Tereza Martincová
Tereza Martincová (Q)
0
1 3
cz Pondelok 08.09.2014, 19:10 • Court Banque Nationale • WTA Quebec - Coupe Banque Nationale présentée par IGA (krytý tvrdý povrch)

To je ode mě pro dnešek z toho utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou! (20:50:05)

Statistiky celého zápasu

Esa: 5-1
    Dvojchyby: 4-2
    Úspěšnost prvního poádní: 53% – 66%
    Brejkboly: 5/7 – 1/4

Američanka Shelby Rogersová si v prvním setu velmi hladce poradila s Českou tenistkou Terezou Martincovou. Ve druhém setu sice vedla Rogersová už 3:0 na gemy, ale Martincová se dokázala během následujících 4 gemů vrátit zpět do zápasu. Jenže mladá česká tenistka neudržela krok se čtvrtou nejvýše nasazenou Američankou a ta nakonec přeci jen slaví vítězství po setech 6:1 a 6:3. Zápas trval necelých 66 minut a do druhého kola tedy postupuje Shelby Rogersová, která ve druhém kole vyzve lepší z dvojice Johanna Kontaová – Asia Muhammadová.

Konec zápasu

6:3
    Hned první mečbol zápasu 4. nasazená Shelby Rogersová proměňuje a vítězí tedy v dnešním utkání. Zároveň si Američanka připisuje první výhru do vzájemné bilance.

A-40
    Česká rodačka poslala míček do autu. Rogersová má k dispozici gembol, setbol i mečbol.

40-40
    Česká tenistka sice trefila dvakrát za sebou přesně základní čáru, ale ani to Američanku nerozhodilo. Martincová nakonec poslala míček do sítě. Shoda.

30-40
    Rogersová měla fiftýn na raketě, nedokázala však dostat míček do kurtu. Naopak Tereza Martincová mí k dispozici brejkbol!

30-30
    Úder Rogersové od základní čáry dolétl příliš daleko.

30-15
    Američanka si připisuje další eso.

15-15
    Dvojchyba z rakety Shelby Rogersové.

15-0
    Za vítězstvím vyšla správným směrem, eso!

5:3
    Míček, ktery Martincová udeřila na kříži končí za základní čárou. Jsme svědky rebrejku. Shelby Rogersová bude podávat na vítězství!

40-15
    Následně ale chybuje při snadném úderu, míček končí v síti. Dva brejkboly pro Američanku!

30-15
    Famózní stopbal od Terezy Martincové při náběhu na síť.

30-0
    Češka nechala až příliš otevřenou svojí forhendovou stranu kurtu, do kterého Američanka úspěšně zaútočila.

15-0
    První, ani druhé podání Martincové nevyšlo.

4:3
    Konec přestávky, podávat bude Tereza Martincová.

4:3
    Následuje přestávka a výměna stran.

4:3
    Česká tenistka se vrací do zápasu! Proměňuje druhý brejkbol a získává tedy sedmý gem druhé sady. Sama Martincová za nedlouho půjde podávat na potvrzení brejku.