sa dostávajú do vedenia.

31:33
    Domáci sa teraz na dlhú chvíľu dokázali udržať v útočnom pásme, nakoniec je však hra po zásahu Demčenka prerušená.

30:16
    Domáci hokejisti sa v presilovej hre k vážnejšiemu ohrozeniu Demčenka nedostali a tak hostia túto presilovú hru prežili v kľude.

29:42

27:42
    Presilová hra pre Ladu. Na trestnú lavicu odchádza za držanie Popov.
    PANOV - 3:3

27:07
    Gól strelil PANOV.
    Hostia bleskovo využívajú presilovú hru. Presadil sa KONSTANTIN PANOV. Quint našiel s veľkým prehľadom v ľavom kruhu Chistova, ktorý naznačil strelu a nakoniec pred bránkoviskom našiel Panova, ktorý na dvakrát zakončil a po krátkej dobe je tak opäť vyrovnané.

26:58
    Na trestnú lavicu odchádza za hákovanie Šulakov. Presilová hra pre Traktor.
    MASTRJUKOV - 3:2

25:12
    Togliatti dáva gól! Gól strelil MASTRJUKOV.
    Mastrjukov sa po pravej strane natlačil do útočného pásma, stihol zakončiť a v rovnakom momente bol faulovaní a skončil v bránke v ten istý moment ako puk. Rozhodcovia sa dlho rozhodovali či gól uznať a napokon sa tak stalo a domáci vedú 3:2.

25:12
    Momentálne je hra prerušená a po faule na Mastrjukova bude kontaktovaný videorozhodca, puk totižto skončil v sieti v ten istý moment ako faulovaní hráč.
    PETROV - 2:2

23:49
    Togliatti dáva gól! Gól strelil PETROV. Asistencie Golubev.
    Domáci vyrovnávajú a hrá sa od začiatku. Gól domácich zaznamenal Petrov, ktorého strelu síce dokázal Demčenko zraziť, avšak následne mu puk nešťastne vypadol a skončil v sieti. Nešťastný moment pre hostí, ktorý tak prichádzajú o svoj jednogólový náskok.

20:51
    Traktor mal ešte k dispozícii presilovú hru o jedného hráča z prvej tretiny, tú však hostia nevyužili a Lada už hraje s plným počtom hráčov.

20:01

Druhá tretina sa začne približne o 17:50 hod.

20:00

19:04
    Presilová hra pre Ladu. Na trestnú lavicu odchádza za hákovanie Bočarov.

19:01
    Minúta do konca prvej tretiny.

16:51
    V útočnom výpade sme teraz videli dvojicu Ružička – Popov, pričom zakončoval druhý menovaný, ktorého pokus však smeruje mimo bránku domácich, Ezhov pri tomto pokuse zasahovať nemusel.

15:38
    Po dlhšej dobe musel zasahovať aj hosťujúci brankár Demčenko, strela od jedného z domácich hráčov ho však neprekvapila a bez problémov ju zlikvidoval.

14:48

13:37
    Hra sa teraz odohráva prevažne v strednom pásme, ani jeden z tímov sa nevie dostať do šance. Hostia sa teraz previnili postavením mimo hry.

12:48
    Na trestnú lavicu odchádza za podrazenie Bulis. Presilová hra pre Ladu.

10:14
    Gól strelil PIGANOVIČ. Asistencie Panov.
    Hostia vyhrali vhadzovanie v útočnom pásme, po ktorom sa k puku dostal Piganovič, ktorý ho strelou z prvej umiestnil za domáceho brankára a hostia tak rýchlo obracajú výsledok stretnutia na svoju stranu a vedú 1:2
    KUKOV - 1:1

08:11
    Gól strelil KUKOV. Asistencie Sajustov, Wilson.

Sajustov sa šikovne dostal s pukom až do útočného pásma, kde sa seba naviazal dvojicu brániacich hráčov a šikovne našiel Wilsona, ktorý našiel pred bránkoviskom Kukova, ktorý už zakončoval prakticky do prázdnej brány, keďže Ezhov bol v tom momente na ľade a nestihol sa presunúť.

07:53
    Domáci nedokázali využiť presilovú hru a opäť vidíme hru s plným počtom hráčov.

07:50

05:50
    Na trestnú lavicu odchádza za hákovanie hosťujúci zadák Aťjušov. Presilová hra pre Ladu.
    HUNKES - 1:0

04:32
    Togliatti dáva gól! Gól strelil HUNKES. Asistencie Zatovič, Nikitenko.

Domáci sa dostávajú do vedenia, keď sa k puku pred bránkoviskom dostal JIŘÍ HUNKES, ktorý svojou strelou vymietol ľavý vinkel domácej bránky. Ezhov pri jeho strele nemal nárok a Lada ide do vedenia 1:0.

00:48
    Ezhov teraz radšej podržal puk a bude nasledovať vhadzovanie v obrannom pásme Lady.

00:26
    Domáci začali úvod stretnutia aktívnejšie, avšak ich snaha končí len na útočnej modrej čiare.

00:01

Lada Togliatti: Ezhov – Podhradský, Barancev, Hunkes, Šulakov, Romanov, Vorobjov, Ogurcov, K.Sloboda – Černikov, Petrov, Golubev, Zatovič, Nikitenko, Valujsky, Bocharov, Šarov, Mastrjukov, Fedorov, Strelcov, Fahkrutdinov

Traktor Čeljabinsk: Demčenko – Quint, Katičev, Borodkin, Piganovič, Atjušov, Chlystov, Kostromitin, Sajustov – Panov, Chistov, Bulis, Popov, Wilson, Kokujov, Ružička, Osnovin, Penkovsky, Toluzakov, Mokin, Velichkin..

Domáci hokejisti sa momentálne nachádzajú na 8 pozícii v tabuľke Východnej konferencie so ziskom 16 bodov. Najproduktívnejším hráčom tímu je so ziskom 9 bodov Jurij Petrov, najlepším strelcom je Semjon Valujsky s 5 gólmi. V tíme Lady pôsobia aj dvaja slovenskí a dvaja českí hokejisti a to Peter Podhradský, Karol Sloboda, Martin Zaťovič a Jiří Hunkes.

Traktor Čeľjabinsk

Hosťujúci hokejisti sa nachádzajú na 12 pozícii v tabuľke Východnej konferencie a dnešným prípadným víťazstvom by mohli preskočiť svojho súpera a dostať sa na ôsmu pozíciu v tabuľke, ktorá zaručuje účasť v play-off. Traktor má na svojom konte 14 bodov. Najproduktívnejším hráčom tímu je so ziskom 9 bodov Andrej Popov, ktorý je spoločne so Stanislavom Chistovom aj najlepším strelcom tímu, obaja majú na svojom konte po 4 góly.

Dobrý deň, Vážení športoví fanúšikovia. Vítam Vás pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy, v ktorom Lada Togliatti privíta na vlastnom štadióne Traktor Čeljabinsk. Zápas sa začína o 17:00 hod.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Jakub Bobovič

Góly a asistencie: 5. Hunkes (Zatovič, Nikitenko), 24. Petrov (Golubev), 26. Mastrjukov – 9. Kukov (Sajustov, Wilson), 11. Piganovič (Panov), 28. Panov (Quint, Chistov), 34. Wilson (Kokuyov)