HC MIKRON Nové Zámky
7:3 (1:1, 3:2, 3:0)
Ferencvároš TC
Utorok 07.10.2014, 18:00 • Nové Zámky • MOL liga

Sledovali sme dobrý zápas, ktorý nakoniec ovládli domáci hráči a pohodlne zvíťazili 7:3.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný večer. (20:14:20)

V tretej tretine ovládli hru domáci hráči, v 42. minúte to dobre spoza hráča vyskúšal Uram, no jeho strelu reflexívne Budai vyrazil. V 45. minúte na dvojgólový rozdiel zvýšil Peter Polčík, ktorý nádherne vymiešal brankára hostí. Následne však prevzali iniciatívu hráči hostí, aj keď len na pár minút, a Krajčovič sa musel mať na pozore. V 50. minúte zvýšil na 6:3 Erik Čaládi, keď mu pred prázdnu bránu nahral Štefanka. Peter Polčík sa z gólu tešil aj po druhýkrát, keď mu do nájazdu nahodil Marek Uram a ten si Budaia opäť vychutnal.

HC Nové Zámky dali gól!

Hosťujúcim hráčom sa nepodarilo vyhodiť puk, Uram prihral pred bránu voľnému PETROVI POLČÍKOVI, ktorý blafákom na backhand striela svoj druhý gól. Asistencia: Marek Uram.

55:58
    Vzápätí smeruje na lavicu "hanby" aj domáci Erik Čaládi za hákovanie.

55:33
    Hostia budú hrať opäť v oslabení, keď na trestnú smeruje po tretíkrát Mikušovič. Nedovolená hra so zdvihnutou hokejkou.

55:00
    Domáci dobre kontrolujú hru v obrannom pásme.

54:04
    Aktívny Polčík vystrelil spomedzi kruhov, brániaci hráč však dobre položil hokejku a strelu zblokoval do ochrannej siete.

53:06
    Puk nepríjemne skočil pred bránou domácich, no Krajčovič si postrážil tyčku a stav sa nemení.

51:27

50:46

50:41

Kapitán domácich Štefanka krásnou krížnou prihrávkou našiel voľného ERIKA ČALÁDIHO a ten bez problémov do odkrytej brány striela 6. gól domácich. Asistencia: Miroslav Štefanka, Tomáš Chrenko.

50:21
    Faithovu strelu na lapačku Budai chytá krásnym "semafórom".

49:27
    2 minúty si odsedí za podrazenie domáci Šiška

49:27
    Németh teraz zachytil vyhodenie niektorého z obrancov, utiekol Šiškovi, ktorý ho však za cenu faulu zastavuje.

48:46
    Na trestnú ľavicu odchádza opäť hosťujúci Mikušovič. Seknutie.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 14. Chrenko (Štefanka, Čaládi), 27. Frolík (Huba, Faith), 30. Dubec (Uram), 36. Hurtaj (Frolík, Huba), 46. Polčík (Kameš, Uram), 51. Čaládi (Štefanka, Chrenko), 57. Polčík (Uram) – 6. Dubek (Sijka), 30. Revak (Sijka), 34. Černý (Mikušovič)

HC MIKRON Nové Zámky: Blažíček (Krajčovič) – Hrudík, Kowalczyk, Dubec Marek (A), Polčík, Uram – Huba, Kameš, Frolík, Hurtaj, Faith – Král, Šiška, Čaládi (A), Štefanka M. (C), Chrenko – Baron, Ďuriš, Dubec Martin, Štefanka O.
    Ferencvároš TC: Budai (Marton) – Horváth (C), Černý, Mikušovič, Papp, Dubek – Kramár, Hegyi, Borbás (A), Rafaj, Németh – Lencsés, Géczi, Pál (A), Sijka, Revák – Lévai, Mach, Farkaš

Rozhodca: Varjú Árpád, Dalibor Beniac – Soós Dániel, Berger Ákos