Vítkovice – Hradec Králové 3:5 (kon.) | Litvínov – K. Vary 5:0 (kon.) | Olomouc – Slavia 2:3 (2:3 po s.n.)
Liberec – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Třinec – Pardubice 2:1 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Sparta Praha – Plzeň 3:1 (kon.)
Berani Zlín
2:5 (0:2, 0:2, 2:1)
BK Mladá Boleslav
cz Piatok 12.09.2014, 18:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)
    Jaroslav BALAŠTÍK - 2:5

57:04
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlínští využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl tří branek. Přesilovkovou akci dokončil dorážkou po nahrávce Köhlera JAROSLAV BALAŠTÍK. Asistence: Bedřich Köhler, Jiří Marušák.

55:51
    Roman Čermák (MLB) dvě minuty za nedovolené bránění.

49:15
    Jiří Kučný (MBL) 2 minuty za držení protihráče. Zlín bude hrát minutku pět na tři.

48:16
    David Vrbata (MBL) dvě minuty za sekání. Bude se hrát 35 vteřin čtyři na čtyři a poté si domácí zahrají zkrácenou přesilovku pěti proti čtyřem.

46:51
    Mladá Boleslav je na koni a ještě si zahraje přesilovou hru. Za katr už putuje Radim Tesařík (ZLN), který vyfasoval dvouminutový trest za hákování.
    Milan MIKULÍK - 1:5

46:19
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Zlínská obrana nechala za sebou rozjetého MILANA MIKULÍKA, který s tváří v tvář poradil s Kašíkem, když ho překonal bekhendem mezi betony. Asistence: Tomáš Klimenta, Michal Broš.

44:45
    Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty hrubost.

44:45
    Mitja Robar (MBL) 2+2 minuty za hrubost.

44:30
    Na ledě se do sebe pustili domácí Čajánek a Robar.
    Jiří ONDRÁČEK - 1:4

44:11
    První gól zlínského celku v nové sezoně vstřelil JIŘÍ ONDRÁČEK. Zlínský útočník si sjel z rohu kluziště na pravý kruh, odkud nechytatelně vymetl horní růžek Rittichovy branky. Bez asistence.
    Martin LÁTAL - 0:4. Sledujte celý zápas na tvtipsport.cz/elh

39:51
    MARTIN LÁTAL si rychle vybruslil z rohu kluziště s kotoučem na holi a rychlou střelou po ledě překonává domácího Kašíka, který kapituluje už počtvrté. Bez asistence.
    Lukáš PABIŠKA - 0:3. Sledujte celý zápas na tvtipsport.cz/elh

34:41
    Trojice hostujících hráčů na moment zmrazila zlínskou defenzívu, která pouze sledovala akci na jeden dotek, kterou zakončil přesnou střelou LUKÁŠ PABIŠKA. Asistence: David Výborný, Dominik Pacovský.

33:52
    Libor Kašík zvedl diváky ze sedadel, když na poslední chvíli vytáhl lapačkou gólovou střelu Martin Látala. Rozhodčí se ještě pro jistotu poradil s videorozhodčím, zda kotouč nepřešel brankovou čáru.

30:38
    Hosté hráli chvíli v šesti a rozhodčí si toho rychle všimli. Počet hráčů na ledě se na chvilinku srovná a poté si zahrají přesilovou hru pět na čtyři domácí. Trest za hostující lavičku odsedí David Vrbata (MBL)

28:59
    Bedřich Köhler (ZLN) vyfasoval dvě minuty za hru vysokou holí. Boleslav má velikou šanci k navýšení skóré v přesilové hře.

25:40
    Jiří Kučný (MBL) vyfasoval dvě minutky za zdržování hry. Kotouč se totiž po vyhození hostujícího obránce snesl mezi diváky.

20:43
    Hosté začnou druhou třetinu přesilovkou pěti proti čtyřem. Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.
    Roman ČERMÁK - 0:2. Sledujte celý zápas na tvtipsport.cz/elh

18:16
    Boleslav se dostává do dvougólového vedení. Nepřesnou dělovku obránce ROMANA ČERMÁKA, která se odrazila od zadního mantinelu, si brankář Kašík nešťastně srazil do vlastní sítě. Asistence: Martin Látal.

15:41
    Mladou Boleslav čeká druhá přesilovka v první třetině. Tomáš Žižka (ZLN) 2 minuty podražení.

11:11
    Počet hráčů na ledové ploše se srovná. Tomáš Klimenta (MBL) 2 minuty za napadení.

10:44
    Boleslav si zahraje první početní výhodu pět na čtyři. Jaroslav Balaštík (ZLN) 2 minuty podražení.

7:24
    Kapitán hostujícího celku David Výborný (MBL) musel ve skrumáži před vlastní brankou faulovat a je potrestán na 2 minuty za krosček.
    David VÝBORNÝ - 0:1

4:23
    Hostující celek udeřil jako blesk z čistého nebe. DAVID VÝBORNÝ se obtočil kolem zlínské branky a nenápadnou a rychlou střelou mezi Kašíkovy betony otevírá skóré dnešního utkání. Asistence: Mitja Robar.

0:53
    Holík adresoval parádní nahrávku na brankoviště, kde stál osamocený kapitán Čajánek, který na poslední chvíli promáchnul.

0:21
    Zlínští si hned z kraje utkání zahrají přesilovou hru pět na čtyři. Milan Mikulík (MBL) 2 minuty za podražení.

Oproti původně plánovanému začátku 17:30 začne utkání s přibližně hodinovým zpožděním. Důvodem jsou dopravní komplikace na dálnici, které zdržely hostující tým na cestě do Zlína.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 45. Ondráček, 58. Balaštík (Köhler, Marušák) – 5. Výborný (Robar), 19. Čermák (Látal), 35. Pabiška (Výborný, Pacovský), 40. Látal, 47. Mikulík (Klimenta, Broš)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Kotvan, Marušák, Matějíček, Žižka, Valenta, Tesařík – Köhler, Leška, Balaštík – Kubiš, Čajánek, Holík – Čech, Vlach, Ondráček – Sedláček, Fořt, Okál.
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Valent) – Robar, Hruška, Stříteský, Kučný, Žabka, Trška, Čermák – Pacovský, Výborný, Pabiška – Mikulík, Broš, Klimenta – Hyka, Musil, Lenc – Látal, Vrbata, Bárta.

Rozhodca: Pešina, Horák – Bryška, Skopal