Jekaterinburg – Vladivostok 5:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Jugra Chanty-Mansijsk 5:4 (kon.) | Nižnekamsk – Togliatti 1:4 (kon.)
Kazaň – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 1:0 (kon.)
Avtomobilist Jekaterinburg
5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
Admiral Vladivostok
Sobota 11.10.2014, 13:00KHL

57:47
    Alexander Bumagin dostáva 2 minúty za hákovanie a Vladivostok ešte získava presilovku.

51:07
    Nikita Trjamkin dostáva 2 minúty za podrazenie a domáci budú hrať ďalšie oslabenie.

46:23
    Vladislav Jegin je vylúčený na 2 minúty a hostia majú šancu na zníženie.

39:09
    Domácich teraz oslabuje Anatolij Golyšev.

35:35
    Alexej Simakov dostáva 2 minúty za podrazenie. Presilovka pre Admiral.

30:31
    Nikita Komarov dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a je tu presilovka pre hostí.

27:21
    Niklas Bergfors dostáva 2 minúty za sekanie. Presilovka pre Jekaterinburg.

24:12
    Presilovka hostí dlho netrvala. Pyett dostáva 2 minúty za držanie.

23:47
    Petružálek dostáva 2 minúty za podrazenie a oslabuje domáci tím.

19:58
    Alexej Michnov dostáva v závere tretiny 2 minúty za sekanie a tak začnú druhú tretinu hostia presilovkou.

12:38
    Ilja Davidov je vylúčený a tak budú hrať hostia opäť v oslabení.

10:28
    Avšak je tu ďalšie vylúčenie. Ilja Zubov dostáva 2 minúty za sekanie.

06:45
    Na druhej strane prichádza presilovka aj pre Vladivostok. Komarov dostáva 2 minúty za sekanie.

03:35
    Richard Gynge dostáva 2 minúty za sekanie.

Martin Platko

Góly a asistencie: 14. Lepisto (Simakov, Petružálek), 16. Petružálek (Jemelin), 18. Antonov (Lewandowski, Golyšev), 29. Bumagin (Metljuk, Krysanov), 49. Megalinskij (Brulé) – 15. Bergfors (Gynge, Gorošanskij)

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Megalinskij, Metljuk, Trjamkin, Antonov, Postnikov, Jegin – Petružálek, Brule, Simakov – Golyšev, Michnov, Jemelin – Lewandowski, Komarov, Jefimov – Garejev, Krysanov, Bumagin.
    Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Pyett, Davydov, Kolář, Lisov, Zemčjonok, Kuzmin, Volodin – Gynge, Bergfors, Gorošanskij – Ugarov, Zubov, Goroškov – Lisin, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušerin – Nesterov, Sigarjov, Byvalcev.

Rozhodca: Akuzovskij, Gašilov – Strelcov, Tarasov