FK Dinamo Moskva – Eindhoven 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Everton 1:1 (kon.) | Rijeka – Sevilla 2:2 (kon.)
Feyenoord – Liége 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Lille 1:1 (kon.) | Sparta Praha – YB Bern 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Neapol 0:2 (kon.) | Aalborg – Rio Ave 1:0 (kon.) | D.Kyjev – FCSB 3:1 (kon.)
Guingamp – Solún 2:0 (kon.) | Minsk – Fiorentina 0:3 (kon.) | Lokeren – Met. Charkov 1:0 (kon.)
Trabzonspor – Légia Varšava 0:1 (kon.) | Villarreal – Limassol 4:0 (kon.) | Zürich – Mönchengladbach 1:1 (kon.)
Helsinki – Brugge 0:3 (kon.) | Turín – Kodaň 1:0 (kon.) | Asteras – Partizan 2:0 (kon.)
Tottenham – Besiktas 1:1 (kon.) | Giurgiu – Salzburg 1:2 (kon.) | Celtic – D. Záhreb 1:0 (kon.)
Praia – Panathinaikos 2:0 (kon.) | Inter – Karabach 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Dnipropetrovsk 0:0 (kon.)
Inter Miláno
2:0 (1:0)
FK Karabach
Štvrtok 02.10.2014, 21:05Európska liga

Je dobojované! Domáci sa nakoniec môžu tešiť z víťazstva 2:0 nad Karabachom. Zápas však pre Inter vôbec nebol prechádzkou ružovou záhradou. Napriek tomu sa o góly postarali D´Ambrosio a Icardi a do tabuľky si Milánčania pripisujú tri body. (23:03:53)

90+5

90+5
    Ešte jeden kartový trest. Muarem poslal k zemi protihráča a dostáva žltú kartu.

90+4
    Ambrosiov center do šestnástky nedokázali spoluhráči využiť. Karabach bude odkopávať.

90+3
    V posledných minútach sa ešte Karabach snaží ešte niečo vymyslieť, ale nedarí sa.

90+1
    Center Tagijeva bol zblokovaný na rohový kop, ktorý pre Inter nepriniesol nebezpečie.

90
    Prebieha už posledná minúta riadnej hracej doby a bude sa nadstavovať 5 minút.

89
    Jeho center bol úspešne odvrátený, ale za šestnástkou sa ešte k strele dostal Agolli, no minul pravú tyč.

88
    Karabach bude kopať rohový kop, k lopte sa už postavil Nadirov.

86
    Tím z Azerbajdžanu sa dlho pokúšal o vyrovnanie, ale teraz to už nevyzerá pre Karabach nádejne.
    Mauro ICARDI - 2:0

85
    Inter dal gól!
    Milánčania poistili svoje vedenie druhým gólom. MAURO ICARDI dostal prihrávku za obrannú líniu a strelu ku vzdialenejšej tyči prekonal Šehiča.

84
    Roh bol zahraný nakrátko a nič nebezpečné z neho neprišlo.

84
    Hostia získavajú rohový kop, keď strela Nadirova z diaľky bola zblokovaná.

83
    Karabach bude zahrávať priamy kop po nedovolenom sklze Ranocchiu.

82
    Krásnu prihrávku vymyslel Obi, k lopte sa dostal Icardi a ten vo veľkej šanci nedokázal loptu poslať k pravej tyči.

80
    Domáci obranca Juan inkasuje žltú kartu.

80
    Desať minút pred koncom Richard poslal protihráča sklzom k zemi a hra je prerušená.