FK Dinamo Moskva – Eindhoven 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Everton 1:1 (kon.) | Rijeka – Sevilla 2:2 (kon.)
Feyenoord – Liége 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Lille 1:1 (kon.) | Sparta Praha – YB Bern 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Neapol 0:2 (kon.) | Aalborg – Rio Ave 1:0 (kon.) | D.Kyjev – FCSB 3:1 (kon.)
Guingamp – Solún 2:0 (kon.) | Minsk – Fiorentina 0:3 (kon.) | Lokeren – Met. Charkov 1:0 (kon.)
Trabzonspor – Légia Varšava 0:1 (kon.) | Villarreal – Limassol 4:0 (kon.) | Zürich – Mönchengladbach 1:1 (kon.)
Helsinki – Brugge 0:3 (kon.) | Turín – Kodaň 1:0 (kon.) | Asteras – Partizan 2:0 (kon.)
Tottenham – Besiktas 1:1 (kon.) | Giurgiu – Salzburg 1:2 (kon.) | Celtic – D. Záhreb 1:0 (kon.)
Praia – Panathinaikos 2:0 (kon.) | Inter – Karabach 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Dnipropetrovsk 0:0 (kon.)
FC Turín
1:0 (0:0)
FC Kodaň
Štvrtok 02.10.2014, 21:05 • Stadio Olimpico (Torino) • Európska liga

Zápas v Turíne sa skončil. Bolo to napínavé doslova do poslednej minúty a tešia sa domáci pretože v poslednej minúte nadstaveného času dal vytúžený gól Quagliarella. Zápas bol vyrovnaný ale ak sa pozrieme na šance tak taliansky tím trafil brvno a bol strelecky aktívnejší. Talianskym tímom sa dnes v Európskej lige darilo a so štastím vyhral aj FC Turín ktorý dnes zdolal FC Kodaň.

S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a prajem ešte dobrú noc (23:00:19)

90+4

90+3
    FC Turín dal gól! Je to tam, Turín dáva gól, konkrétne ho z pokutového kopu zaznamenáva QUAGLIARELLA ktorý nedal Andersenovi šancu.

90+2
    Neuverteľné. Penalta v poslednej minúte pre Turín ! Faul na Quagliarellu a celý Turín sa teší.

90+1
    V útočnom snažení Turín. Domáci sa snažia dať vytúžený gól. Kombinuje Darmian ale všetko rieši brankár Andersen.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty.

88
    Na rohy 8-3 pre Turín. Lopta je na polovici Kodane ale ďaleko od Andersena.

87
    Kodaň sa už oslobodila z tlaku domácich a pokúsila sa aj o útok ale Turín je znova vpredu a bude zahrávať rohový kop.

86
    4 minúty pred koncom majú loptu na kopačkách stále domáci ktorí už útočia so všetkými hráčmi. Kodaň stiahnutá na svojej polovici odoláva.

85
    Teraz domáci uzavreli Kodaň na vlastnej polovici. Nevedia sa však presadiť cez pozornú obranu hostí a ich strely sú zblokované.

84
    V útoku Turín. Nožničky Quagliarellu ale jeho prihrávka mierila do územia nikoho a Kodaň sa oslobodzuje.

82
    Domáci sa nevedia dostať k lopte ktorú držia na kopačkách hráči hostí. Klubu z dánska bude zrejme stačiť aj remíza a cenný bod z talianska.

82
    Striedanie hostí. Odchádza Claudemir a prichádza Delaney.

81
    10 minút pred koncom majú viac z hry hostia.

78
    V týchto minútach je to už rýchly futbal plný osobných súbojov, striel a akcií. V útoku hostia z Kodane avšak nepresnou prihrávkou sa ich snaha končí a lopta je na kopačkách Turína. Pripravuje sa striedanie hostí.

77
    Striedanie domácich. Odchádza Amauri a prichádza Larrondo.

76
    Žltá karta pre Molinara za nešetrný faul.

75
    Benassi strieľa z poza 16ky ale vysoko nad bránu. Turínu to strelecky nejde, sú to väčšinou strely vysoko nad bránu alebo vedľa brány ale tiež veľmi nepresne.

74
    Domáci 15 minút pred koncom zvyšujú tempo a určite sa budú snažiť doma vyhrať. Zatiaľ však Kodaň dobre bráni.

72
    A je tu spomínané striedanie domácich. Odhádza Martinez a prichádza Quagliarella.