Coimbra – Moreirense 0:0 (kon.) | Ferreira – Marítimo 3:2 (kon.) | Gil Vicente – Praia 1:1 (kon.)
Benfica – Arouca 4:0 (kon.) | Porto – Braga 2:1 (kon.) | Nacional – Rio Ave 0:0 (kon.)
Belenenses – Setúbal 1:1 (kon.)
FC Paços Ferreira
3:2 (0:1)
CS Marítimo
cz Nedeľa 05.10.2014, 17:00 • Estádio da Mata Real, Paços de Ferreira • Primeira Liga

68
    Marítimo právě vstřelilo branku!

I na straně hostů pomohlo oživení v podobě střídání ke zlepšení a už je to opět pouze o jednu branku! Druhý gól v zápase vstřelil také nigérijský útočník OUWO MOUSSA MAAZOU – 3:2!

62
    Ferreira právě vstřelila branku!

A je tady další trefa! Trenér domácích Fonseca měl při střídání šťastnou ruku a po ani ne 20 minutách na hřišti se prosazuje brazilec PARAIBA – 3:1!

54

A rázem jsou to naopak domácí, kteří jsou o gól před svým soupeřem! Po levém křídle unikl Urreta, poslal míč před bránu, kde míč do sítě jednoduše uklidil útočník BRUNO MOREIRA – 2:1!

51

V kabině domácího celku musela být nejspíše pořádná bouře, protože hráči během 5 minuty vyprodukovali 2 střely jako za celý první poločas a ta druhá končí gólem! Po přihrávce střídajícího Minhocy se trefil BRUNO MOREIRA – 1:1!

22

A je tady branka! Tlak hostů se postupně stupňoval, až přinesl první trefu tohoto utkání! Gól po přihrávce od Rúbena Ferreiry dává OUWO MOUSSA MAAZOU – 0:1!