Jekaterinburg – Vladivostok 5:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Jugra Chanty-Mansijsk 5:4 (kon.) | Nižnekamsk – Togliatti 1:4 (kon.)
Kazaň – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 1:0 (kon.)
Ak Bars Kazaň
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Sobota 11.10.2014, 15:30KHL

To je už odo mňa pre túto chvíľu všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:41:09)

Je dobojované! V poslednej tretine už mala Kazaň všetko pod kontrolou a o bodku sa postaral svojim gólom Kosticyn. Hostia sa síce snažili, ale recept na Nilssona v dnešnom zápase nenašli.

60:00

59:01
    Prebieha už posledná minúta zápasu.

58:17
    Lukojanov to skúšal od modrej, ale Demčenko aj v tomto prípade uspel.

56:28
    Následne od modrej čiary strieľal Nikulin, ale trafil len mantinel za bránkou hostí.

55:27
    Nilsson sa dokázal včas premiestniť a uspel proti strele Penkovskiho spoza bránky.
    KOSTICYN - 3:0

53:40
    Bars Kazaň dala gól!
    A je rozhodnuté! V obklopení troch protihráčov dokázal Azevedo prihrať na voľného SERGEJA KOSTICYNA, ktorá prekonal Demčenka. Asistencie: Justin Azevedo, Konstantin Kornejev.

52:17
    Aktívna defenzíva Kazane stále funguje ako má a Nilsson nemá v posledných minútach veľa práce.

51:20
    Teraz strieľal Lukojanov a Demčenko reflexívne vyrazil puk ramenom.

50:03
    Kazaň stále pokračuje vo svojej hre a dostáva sa do šancí. V tej poslednej však Obuchov neuspel.

49:43
    Traktoru sa momentálne nedarí a domáci len kontrolujú svoj náskok. Prípadný gól hostí by mohol zápas oživiť.

48:16
    Zakončenie Mollera vyrazil do bezpečia Demčenko.

47:07
    Vhadzuje sa v strednom pásme, Bulis bol nachytaný v ofsajde.

45:53
    Voľný bol pred bránkou Denisov, ale jeho strela končí len vysoko nad!

45:10
    Teraz puk vyhodil Nikulin a zároveň sa skončila presilovka Čeljabinsku.

44:45
    Barsu sa podarilo vyhodiť puk cez všetky čiary.

43:09
    Heshka zastavil prenikajúceho hráča hostí a tak bude hrať Kazaň v oslabení.

Martin Platko

Góly a asistencie: 14. Svitov (Bodrov, Rylov), 21. Nikulin (Mirnov, Azevedo), 54. Kosticyn (Azevedo, Kornejev)

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Pajgin, Heshka, Rylov, Denisov, Musin, Medvedev, Nikulin, Kornejev – Pesonen, Obuchov, Malychin – Lukojanov, Svitov, Bodrov – Varnakov, Möller, Burmistrov – Kosticyn, Mirnov, Azevedo
    Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Fokin) – Quint, Katičev, Borodkin, Piganovič, Aljušov, Chlystov, Kostromitin – Růžička, Bulis, Panov – Kokujov, Čistov, Popov – Gubarev, Osnovin, Penkovskij – Wilson, Mokin, Toluzakov, Sajustov

Rozhodca: Vasiljev, Olenin- Aljošin, Kučava