Hokejová Liga mistrů – 4. hrací den (kon.)
koniec udalosti
Hokejová Liga mistrů – 4. hrací den

cz Nedeľa 24.08.2014, 12:00Hokejová Liga Majstrov

20:21
    Pro dnešek je to od nás vše. U dalšího kola, které startuje 4. září, se budeme těšit na shledanou. (20:22:06)
    Všechny výsledky 2. kola ještě v grafické podobě:

20:09
    Pojďme si ještě zrekapitulovat všechny nedělní výsledky, které se týkaly i tří českých celků.

20:08
    Je dobojováno! Vítězství Raumy nad Hamburkem v poměru 3:0 končí čtvrtý hrací den hokejové Ligy mistrů.
    V Hamburku zbývají do sirény tři minuty. Rauma stále vede 3:0.

20:01
    Finská Rauma si jde pohodlně pro vítězství, Hamburk už zápas dohrává v křeči. Do konce třetí třetiny, a zřejmě i celého utkání, zbývá necelých 6 minut.

19:50
    Další gól do sítě Hamburku, který tak prohrává 0:3. Tentokrát se trefil Virtanen a 5 tisíc fanoušků na stadionu už tuší, že domácí tým zřejmě nevyhraje... Do konce zápasu zbývá posledních deset minut.

19:40
    I poslední duel už začíná mít svého vítěze, Rauma totiž vede po trefě Nurmiho v Hamburku už 2:0.

19:39
    Třetí kolo základních skupin Ligy mistrů bude i s českou účastí pokračovat ve čtvrtek 4. září.

Ve federativním derby se střetne Liberec s Košicemi, Zlín přivítá švýcarský Fribourg, Třinec pojede do Bernu, Pardubice se utkají s Linköpingem, Spartu čeká domácí odveta s Växjö a Vítkovice pojedou do Finska na zápas s Lappeenrantou.

19:33
    Z dnešního programu se stále hraje už jen jediný duel mezi Hamburkem a Raumou. V německé aréně O2 world vedou hosté z Finska před závěrečnou třetinou 1:0. Podrobný průběh zápasu můžete sledovat zde.

19:29
    České týmy si dnes vedly rozdílně. Zatímco Pardubice v Turku prohrály těsně 1:2, sparťané a Zlínští slaví výhry nad švédskými soupeři Växjö, respektive Djurgårdenem.
    Také hokejisté Zlína jdou do čela své skupiny. Po výhře na samostatné nájezdy proti Berlínu teď přidali plný počet bodů a mají jich tedy na kontě pět. Hosté ze Švédska jsou zatím třetí.

19:20
    Zlín – Djurgården 3:1 (konec zápasu)
    Utkání končí, z vítězství Ševců se raduje i obránce Marušák, který za Djurgården sám dva roky hrál.

19:17
    GÓL! ZLÍN – Djurgården 3:1 (3. třetina)
    Je rozhodnuto! Střelou do prázdné brány pečetí zlínskou výhru 3:1 přesně minutu před koncem Kubiš.

19:16
    V Hamburku mezitím skončila druhá dvacetiminutovka, domácí stále prohrávají s Raumou 0:1.

19:16
    Zlín – Djurgården 2:1 (3. třetina)
    Velké štěstí pro Zlín! Po dorážce Ahlena se puk dokonce odrazil od tyčky, Kašík pak ale celou situaci vyřešil.

19:15
    Dvě minuty před koncem to hosté zkusí bez brankáře s šesti hráči v poli.

19:10
    Ševci mají necelých sedm minut před koncem navrch nejen výsledkově, ale už i herně. V oslabení mohl zvýšit Köhler, dnes se mu ale v zakončení vůbecnedaří.