test – Blansko 0:0 (po 2.tr) | Vítkovice – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Litvínov – Třinec 3:2 (1:0 po s.n.)
Pardubice – Slavia 4:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:2 (kon.) | Liberec – Hradec Králové 2:1 (kon.)
Plzeň – K. Vary 2:1 (kon.) | Sparta Praha – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Mountfield HK
cz Utorok 16.09.2014, 18:00 • Tipsport aréna, Liberec • Tipsport extraliga (ČR)

59:59
    Time-out pro Liberec.

59:59
    Vteřinu před koncem jde sedět Petr Vampola (LIB) za sekání.

59:08
    Oddechový čas pro hostující celek.

58:50
    Kantor venku z branky, Hradec hraje v šesti!

53:38
    Liberec si ale moc dlouho přesilovku nezahrál, Lukáš Krenželok (LIB) míří za katr, provinil se podražením. Hraje se ve čtyřech.

53:22
    Na trestnou jde Tomáš Mertl (HKM) za zásah do oblasti hlavy a krku, je to trest na dvě minuty + desetiminutový osobní trest.
    ŠIMEK - 2:1

53:10
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tygři vedou! Vampola našel před brankou RADIMA ŠIMKA, který zakončoval do poloodkryté klece a posílá tak domácí tým do vedení. Asistence: Petr Vampola, Martin Bartek.

51:55
    Pláněk trefuje tyčku!
    Vitásek zastavil hradeckou střelu na brankové čáře

51:51
    Vitásek vytáhl na brankové čáře téměř jistý gól Hradce!

48:30
    Jiří Šimánek (HKM) půjde na trestnou za hákování.

43:01
    Filippi se prodral až do útočného pásma, kde předvedl dobrou střelu, která poskakovala Kantorovi na hrudi. Nakonec však dokázal hradecký gólman kotouč poslat mimo brankový prostor.
    Bakošova střela do tyče

41:38
    Bakoš trefil tyčku!

39:40
    Ještě tu máme vyloučení před koncem druhé části, na trestnou jde Tomáš Slovák (HKM) za nedovolené bránění.

39:10
    Mertl našel Kudrnu, kterého vychytal Lašák s pomocí betonů.

35:49
    Petr Vampola (LIB) posedí na dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

32:31
    Rudolf Červený (HKM) dostává dvě minuty za hákování.

30:31
    Po kombinaci Liberce se ke střele dostal Filippi, ale kotouč moc zvedl a ten letí pouze na sklo za brankou.

29:48
    Tomáš Troliga (HKM) půjde sedět za nedovolené bránění.
    Valského únik

26:44
    Valský se dostal do úniku v oslabení, pokus prostřelit Kantora mezi nohy se mu však nepodařil. Každopádně, hostům se přesilovka moc nedaří.

25:43
    Přesilovka pro Hradec, Lukáš Derner (LIB) si odsedí trest za podražení.
    BARTEK - 1:1

22:32
    Je srovnáno, Liberec využívá přesilovku! MARTIN BARTEK si najel do pravého kruhu a ukázal svou smrtící ránu, která propadla až za záda Kantora. Asistence: Petr Vampola, Lukáš Krenželok.

21:52
    Stanislav Dietz (HKM) půjde sedět na trestnou, odpyká si zde trest za podražení Urbana.
    ČERVENÝ - 0:1

21:30
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Ve druhé třetině Hradečtí otevírají skóre! Knotek vybojoval puk na pravé straně, oslovil křižnou přihrávkou RUDOLFA ČERVENÉHO, který před sebou měl odkrytou branku a tuto skutečnost přetavil v úvodní gól. Asistence: Tomáš Knotek, Petr Beránek.
    Kudrnova dorážka do boční sítě

19:40
    Kudrna dorážel nahozený puk a trefil boční síťku.
    Vampolova šance po zaváhání v hradecké rozehrávce

10:43
    Vampola se ocitl před Kantorem a vyslal prudkou střelu, moc ji však zvedl a tak puk míří vysoko nad brankovou konstrukci.

09:57
    Knotek dostal namazáno do mezikruží, kde byl sám a z dobré pozice vystřelil. Liberečtí však své zaváhání záhy napravili a dokázali střelu zblokovat.
    Závar před Lašákovou brankou

07:54
    Šimánek si popojel do mezikruží a poslal kotouč na brankoviště, kde dorážel Kudrna. Lašák se však roztáhl po celé čáře a dokázal puk zachytit svými betony.
    Knotkova tyč

02:19
    Knotek našel prostor po levé straně a trefuje tyčku!

Tomáš Dolejš

Góly a asistencie: 23. Bartek (Vampola, Krenželok), 54. Šimek (Vampola, Bartek) – 22. Červený (Knotek, Beránek)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Šimek, Škoula, Derner, Gřegořek, Výtisk, Vitásek, Plutnar – Krenželok, Vampola, Bartek – Bulíř, Filippi, Valský – Jelínek, Urban, Bakoš – Kica, Jass
    Mountfield HK: Kantor (Sáblík) – Dietz, Slovák, Mikuš, Jank, Vašíček, Pláněk, Piegl, Troliga – Šimánek, Mertl, Kudrna – Valcourt, Kukumberg, Dej – Červený, Knotek, Beránek – Nedvídek, Tvrdík, Kopta

Rozhodca: Horák, Souček – Gebauer, Lederer

Diváci: 3 624