Coimbra – Moreirense 0:0 (kon.) | Ferreira – Marítimo 3:2 (kon.) | Gil Vicente – Praia 1:1 (kon.)
Benfica – Arouca 4:0 (kon.) | Porto – Braga 2:1 (kon.) | Nacional – Rio Ave 0:0 (kon.)
Belenenses – Setúbal 1:1 (kon.)
Gil Vicente FC
1:1 (1:1)
GD Estoril Praia
cz Nedeľa 05.10.2014, 17:00 • Estadio Cidade de Barcelos • Primeira Liga

Já se s vámi pro dnešek loučím. Při sledování dalších onlajnů se budu těšit. Hezký večer. (18:55:20)

Ráz utkání dal první poločas v kterém padli obě branky utkání. Nejprve se prosadil nejlepší hráč utkání Nwankwa, ale ihned za tři minuty srovnal Estoril z pokutového kopu Kleberem. Domácí získali tak první domácí body v letošní sezoně, hosté mohou být z dnešního střetnutí rádi za ten jeden bod.

90+3

90+2
    Jednu z posledních šancí utkáni měl jak jinak než Nwankwa(GIL), ale Vagner ho vychytal.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví utkání o tři minuty.

90+1
    Gil Vicente bude zahrávat rohový kop.

90
    Žlutou kartu dostává Mohsen (Gil Vicente FC).

87
    Domácí se snaží rozhodnout utkání, opět střílel Nwankwo, ale opět netrefil zařízení.

85
    Nejaktivnější hráč na hřišti Nwankwo teď vystřelil z přímého kopu pouze mimo tři tyče. Utkání se nám blíží pomalu ale jistě ke konci.

84
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Amado, přichází Bruno.

83
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Viana, přichází Mohsen.

79
    Ani rohový kop nepřinesl žádné vzrušení, čekáme tedy stále kdo převáží pomyslné misky vah na svou stranu.

78
    Domácí zahrávali přímý kop od postranní čáry, hosté odvrátili na roh.

77
    Žlutou kartu dostává Amado (GD Estoril Praia).

74
    Kuca (ETR) zakončil po přímém kopu, ale nikterak nebezpečně.

73
    Nyní budou zahrávat přímý volný kop z nebezpečné vzdálenosti hosté z Estorilu.

72
    Na domácích je vidět touha po prvním vítězství a tlačí se do útoku a hrají velmi aktivně.

70
    Žlutou kartu dostává Moura (Gil Vicente FC).

68
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Vilela, přichází Goncalves.

63
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Seba, přichází Toze.

63
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Kleber, přichází Arthuro.

59
    Luan (GIL) zkusil technickou ranou překvapit brankáře Vagnera (ETR), ale minule branku. Domácí jsou nyní lepším týmem.

55
    Střelu Kucy (ETR) tesně za vápnem likviduje Facchini spolehlivým zákrokem.

54
    Rána Peckse (GIL) zamířila mimo tři tyče.

52
    Nic nebezpečného nepřinesl, bude následovat odkop od branky Estorilu.

51
    Přímý volný kop pro Gil Vicete.

46
    Žlutou kartu dostává Kuca (GD Estoril Praia).

46

Druhý poločas začne zhruba v 18:00.

První poločas skončil stavu 1:1. Do 40-té minuty bylo utkání spíše podprůměrné kvality, nicméně ve 40-té minutě poslal domácí do vedení kanonýr Nwankwo, ale hosté ihned reagovali, když o tři minuty později proměnil pokutový kop Kleber. Máme se tedy v druhé půli na co těšit.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45
    Žlutou kartu dostává Kleber (GD Estoril Praia).

45+3

43
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Po třech minutách je již vyrovnáno! KLEBER proměnil nařízený pokutový kop.

40
    Gil Vicente právě vstřelil branku!
    Po vhazovaní se k míči na hranici vápna dostal nejlepší střelec domácích NWANKWA a prostřelil Vagnera.

39
    Diego Amado (ETR) zkusil své štěstí dalekonosnou ranou, ale ta šla vysoko nad branku.

37
    Estoril nastěhovaný na polovině domácích, ale bez nebezpečného ohrožení branky.

32
    Ošetřování Klebera (ETR). Gil Vicente následně bude zahrávat přímý volný kop z poloviny hřiště.

23
    Žlutou kartu dostává Jander (Gil Vicente FC).

22
    Hra se teď kouskuje drobnými fauly na polovině hřiště.

18
    Hostující Estoril je prozatím aktivnějším týmem, což se projevilo další ranou na domácí branku.

1

Gil Vicente FC: Facchini – Jander, Enza, Pecks, Moura – Vilela, Silva, Luan – Ebralidze, Nwankwo, Viana
    Náhradníci: Patterson (B) – Glandstone, Goncalves V. , Mohsen, Paulinho, Peixoto, Valente.

GD Estoril Praia: Vagner – Fernandes, Nascimento, Tavares, Mano – Amado, Anderson, Goncalves F., Miranda, Kleber, Seba
    Náhradníci: Kieszek (B) – Anderson, Arthuro, Bruno, Rafael, Taira, Toze.

21.05.11 – Estoril – Gil Vicente 1 : 3

Estoril na tom není v ligové tabulce o moc lépe než domácí a krčí se na patnáctém posledním nesestupovém místě. Účastník letošní evropské ligy má na co navázat dnes, neboť ve čtvrtek dokázal v rámci evropské ligy na domácím hřišti přehrát řecký Panathinaikos v poměru 2:0. Za největší hrozbu pro domácí obranu bude jistě považován kapverdský útočník Kuca, který se v letošním ročníku trefil již třikrát.

Gil Vicente v této sezóně předvádí zatím bídné výkony. Z šesti předchozích utkání dokázali svěřenci J.Moty vyválčit pouze jediný bod za remízu s Ferreirou. Navíc na domácím stadionu prohráli všechny tři utkání s hrozivým skóre 2:9. Nejlepším střelcem týmu je prozatím s dvěma brankami nigérijec Nwankwo.

V rámci sedmého kola Primeira Ligy budeme sledovat utkání mezi Gil Vicente a Estorilem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.