Almería – Córdoba 1:1 (kon.)
UD Almería
1:1 (1:1)
Cordoba CF
Piatok 12.09.2014, 21:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španielska LaLiga
    GHILAS

90+5
    Koniec zápasu. (22:52:45)

90+5
    Neskutočné! Ghilas sa uvoľnil a mohol rozhodnúť tento zápas, lenže Rubén nakoniec vyrazil na rohový kop.

90+4
    Následný rohový kop Verzu dokázala obrany hostí zblokovať a ide sa do protiútoku.

90+3
    Po faule Cartabiu mali domáci priamy kop, ktorý totálne pokazili.

90+2
    Lenže to by sa museli dostať domáci do šestnástky Córdoby a vystreliť.

90+1
    Hrá sa v strede ihriska, kde sa Almería nadychuje k záverečnému náporu.

90
    Rozhodca Teixeira nadstavuje 4 minúty.

89
    Čoskoro vstúpime do poslednej minúty riadnej hracej doby. Pred Córdobu to vyzerá na bodový zisk.

88
    Voľný kop rozohral Verza, ale jeho center z diaľky defenzíva hostí odvrátila.

87
    A títo dvaja sa o niekoľko sekúnd stretli v súboji. Tentokrát unika Dubarbier a Cartabia ho zastavil zatiahnutím za dres.

86
    Cartabia sa po čase pripomenul domácemu publiku, ale Dubarbier ho pri pokuse o kľučku odzbrojil.

85
    Striedanie v tíme UD Almería: z ihriska odchádza Gaspar Panadero, prichádza Tomera Hemeda.

84
    Priamy kop Córdoba nevyužila na ohrozenie bránky a tak šiel dopredu Édgar, ktorého zastavil za cenu karty Rossi.

83
    Domáci Édgard vidí žltú kartu po faule na Fidela.

82
    Carlos včas vybehol z bránky a pokryl nákop z kopačky Dubarbiera.

80
    Desať minút do konca. Omar zabránil Hemedovi dostať loptu na nabiehajúceho Gonzaleza.

79
    Domáci rozohrávali opäť rohový kop, ale center Verzu nebol presný, no Almería napriek tomu zostane na polovici súpera.

78
    Hostia sa musia momentálne len brániť, domáci sa všemožne snažia streliť vedúci gól.