Tereza Martincová
Tereza Martincová (Q)
0
1 3
cz Pondelok 08.09.2014, 19:10 • Court Banque Nationale • WTA Quebec - Coupe Banque Nationale présentée par IGA (krytý tvrdý povrch)

6:3
    Hned první mečbol zápasu 4. nasazená Shelby Rogersová proměňuje a vítězí tedy v dnešním utkání. Zároveň si Američanka připisuje první výhru do vzájemné bilance.

A-40
    Česká rodačka poslala míček do autu. Rogersová má k dispozici gembol, setbol i mečbol.

30-40
    Rogersová měla fiftýn na raketě, nedokázala však dostat míček do kurtu. Naopak Tereza Martincová mí k dispozici brejkbol!

5:3
    Míček, ktery Martincová udeřila na kříži končí za základní čárou. Jsme svědky rebrejku. Shelby Rogersová bude podávat na vítězství!

40-15
    Následně ale chybuje při snadném úderu, míček končí v síti. Dva brejkboly pro Američanku!

0-40
    Martincové úder měl správnou délku, Američanka nedokázala vrátit míček přes síť. Tereza Martincová má k dispozici 3 brejkboly!

40-30
    Po příliš dlouhém míčku české tenistky je tu možnost brejku pro Američanku. Brejkbol!

40-30
    Američanka trefuje velmi přesně roh kurtu. Brejkbol!

40-0
    Američance vyšlo i třetí podání, třetí eso ve druhém setu.

6:1
    Česká tenistka posílá na returnu míček pouze do sítě. Gem a set pro Američanku!

A-40
    Souboj nízkých míčků u sítě vyhrává Rogersová. Brejkbol, setbol!

40-30
    Tereze se nepovedl forhendový úder, který končí hodně daleko mimo kurt. Brejkbol, setbol!

40-30
    Vyhozený míček z kurtu. Brejkbol!

30-40
    První dvojchyba zápasu, které se dopouští Shelby Rogersová. Brejkbol!

40-30
    Američanka trefuje milimetrově přesně postranní čáru. Brejkbol!

První plánovaný zápas se na centrálním dvorci ještě nedohrál, právě probíhá druhý set. Podle oficiálních zpráv by měl být začátek zápasu odložen na 19:15.