Lipt. Mikuláš – Detva 2:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 6:4 (kon.) | Prievidza – Trnava 3:1 (kon.)
P.H.K. 3b Prešov – Pov. Bystrica 5:0 (kon.) | Topoľčany – Bardejov 2:4 (kon.) | Senica – SR 18 6:0 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:5 (0:2, 1:3, 1:0)
HK DOXXbet Detva
Piatok 19.09.2014, 17:00 • Enel aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť a želáme pekný zvyšok piatkového večera a vydarený víkend. (19:02:23)

Z Liptovského Mikuláša hlásime pre dnešok "hotovo", stretnutie štvrtého kola sa končí výsledkom 2:5.

Záverečná tretina priemerného zápasu priniesla len jeden gól, jeho autorom bol v samom závere kapitán Kuric.

Mikulášania v dnešnom zápase tvrdo pykali za vylúčenia, Detva v presilovkách strelila až tri góly.

60:00

59:56
    Kapitán domácich JURAJ KURIC v samom závere znižuje, keď puk z jeho hokejky doslova "doskackal" do bránky.

59:47
    Pačovi puk nesadol podľa predstáv a strela z toho nebola.

59:01
    Domáci Fanklub aktívny aj za nepriaznivého stavu pre Liptovský Mikuláš.

58:22
    Za podrazenie si posedí Říha.

58:11
    Domáci budú hrať presilovku.

57:47
    Domáci v pásme Detvy, zatiaľ bez zakončenia.

56:31
    Detva už hrá s piatimi hráčmi, oslabenie prežila bez gólovej ujmy.

56:16
    Nitriansky od modrej a opäť práca pre betóny detvianskeho brankára.

55:37
    Brankár hostí prikryl puk pred Roháčom, ktorý by určite chcel zakončiť.

55:11
    Strela Poliačeka, Korytár ju vyrazil betónmi.

54:25
    Vylúčenie na strane hostí, Kanaet dostal dve minúty za hákovanie.

54:01
    Bachan teraz pohotovo vyrazil strelu Žilku z pravej strany.

51:04
    Macík sa uvoľnil a zakončil, prácu mali betóny brankára Korytára.

50:40
    Uvidíme, ako domáci tím naloží s presilovkou.

49:55
    Za zovretie puku dostal trest Metcalfe.

49:47
    Pred Pačom, ktorý zakončoval zblízka, pekne zasiahol Bachan v bránke MHK 32.

48:51
    Puk po strele končí v lapačke domáceho gólmana.

48:08
    Prvé vylúčenie v záverečnej časti hry je na domácej strane. Kadlubiak inkasoval dve minúty za hákovanie.

47:38
    Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary, zakázané uvoľnenie.

46:47
    Marcinko z blízka nemieril presne a brankár Detvy nemusel zasahovať.

45:53
    Roháč zachytil puk v strednom pásme, nahral Uhríkovi, no jeho pokus Korytár bez väčších problémov kryl.

44:37
    Na ľade Buda v drese Detvy, faul to ale nebol.

44:15
    Buly v pásme hostí.

41:01
    Macík zblízka míňa bránku.

40:01

V bránke Liptovského Mikuláša bude v záverečnej časti hry Bachan.

Hoci v druhej tretine znížil na 1:2 domáci Macík, potom tri góly strelili hostia. Dva z nich padli počas početnej výhody,

Zverenci trénerskej dvojice Marián Horváth – Ivan Droppa budú mať v záverečnej tretine čo robiť, aby niečo urobili s nepriaznivým stavom.

40:00

39:31
    Na strane hostí inkasuje Mahdalík trest za držanie.

39:24
    Hioliga udržal pásmo pre domáci mančaft.

38:59
    Parkouse vystrelil z väčšej vzdialenosti, Hollý puk radšej podržal v lapačke.

37:13
    Rýchlu akciu pred brankárom hostí ukončuje VIKTOR FEKIAČ, ktorý puk umiestňuje do bránky.

