Vítkovice – SaiPa 1:3 (kon.) | Tappara – Třinec 5:1 (kon.) | Kuopio – Växjö 1:3 (kon.)
IFK Helsinky – Skellefteå 5:3 (kon.) | Rauma – Luleå 2:0 (kon.) | Vienna – Zürich 5:3 (kon.)
Villach – Frölunda 1:7 (kon.) | Berani Zlín – Eisbären 4:2 (kon.) | Ingolstadt – Zug 3:2 (po pr.)
Salzburg – Kloten 7:1 (kon.) | SønderjyskE – Krefeld 4:5 (kon.) | Hamburg – Nottingham 6:0 (kon.)
Ženeva – Briançon 5:1 (kon.) | Fribourg – Djurgården 3:1 (kon.) | Stavanger – Bern 5:2 (kon.)
Bolzano – Pardubice 4:3 (kon.) | Linköping – TPS 1:2 (kon.) | HV71 – Jyväskylä 0:3 (kon.)
Fribourg-Gottéron
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Djurgårdens IF
cz Utorok 07.10.2014, 19:45Liga majstrov

44:12
    Hlavní rozhodčí signalizuje dvě minuty za podražení ve chvíli, kdy fauluje domácí hokejista Monnet. Jeho zaviněním čekají domácí muže dvě minuty v oslabení.

29:51
    Tentokráte přesilovka pro hostující hokejisty, dvě minuty dostává od arbitra dnešního zápasu hráč Fribourgu Ness za podražení.

24:48
    Domácí celek čeká přesilová hra na začátku prostřední části, Sorensen odjíždí odpykat týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

05:12
    Budeme sledovat první přesilovou hru dnešního utkání, na trestnou lavici totiž odjíždí domácí hokejista Ness, který inkasuje dvě miniuty za podražení.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 4. Monnet (Pouliot, Mauldin), 46. Tambellini (Fritsche, Kwiatkowski), 57. Schilt – 7. Hogström (Fernholm)

Fribourg-Gottéron: Nyffeler (Conz) – Kwiatkowski, Ngoy, Abplanalp, Helbling, Schilt, Huguenin, Wildhaber, Montandon – Monnet, Pouliot, Mauldin – Hasani, Tambellini, Mottet – Bruegger, Ness, Fritsche – Plüss, Bykov, Sprunger
    Djurgårdens IF: Armalis (Soderström) – Englund, Hogström, Deilert, Fernholm, Ollas-Mattsson, Norell, Nyström – Guter, Ljungh, Saviano – Lauritzen, Trukhno, Alvarez – Heinero, Rundqvist, Sorensen – Ahlen, Hölm, Eriksson

Rozhodca: Bauer (GER), Eichman (SUI) – Kovacs (SUI), Kaderli (SUI)