Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 1:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 6:1 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 4:3 (kon.)
Petrohrad – Riga 2:1 (kon.)
Avtomobilist Jekaterinburg
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pondelok 13.10.2014, 15:00KHL

55:24
    Domáci hráč Lewandowski vylúčený na 5 + do konca zápasu za napadnutie zozadu.

49:39
    Lešnuchin vylúčený na dve minúty za držanie.

46:21
    Antonov vylúčený na dve minúty za hákovanie.

41:47
    Alexej Simakov vylúčený na dve minúty za hákovanie a počet hráčov nahracej ploche sa vyrovná.

40:33
    Sergejev vylúčený na dve minúty za držanie.

35:22
    Solomonov dostáva 2 minúty za hákovanie. Jugra má šancu počas presilovky na vyrovnanie.

30:15
    Bude sa vylučovať na oboch stranách. Lepisto dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou a Maxwell 2 minúty za sekanie.

21:29
    Megalinskij dostáva 2 minúty za sekanie a Jugra získava presilovku.

10:49
    Čibisov sekol pri snahe o dorážku Kovářa a tak dostáva 2 minúty a presilovku budú hrať domáci.