35:28
    JAKUB ŽILKA využíva už tretiu presilovku hostí, Pred brankárom Hollým puk umiestňuje do ľavého horného rohu jeho bránky.

34:58
    Detva na ľade v plnom počte, domáci sa budú musieť brániť.

34:07
    Kuric sa dostal až pred brankára, no jeho bekhend ho rovno triafa.

33:50
    Sily na ľade sa vyrovnajú. V drese domáceho celku dostal trest Kadlubiak, taktiež za podrazenie.

32:53
    Presilovku si zahrajú domáci. Kanaet dostal trest za podrazenie.

31:55
    Ukážková strela, ktorej autorom je NICOLAS METCALFE končí počas presilovky v sieti. Detva opäť vedie o dva góly.

30:18
    Skúsený útočník domácich Trochta inkasuje menší trest za nedovolené bránenie.

29:11
    Macík potiahol puk po pravej strane, rýchlo ho posunul Bartíkovi, ten kapitánovi Kuricovi, no zakončením táto akcia nekončí.

28:19
    Domáci sú už v plnom počte.

27:29
    Liptovský Mikuláš vyhadzuje puk cez všetky čiary.

26:33
    "Chlapci bojovať!," odkazuje domácim hráčom Fanklub.

26:17
    Bartík mieri na trestnú lavicu, trest inkasuje za hákovanie.

25:26
    Fekiač pohotovo vystrelil z prvej, no strela išla vedľa bránky.

24:17
    Poliaček pohotovo zakončil, no puk sa cez hradbu tiel k brankárovi nedostal.

23:46
    Domáci strelec RADO MACÍK znižuje na 1:2. Po individuálnom v prieniku v pásme súpera už vedel čo s pukom a umiestnil ho za chrbát brankára Detvy Korytára.

22:05
    Uhrík zblízka mieri tesne vedľa!

21:51
    Mezovského strela (alebo strieľaná prihrávka), bola nepresná.

20:37
    Domáci pokračujú v presilovke, keď bol v závere úvodnej tretiny vylúčený Róth.

20:02
    Na buly opäť úspešnejší domáci kapitán Kuric.

20:01

Prvá tretina sa začala vlažne, vzruch priniesla až 6. minúta, v ktorej sa hostia zásluhou Rotha dostali do vedenia.

Druhý gól pridali počas presilovky, keď bol vylúčený Uhrík v domácom drese. Strelecky sa presadil Mahdalík.

20:00

19:48
    Dvojminútový trest na strane Detvy inkasuje Roth.

19:48
    Faul na domáceho útočníka Macíka v strede hracej plochy.

18:35
    Hostia vyhadzujú puk len za cenu zakázaného uvoľnenia.

18:00

17:49
    Bartík na Klimčíka, ten zblízka do brankára,

17:01
    Domáci v pásme hostí, zatiaľ bez zakončenia.

15:57
    Fekiač na strane hostí inkasuje trest za bránenie.

15:30
    Hostia využívajú presilovku! Priihrávku dostal KAMIL MAHDALÍK a využil ju najlepšie ako mohol – zblízka trafil odkrytú časť bránky.

14:22
    Domáci sa bránia a vyhadzujú puk cez všetky čiary.

13:52
    Uhrík v domácom drese si posedí dve minúty za podrazenie.

13:38
    Obranca Kadlubiak sa dostal až pred Korytára, jeho zakončenie ale nebolo gólové.

13:01
    Domáci sa pokúsia rozohrať z vlastnej tretiny.

10:27
    Hostia pred domácou bránkou, no Liptáci sa ubránili a hneď podnikli protiútok.

09:45
    Kuric získal pásmo, no prihrávku zachytil detviansky obranca.

08:11
    Veľký fanúšik mikulášskeho hokeja "Jojo" Machaj sleduje náš prenos v Anglicku, srdečne pozdravujeme.

07:07
    Kuric to skúšal bekhendom z pravej strany, no míňa bránku.

