Vítkovice – SaiPa 1:3 (kon.) | Tappara – Třinec 5:1 (kon.) | Kuopio – Växjö 1:3 (kon.)
IFK Helsinky – Skellefteå 5:3 (kon.) | Rauma – Luleå 2:0 (kon.) | Vienna – Zürich 5:3 (kon.)
Villach – Frölunda 1:7 (kon.) | Berani Zlín – Eisbären 4:2 (kon.) | Ingolstadt – Zug 3:2 (po pr.)
Salzburg – Kloten 7:1 (kon.) | SønderjyskE – Krefeld 4:5 (kon.) | Hamburg – Nottingham 6:0 (kon.)
Ženeva – Briançon 5:1 (kon.) | Fribourg – Djurgården 3:1 (kon.) | Stavanger – Bern 5:2 (kon.)
Bolzano – Pardubice 4:3 (kon.) | Linköping – TPS 1:2 (kon.) | HV71 – Jyväskylä 0:3 (kon.)
HC Linköping
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
TPS Turku
cz Utorok 07.10.2014, 20:05 • Saab Arena • Liga majstrov

58:21
    Mikko Rantanen zalehl kotouč a rozhodčí ho posílá na trestnou za zdržování hry! Tohle je příležitost pro domácí tým, který nyní bude hrát v šesti proti čtyrem!

48:48
    Hostující Seigo si odsedí dvě minuty za hákování. Dá se očekávat, že tlak domácího týmu se nyní vygraduje!

38:39
    Hostující Rantanen si jde odpykat dvě minuty za podražení.

26:52
    Dvojí vyloučení na straně hostů! Za sekání dostává menší trest Lamsa, kterému bude na trestné lavici dělat společnost Lasch, který si jde odsedět trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Velká příležitost pro domácí v podobě dvuominutové přesilovky 5 na 3!

23:31
    Domácí Dahlström si jde odsedět dvě minuty za hákování.

19:31
    Hostující Otto Karvinen si odsedí dvě minuty za sekání. Na trestnou půjde však i jeden z domácích a hrát se tedy bude 4 na 4.

15:59
    Fredric Andersson (LIN) si odsedí dvě minuty za podražení. Na trestnou odchází ve stejnou chvíli i hostující Koskiranta, který přifilmoval pád. Hraje se tedy 4 na 4.

12:43
    Přesilovku si teď poprvé zahrají domácí. Hostující Kumeliauskas dostává menší trest za hákování.

09:14
    Broc Little (LIN) dostává dvě minuty za hákování.

01:36
    Domácí Karlsson si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 28. Taffe (Micflikier) – 17. Sointu (Kumeliauskas, Seigo), 21. Lehtonen (Koskiranta, Lasch)

HC Linköping: Högberg (Rautio) – Johansson, Forsling, A. Karlsson, Dahlström, Rahimi – Tornqvist, Almtorp, Salmonsson – McDonell, S. Karlsson, Nordén – Vrána, Taffe, Andersson – Little, Kolarik, Sundh – Micflikier
    TPS Turku: Lassila (Jarvinen) – Lehtonen, Gysbergs, Pulli, Nakládal, Seigo, Friman, Keskilato – Lasch, Virtala, Koskiranta – Kumeliauskas, Rantanen, Smoleňák – Vahatalo, Sointu, Pikkarainen – Lindsten, Lamsa, Kulmala – Karvinen

Rozhodca: Kubuš (SVK), Andersson (SWE) – Malmqvist (SWE), Dahmén (SWE)