APOEL – Amsterdam 1:1 (kon.) | Zenit – Monaco 0:0 (kon.) | Malmö – Olympiakos 2:0 (kon.)
Atlético Madrid – Juventus 1:0 (kon.) | Razgrad – Real Madrid 1:2 (kon.) | Bazilej – Liverpool 1:0 (kon.)
Leverkusen – Benfica 3:1 (kon.) | Arsenal – Galatasaray 4:1 (kon.) | Anderlecht – Dortmund 0:3 (kon.)
Zenit Petrohrad
0:0 (0:0)
AS Monaco
Streda 01.10.2014, 18:00Liga majstrov

Zápas v Petrohrade sa nám skončil bezgólovou remízou. Šancí bolo veľmi málo a tak je remíza zaslúžená. Ja sa s vami pre dnešok lúčim, no dúfam, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte svoju priazeň. Dočítania priatelia. (19:53:06)

90+4

90+4
    Ešte tu máme rohový kop Zenitu Petrohrad, Danijel Subašič však v námahou stiahol loptu do náruče.

90+3
    V závere zápasu ešte štandardná situácia v prospech hostí, loptu centroval Carrasco, no obrana domácich ju poslala von zo šestnástky. Tam sa k strele dostal Jeremy Toulalan, no loptu mu nesadla dobre.

90+1
    Striedanie v tíme AS Monaco FC: z ihriska odchádza Moutinho, prichádza Bakayoko.

90
    Hlavný rozhodca Mark Clattenburg bude v druhom polčase nadstavovať minimálne 4 minúty.

90
    Criscito hľadal centrom z ľavej strany v šestnástke hostí Smolnikova, ktorý bol však pokrytý jedným z obrancov hostí. Ten predviedol pomerne nebezpečný akrobatický odkop lopty.

89
    V závere zápasu ešte futbalisti ruského tímu skúšajú čo to vymyslieť, uvidíme, či budú úspešní.

88
    Striedanie v tíme Zenit Petrohrad: z ihriska odchádza Aňukov, prichádza Aršavin.

87
    Ak dnes tento zápas skončí remízou, tak na čele skupiny stále ostane Petrohrad práve pred Monacom. Má totiž o gól lepšie skóre.

86
    Keržakov faulovaný v strede poľa, pri lopte sú hráči Zenitu Petrohrad.

85
    Zenit sa snaží vpredu niečo vymyslieť, obranný val Monaca však výborne diriguje skúsený Toulalan.