FK Dinamo Moskva – Eindhoven 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Everton 1:1 (kon.) | Rijeka – Sevilla 2:2 (kon.)
Feyenoord – Liége 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Lille 1:1 (kon.) | Sparta Praha – YB Bern 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Neapol 0:2 (kon.) | Aalborg – Rio Ave 1:0 (kon.) | D.Kyjev – FCSB 3:1 (kon.)
Guingamp – Solún 2:0 (kon.) | Minsk – Fiorentina 0:3 (kon.) | Lokeren – Met. Charkov 1:0 (kon.)
Trabzonspor – Légia Varšava 0:1 (kon.) | Villarreal – Limassol 4:0 (kon.) | Zürich – Mönchengladbach 1:1 (kon.)
Helsinki – Brugge 0:3 (kon.) | Turín – Kodaň 1:0 (kon.) | Asteras – Partizan 2:0 (kon.)
Tottenham – Besiktas 1:1 (kon.) | Giurgiu – Salzburg 1:2 (kon.) | Celtic – D. Záhreb 1:0 (kon.)
Praia – Panathinaikos 2:0 (kon.) | Inter – Karabach 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Dnipropetrovsk 0:0 (kon.)
AC Sparta Praha
3:1 (2:0)
Young Boys Bern
Štvrtok 02.10.2014, 19:00 • Generali Arena • Európska liga

Sparta dokázala vyhrať dnešné stretnutie nad Young Boys Bern výsledkom 3:1 a pripisuje si tri body do tabuľky. Boli jasne lepším mužstvom. Už v prvom polčase získali dvojgólový náskok. Na začiatku druhého polčasu trochu pohrozil a zdramatizoval stretnutie Hoarau. Bern síce zlepšil svoju hru v druhom polčase, no nebolo to dosť nato aby si domov zobral hoci len bod. V závere to všetko predčasne ukončil druhým gólom David Lafata a bolo vymaľované. Ja vám ďakujem za pozornosť a prejem pekný zvyšok večera. (20:55:11)

90+3

90+2
    Nový hráč na ihrisku ešte vyslal nebezpečnú strelu na Bičíka. Ten strelu vytlačil a domáci obrancovia si už poradili.

90+1
    Hostia sa snažia o záverečný nápor. Ten domáci nedovoľujú a tak jubilejný 50. zápas v európskych súťažiach hostia zrejme nevyhrajú

90
    Nadstavený čas v druhom polčase sú tri minúty. Toľko delí Sparťanov od pripísania prvých troch bodov.

89
    Domáci ešte získali rohový kop z ľavej strany. K jeho rozohratiu sa rozhodne neponáhľajú.

88
    Strieda sa aj na strane domácich. S dobrým výkonom sa dnes prezentoval Krejčí. Získal potlesk domácich divákov a počas neho prenechal miesto Kováčovi.

87
    Striedanie v tíme Young Boys Bern: z ihriska odchádza Steffen, prichádza Nikci.

86
    Do konca riadneho hracieho času zostávajú štyri minúty. Boli by sme veľmi prekvapení ak by dokázali hostia ešte zmeniť skóre.
    LAFATA - 3:1

85
    Sparta dala gól!
    DANIEL LAFATA strieľa dnes už druhý gól a už takmer potvrdil víťaza dnešného stretnutia. Domáci doslova rozobrali švajčiarsku obranu. Sparťanský kapitán mal dosť času a priestoru na usmernenie lopty do brány.

83
    Nuzzolo si teraz už faul vypýtal. Mareček stratil loptu a musel faulovať. Faulovaný hráč rozohral aj center. Ten dopadol do náručia Bičíka.

82
    Sám na brankára išiel Lafata. Mvogo rýchlo z brány vybehol a loptu v poslednej chvíli vykopol.

81
    Po vysokom centre do domáceho pokutového územia sa hodil k zemi Nuzzulo. Hlavný rozhodca mu na to neskočil a faul neodpískal.

80
    Skvelý výkon dnes predviedol Konaté. Ten za potlesku tribún schádza dole a prenecháva miesto čerstvému Marečekovi.

79
    Sanogo Junior nie je spokojný s rozhodnutím rozhodcu neodpískať faul.

77
    Ihrisko už je zaplnené hmlou zo svetlíc. Trochu to komplikuje hru.

76
    Z rohu nič domáci nevyťažili, ale aspoň Konaté roztlieskal divákov dnešného stretnutia. Prešiel cez viacero hráčov a strela z uhla minula len o meter bránu Mvoga.

75
    Ešte pred rozohratím rohového kopu prišlo ku odpáleniu delobuchov zo strany fanúšikov hostí. Po pár sekundách prišlo ku zahmleniu hracej plochy. V hre sa naďalej pokračuje.