Lok. Moskva – Limassol 1:4 (kon.) | FK Krasnodar – Sociedad 3:0 (kon.) | Neftçi Baku – Partizan 1:2 (kon.)
Omonia Nikózia – FK Dinamo Moskva 1:2 (kon.) | Met. Charkov – Ruch Chorzów 1:0 (po pr.) | Solún – Zimbru Kišiněv 4:0 (kon.)
Giurgiu – Lyon 0:1 (kon.) | Rostov – Trabzonspor 0:0 (kon.) | Hajduk Split – Dnipropetrovsk 0:0 (kon.)
Tiraspol – Rijeka 0:3 (kon.) | Soligorsk – Eindhoven 0:2 (kon.) | Twente – Karabach 1:1 (kon.)
Tel Aviv – Asteras 3:1 (kon.) | Feyenoord – Zorja Luhansk 4:3 (kon.) | Midtjylland – Panathinaikos 1:2 (kon.)
Zürich – Trnava 1:1 (kon.) | Debrecín – YB Bern 0:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Helsinki 3:3 (kon.)
Sparta Praha – Zwolle 3:1 (kon.) | Turín – RNK Split 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Karabükspor 1:0 (4:3 po pen.)
Hull City – Lokeren 2:1 (kon.) | Inter – Stjarnan 6:0 (kon.) | Mönchengladbach – FK Sarajevo 7:0 (kon.)
Nacional – Minsk 2:3 (kon.) | Tottenham – AEL Limassol 3:0 (kon.) | Villarreal – Astana 4:0 (kon.)
Légia Varšava – Aktobe 2:0 (kon.) | Brugge – Grasshoppers 1:0 (kon.) | D. Záhreb – Ploiesti 2:1 (kon.)
Rio Ave – Elfsborg 1:0 (kon.)
Légia Varšava
2:0 (1:0)
FC Aktobe
cz Štvrtok 28.08.2014, 21:00 • Pepsi Arena, Varšava • Európska liga (predkolá)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (22:58:53)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno. Legia Varšava vyhrává dnes 2:0, v celkovém součtu 3:0 a postupuje do skupinové fáze Evropské ligy. Losování proběhne zítra v 13 středoevropského času a vy jej můžete sledovat spolu s námi.
    Dnes šli domácí po několika šancích do vedení po brance Kucharczyka. Ve druhé půli se domácí spíše snažili bránit jednobrankové vedení. Ovšem v 65. minutě udělal chybu kapitán hostí Logviněnko a domácí kapitán Ivica Vrdoljak proměnil pokutový kop. To bylo ze strany Legie vše. Aktobe se na žádný odpor nezmohlo. Pouze v závěru mělo platonický tlak, ze kterého vytěžilo šanci Zenkoviče, který nedokázal z malého vápna usměrnit přihrávku Chajrulina od brankové čáry.

90+4

90+3
    Hosté již nemají takový tlak jako v posledních minutách a spíše se uchylují k dlouhým míčům. To je přesně to co Legia potřebuje. Míče dokáže sbírat.

90+2
    Utkání se bude už dohrávat z povinnosti. Byl by to malý zázrak, aby hosté třikrát udeřili.

90+1
    Čtvrtý rozhodčí má nad hlavou světelnou tabuli s číslicí 3. Tolik minut se ještě bude v tomto utkání hrát.

90
    Je tu poslední minuta druhé půle.

89
    To bylo na Radoviće příliš dlouhé. Domácí útočník po míči nakonec ani nešel a nechal jej proběhnout za brankovou čáru.

88
    Marek Saganowski nahrazuje Ondreje Dudu.

88
    Tagybergen z dobré pozice minul.

87
    Hosté se snaží, alespoň o čestný úspěch, ale s přemíry snahy se málem před pokutovým územím Legie srazili.

86
    Žlutou kartu dostává Kuciak (Legia Varšava).

86
    Roh Aktobe zahrával Chajrulin, míč pouze prolétl pokutovým územím polského týmu bez jakéhokoliv zájmu.

84
    Pokus Danila Neca nebyl přesný. Střelec jen otočil oči v sloup.

83
    Aimbetov si naběhl na přihrávku dřív než měl a tím se vystavil do ofsajdu, který rozhodčí odmával a hlavní odpískal.

82
    Všech 11 hráčů Aktobe před vlastní šestnáctkou čelí tlaku Legie. Ta nemůže najít vhodný střelecký prostor pro zakončení.