Kadaň – Motor ČB 4:3 (kon.) | Most – Havířov 4:0 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 1:2 (kon.)
Chomutov – Třebíč 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 4:6 (kon.) | Prostějov – Kladno 3:2 (1:0 po s.n.)
Šumperk – Litoměřice 7:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:6 (1:2, 2:2, 1:2)
HC Dukla Jihlava
cz Streda 24.09.2014, 18:00 • ZS Kotlina • 1. liga (ČR)

58:53
    Štěpán Jeník (HBR) dostal 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí a Jihlava je blízko vítězství, hrají 5 na 3.

57:23
    Komplikace pro Rebely ve snaze vyrovnat, na trestnou lavici usedá Ivo Kotaška(HBR) za sekání a Havlíčkův Brod se bude muset bránit ve 4.

47:35
    Domácí střídačka potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyký Petr Kuchta (HBR).

43:53
    Marek Melenovský (JIH) dostal 2 minty za hákování, po něm ještě Jiří Dobrovolný (JIH) 2 minuty za zdržování hry.

42:13
    Současně jsou vyloučeni Ivo Kotaška (HBR) a Petr Štěpánek (JIH) za hrubost, bude se hrát ve 4 na obou stranách.

39:33
    Lukáš Endál (HBR) se provinil krosčekem a jde si odpočinout na lavici hanby.

38:52
    Výhoda se ještě vylepšuje, Jiří Dobrovolný (JIH) dostal trest na 2 minuty za sekání.

37:59
    Lukáš Endál se protlačil ke střele z pravého kruhu a donutil hosty k faulu. Matič Podlipnik (JIH) si odsedí 2 minuty za podražení.

29:48
    Dukla si zahraje přesilovku, Tomáš Micka (HBR) potrestán dvouminutovým trestem za podražení.

24:41
    Šanci vyrovnat mají domácí, Miha Štebih (JIH) vyloučen za hákování.

18:15
    Marek Prokš (JIH) se provinil hákováním a je za to potrestán.

16:23
    Je z toho faul domácích, Štěpán Jeník (HBR) odpyká dvouminutový trest za krosček.

13:31
    Další trest, který si tentokrát odsedí David Březina (JIH) za hákování.

12:21
    Štěpán Jeník (HBR) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

10:54
    Přesilová hra pro domácí, na trestnou lavici usedá Roman Mikeš (JIH) za hákování.

03:24
    První vyloučení je tady, na trestnou lavici usedá Tomáš Semrád (HBR) za krosček.

Milan Sochor

Góly a asistencie: 9. Endál (Rousek, Zucker), 30. Švaňhal (Troliga), 32. Semrád (Kuchta), 46. Maliník (Micka, Semrád) – 8. Štěpánek (Důras), 17. Březina (Zeman, Dobrovolný), 31. Čáp (Čachotský), 34. Mikeš (Dobrovolný, Podlipnik), 44. Zeman (Čachotský, Zadražil), 60. Melenovský (Čáp, Čachotský)

BK Havlíčkův Brod: Dlouhý (Barus) – Kolář, Staněk, Jeník, Pavlíček, Zítka, Kotaška, Vala, Semrád – Micka, Maliník (C), Babka – Zucker, Rousek, Endál (A) – Švaňhal, Troliga, Sedláček – Kuchta, Milfait, Kopta. Trenér: Miroslav Barus.
    HC Dukla Jihlava: Kacetl (Sáblík) – Zadražil, Dobrovolný (A), Podlipnik, Dundáček, Štebih, Čáp, Schejbal – Jarůšek, Prokš, Březina, Zeman, Kuřítko, Mikeš, Seman, Melenovský, Štěpánek, Čachotský (C), Malec, Důras (A). Trenér: Petr Vlk.

Rozhodca: Daniel Pražák – Michal Jílek, Martin Šperl