Chabarovsk – Ufa 2:3 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 2:1 (po pr.) | Novosibirsk – Barys 4:1 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Helsinki 1:2 (po pr.) | Togliatti – Riga 3:2 (po pr.)
Jaroslavľ – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Viťaz – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Soči – Jekaterinburg 6:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Jokerit Helsinki
Pondelok 15.09.2014, 15:30 • Arena Jugra • KHL

37:24
    Filatov oslabuje domáci tím z držanie a tak je tu presilovka pre hostí.

34:47
    Harju oslabuje hostí za nedovolené bránenie. Presilovka pre domácich hokejistov.

29:35
    Presilovky si teraz zahrajú hostia, na trestnú lavicu ide Pepeljajev za držanie.

26:18
    Rozhodca napokon poslal na trestnú lavicu len Hagmana, takže chvíľu tu bude hra 4 na 4 a potom krátka presilovka pre domáci tím.

24:59
    Tak to je pre domácich hokejistov veľmi nepríjemné! Sitnikov sa previnil hákovaním a pre hostí to bude presilovka 5 na 3! Veľká šanca na strelenie úvodného gólu zápasu.

23:41
    Domáci Maxwell oslabuje domácich na dve minúty, previnil sa hákovaním. Hostia začína stupňovať svoju aktivitu, toto by im malo ešte viac pomôcť.

17:21
    Rozhodcovia dnes zvolili veľmi prísny meter, opäť sa nám vylučuje! Ohtamaa oslabuje hostí za podrazenie.

14:56
    Lenže hru 4 na 4 sme dlho nevideli, domáci Filatov je poslaný na trestnú lavicu za hru s vysokou hokejkou a tak je tu presilovka 4 na 3 pre hostí!

14:47
    Bude sa nám v zápase opäť vylučovať, prvý krát však obojstranne. McLean ide za podrazenie, Magogin za nafilmovaný pád, keď pripomínal svojím letom vtáka.

06:33
    Lajunen sa previnil proti pravidlám hákovaním a dostáva tak dve minúty. Prvá presilovka v zápase tak čaká na domáci tím.

01:55
    Prvú presilovku v zápase si zahrajú hostia, pretože Lesnukhin dostáva 2 minúty za hákovanie! Hostia tak môžu svoj tlak znásobiť.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 37. Buljanskij (Rajala.) – 40. Hagman (Aaltonen, Gunderson), 63. Lajunen (bez asistencie)

Jugra Chanty-Mansijsk: Biryukov(Goryachevskikh) – Sergeyev, Pepelyaev, Magogin, Bulyansky, Sitnikov – Larsen, Ternavsky, Rajala, Kašpar, Maxwell – Sokolov, Putilov, Yatsenko, Bortnikov – Knyazev, Chibisov, Lesnukhin, Nikolayev.
    Jokerit Helsinki: Karlsson (Helenius) – Gunderson, Lajunen, Hagman, Kapanen, Aaltonen – Jaakola, Karalahti, Moses, Omark, Harju – Todd, Ohtamaa, Huhtala, McLean, Sallinen – Maki, Ben-Amor, Hahl.

Rozhodca: Bondar, Buturlin – Golyak, Dedyulya