D. Moskva – Jaroslavľ 2:0 (kon.) | Viťaz – Soči 2:4 (kon.)
Dynamo Moskva
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
Utorok 07.10.2014, 17:30 • Arena Lužniki (Moskva) • KHL

Je tu koniec stretnutia ktoré bolo chudobné na góly ale aj také niekedy hokej prináša. Domáci sa tešia zaslúžene, pretože vo väčšej časti zápasu boli lepším tímom. Na konci poslednej tretiny prišiel úvodný gól a potom 7 sekúnd pred koncom ďalší do prázdnej brány.
    Na dnes je to odo mňa všetko, dne boli na programe 2 zápasy KHL zvyšné si môžete pozrieť spolu s nami už zajtra. Prajem Vám ešte príjemný večer. (19:44:54)
    DAUGAVINS - 2:0

60:00

59:53
    Dinamo Moskva dalo gól!
    A je rozhodnuté. 7 sekúnd pred koncom dáva gól do prázdnej brány DAUGAVINS ! Asistencie: Mosaljov a Jalasvaara

59:40
    20 sekúnd do konca a puk majú domáci.

59:00
    Posledná minúta zápasu. Brankár Sanford išiel na striedačku. Brána hostí je prázdna.

58:30
    A už sa hraje. Lokomotiv má poslednú minútu a niekoľko sekúnd na vyrovnanie.

58:20
    Tréner hostí si berie oddychový čas.

58:00
    Posledné 2 minúty tretej tretiny. Presilovka Lokomotivu sa skončila. Diváci kričia Dinamo Dinamo. Vidíme aj menšiu bitku medzi hráčmi pri bráne Dinama.

57:20
    Rušné chvíle pre Dinamo. Hostia nasťahovaní v útočnom pásme. Už sa dokonca zdalo že z toho bude gól ale hráč Lokomotivu sa tešil predčasne. Bola to tyčka !

57:02
    Presilovka hráčov Lokomotivu. Na trestnú lavicu si sadol Soin za hákovanie.

56:55
    Teraz hostia miešajú puk v útočnom pásme ale nedarí sa im vymyslieť rýchlu akciu. Budú však hrať presilovku.

54:55
    Hostia sa snažia vyrovnať. Tlačia sa pred Sharychenkova ale Dinamo dobre bráni.
    PESTUNOV - 1:0

53:35
    Dinamo sa konečne dočkalo gólu. PESTUNOV pretlačil puk do brány za Sanfordov chrbát a je to 1-0 pre domácich.

52:30
    V útočnom pásme Dinamo ktoré mieša puk a nakoniec z toho bola jedna nepresná strela a naopak do útoku sa tlačí Lokomotiv.

50:50
    Puk držia na hokejkách hráči hostí ale nevedia sa presadiť dobrým bránením Dinama a nevedia prejsť cez stredné pásmo. Naopak Dinamo zachytilo puk a bola z toho nebezpečná strela.

49:20
    Útočné snaženie Lokomotivu ktorý sa snažil presadiť od modrej čiary aj dorážkami pred bránou ale domáci sa solobodzujú.

Patrik Saloky

Góly a asistencie: 54. Pestunov, 60. Daugavins (Denis Mosaljov, Janne Jalasvaara)

Dynamo Moskva: Sharychenkov A.- Novak F.,Vishnevsky D.,Daugavins K.,Gorovikov K.,Pestushko M-Jalasvaara J.,Solovyov M,Tsvetkov A,Karsums M.,Karpov M.-Robinson M,Mironov A,Soin S. ,Babenko Y,Glazachev K-Osipov A,Kokarev D,Pestunov D,Mosalyov D
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford C.- Kronwall S,Yakovlev Y.,Plotnikov S. ,Averin Y,Apalkov D-Holos J.,Vasilyev A,Novotny J,Thornberg M,Kruchinin A-Vishnevsky V. ,Lyubushkin I,Konkov S.,Galimov E.,Kartayev V,Gorokhov I. ,Platt G,Musatov I,Grachyov Y

Rozhodca: Anisimov, Zacharov – Golovljov, Lazarev