05:55
    JAKUB ŽILKA otvára skóre dnešného zápasu, keď v sieti končí jeho strela z ľavého kruhu.

05:37
    Říha zblízka netrafil odkrytú časť bránky.

04:39
    Zblízka to skúšal Bartík, no neuspel.

04:12
    Kadlubiak čisto zastavil Říhu, ktorý chcel ísť pred Hollého.

03:59
    Trochta to skúšal strelou z pravej strany, no puk má v moci gólman Detvy Korytár.

03:22
    Dorážku Budu Hollý vyráža bez problémov.

02:39
    Kuric na Bartíka, no ten sa dostal len kúsok za modrú čiaru.

01:27
    Roháč sa dostal do pásma hostí, no tí puk zachytili.

00:50
    Domáci Fanklub je aktívny od úvodného buly, ženie svoje farby vpred.

00:02
    Úvodné buly v prospech kapitána domáceho celku Kurica.

00:01

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Nitriansky, Školiak, Holiga, Kadlubiak, Mezovský, Duriš, Oravec – Kuric, Macík, Bartík, Trochta, Poliaček, Roháč, Piatka, Uhrík, Klimčík, Divok, Marcinko.

HC 07 Orin Detva: Korytár – Hataš, Pač, Metcalfe, Mačkovič, Németh, Gachulinec, Nociar, Kucej – Srnka, Říha, Žilka, Kanaet, Graham, Parkhouse, Mahdalík, Zuzin, Róth, V. Fekiač, P. Fekiač, Buda.

Rozhodca: Snášel – Ľ. Šoltés, R. Šoltés..

Príjemné piatkové popoludnie z Enel arény v Liptovskom Mikuláši.

Enel aréna v Liptovskom Mikuláši bude dejiskom duelu štvrtého kola našej druhej najvyššej hokejovej súťaže. Domáci celok MHK 32 Liptovský Mikuláš privíta HC 07 Detva.

Pôjde o duel dvoch tabuľkových susedov – šiesteho a piateho tímu súťaže. Liptovský Mikuláš hral v strede tohto týždňa na ľade Bardejova, no z východu republiky sa vrátil naprázdno.

Hoci po Klimčíkovom góle z 11. minúty Liptáci viedli, domáci bleskovo vyrovnali. Bardejovu vyšla druhá tretina, po dvoch góloch viedol, no Kadlubiak a Poliaček svojimi gólmi vyrovnali na 3:3 v tretej časti hry. Domáci ale ešte dvoma zásahmi rozhodli o výhre 5:3.

Detva v uplynulom kole na domácom ľade privítala Prešov. Po výsledku 3:2 sa mohla tešiť z plného bodového zisku. Detvancov do vedenia poslal v prvej tretine Graham. Druhý gól zaznamenal Srnka, no Prešovu sa podarilo vyrovnať.

Domáci hráči o výhre rozhodli 27 sekúnd pred tretím klaksónom. V Liptovskom Mikuláši môžeme byť svedkami zaujímavého duelu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 24. Macík (Nitriansky), 60. Kuric (Mezovský, Macík) – 6. Žilka (Hataš, Srnka), 16. Mahdalík (Zuzin, Róth), 32. Metcalfe (Mačkovič, Páč), 36. Žilka (Říha), 38. Fekiač (Buda, Gachulinec)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý (41. Bachan) – Nitriansky, Školiak, Holiga, Kadlubiak, Mezovský, Duriš, Oravec – Kuric, Macík, Bartík, Trochta, Poliaček, Roháč, Piatka, Uhrík, Klimčík, Divok, Marcinko.
    HK DOXXbet Detva: Korytár – Hataš, Pač, Metcalfe, Mačkovič, Németh, Gachulinec, Nociar, Kucej – Srnka, Říha, Žilka, Kanaet, Graham, Parkhouse, Mahdalík, Zuzin, Róth, V. Fekiač, P. Fekiač, Buda.

Rozhodca: Snášel – Ľ. Šoltés, R. Šoltés.