APOEL – Amsterdam 1:1 (kon.) | Zenit – Monaco 0:0 (kon.) | Malmö – Olympiakos 2:0 (kon.)
Atlético Madrid – Juventus 1:0 (kon.) | Razgrad – Real Madrid 1:2 (kon.) | Bazilej – Liverpool 1:0 (kon.)
Leverkusen – Benfica 3:1 (kon.) | Arsenal – Galatasaray 4:1 (kon.) | Anderlecht – Dortmund 0:3 (kon.)
Bayer Leverkusen
3:1 (2:0)
Benfica Lisabon
Streda 01.10.2014, 20:45 • BayArena - Leverkusen • Liga majstrov

Dnešný zápas je za nami. Vyhrali ho domáci hráči 3:1. Leverkusen si zaslúžene pripisuje do tabuľky prvé body a patrí mu tretia priečka za prvým Zenitom a druhým Monakom, ktorí majú obaja po štyroch bodoch. Naopak Benfica má stále 0 bodov. Skóre otvoril v 24.minúte Kießling , o 11 minút neskôr ho nasledoval Son. V druhom polčase to bol od hostí jemne lepší futbal, no stále príliš slabý na Ligu Majstrov. V 61.minúte síce dokázal vyčariť iskierku nádeje Salvio, no len o dve minúty neskôr presne tú iskierku pochoval Calhanoglu. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:38:51)

90+3

90+3
    Domáci sa už tešia. Martin Atkinson odpískal koniec dnešného zápasu.

90+2
    Benfica získala ďalší roh.Luisão poslal svoju hlavičku mimo troch žrdí.

90+2
    Žltú kartu dostáva Öztunali (Bayer Leverkusen).

90+1
    Benfica so všetkými hráčmi na útočnej polovici. Leverkusen aj za cenu faulu zastavuje útoky hostí.

90
    Nadstavovať sa ešte budú tri minúty. Toľko delí domácich od troch bodov.

89
    Benfica rozohrala rohový kop z pravej strany. Center Gaitana skončil v náručí Lena, ktorý sa pár sekúnd vyležal na trávniku ako keby práve predviedol neuveriteľný zákrok.

88
    Leverkusen už usmerňuje všetky svoje pozostalé sily do obrany. Neúnavná Benfica sa pokúša o malý zázrak.

87
    Andreas Samaris vidí žltú kartu za šľapák na Reinartza.

86
    Son rezolútnym odkopom poslal loptu až na polovicu Lisabonu.

85
    Benfica ešte získala po faule priamy kop.

84
    Nepresný nákop domácich, lopta tak skončila až u brankára.

83
    Fanúšici na tribúnach už oslavujú prvú výhru na domácom štadióne. Podľa obrázkov televíznych kamier sa zdá, že je štadión plne vypredaný.

82
    Calhanoglu to s prebíjaním za obranu prehnal a jeho faul nezostal nepovšimnutý.

81
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Bender, prichádza Donati.

80
    Posledných desať minút je pred nami. V nich sa budú pokúšať hráči hostí prekonať Lena až dvakrát. Doteraz sa im to podarilo len raz. Nevykazujú známky, že by sme mohli od nich ešte vidieť viac.

78
    Salvio poslal dlhú loptu až do šestnástky. Tam bola zneškodnená jedným z obrancov.