Varnsdorf – Slovácko 2:1 (kon.) | Teplice – Sparta Praha 1:4 (kon.)
FK Teplice
1:4 (0:1)
AC Sparta Praha
cz Štvrtok 28.08.2014, 17:00 • Dubí-Pozorka • Juniorská liga (CZ)

Teplice nakonec prohrávají se Spartou 1:4. Domácím se sice v 61. minutě podařilo vyrovnat na 1:1, ale od té chvíle už stříleli góly pouze Pražané. (18:49:02)

90

90
    Máme tu poslední minutu řádné hrací doby. Za malou chvíli by měl přijít závěrečný hvizd rozhodčí Zadinové.

83
    Pomalu se blíží závěr utkání Juniorské ligy, v němž Teplice prohrávají se Spartou už 1:4.

78
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté zahrávali přímý kop, ze kterého překonali teplického gólmana počtvrté. Krásnou střelou se prosadil JIŘÍ MISKOVIČ. O držiteli tří bodů je rozhodnuto.

72
    Karetní trest i pro jednoho z hostů.

69
    Žlutá karta pro hráče Teplic.

68
    Tohle je pro Teplice možná osudný direkt! Dvě minuty po gólu na 1:2 totiž Sparta odskakuje už na rozdíl dvou branek, na konci pěkné akce byl zakončující MILAN JURDÍK.

66
    Hosté rozehráli od brány a předvedli bleskový kontr, po kterém se znovu ujímají vedení! Autorem gólu je JAN ŠPAČEK.

66
    Domácí zahrávali standardní situaci. Vše skončilo nepřesnou střelou.

63
    Hosté se snažili rychle odpovědět, scházelo však přesnější zakončení.

61
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí po hodině hry srovnávají na 1:1! Skórující JAKUB UHLÍŘ dává utkání nový náboj.

58
    Rozhodčí Zadinová udělila žlutou kartu jednomu z teplických fotbalistů.

55
    Rána jednoho z domácích fotbalistů prolétla vedle brány.

54
    Sparťané v těchto minutách kontrolují hru a domácí k ohrožení své brány nepouští.

46
    Domácí vstoupili do druhé půle aktivně. Hned se dostali k zakončení, střele však scházela přesnost.

46

První poločas vyšel lépe Spartě, která po pětačtyřiceti minutách hry vede 0:1. Zápas začaly o něco aktivněji Teplice, ale hosté postupně obraz hry otočili na svou stranu a gólem ze 38. minuty se ujali vedení.

45

38
    Hosté svou aktivitu přetavují v úvodní gól. Většina sparťanských ran sice mířila mimo bránu, ale nyní bylo zakončení JAKUBA PEŠKA naprosto přesné – 0:1.
    Góly: 61. Uhlíř – 38. Pešek, 66. Špaček, 68. Jurdík, 78. Miskovič

FK Teplice: Lukáč (85. Lipš) – Horvát, Heger, Urma – Stibor, Richter, Kodeš, Hynek – Laňka (40. Schettl) – Chukwuma, Uhlíř (76. D. Kalivoda)
    AC Sparta Praha: Vorel – Mejdr (84. Hovorka), Toml, Matějka, Macháč – Špaček (73. Kadlec), Kulhánek, Čavoš, Pešek (80. Kitanovič) – Miskovič (81. Vokoun) – Schick (63. Jurdík)

Rozhodca: Zadinová – Kubr, Mydlář