Hull City – Stoke City 1:1 (kon.) | Tottenham – QPR 4:0 (kon.) | Sunderland – Manchester United 1:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
4:0 (3:0)
Queens Park Rangers
Nedeľa 24.08.2014, 14:30Anglická Premier League

Zápas skončil vysokým rozdielom dvoch tried. Hostia svojím nevýrazným výkonom nedokázali ani raz skórovať. Domácim dnes futbal chutil, čo sa odzrkadlilo aj na výsledku. Tottenham Hotspur – Queens Park Rangers 4:0. Pri ďalšom sledovaní onlajnov DOVIDENIA. (16:22:54)

90+2

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.
    Bobby Zamora nedokázal z těsné blízkosti zamířit mezi tři tyče

89
    Predsalen veľká šanca na zníženie v réžii futbalistu menom Zamora. Zbrklo sa snažil zakončiť. Strela skončila mimo svätyne Llorisa.

88
    Stretnutie sa snažia domáci už len kontrolovať krátkymi prihrávkami na vlastnej polovici ihriska. Nepúšťajú sa do žiadnych bezhlavých akcií. Každému je jasné. že 3 body ostanú doma.

86
    Lamela ťahal súpera za dres a hra je prerušená. Rozhodca odpískal faul.

84
    Lopta skončila za chrbtom Llorisa. Gól nebol uznaný kvoli útočnému faulu vo vápne.

82
    Onuoha sa dopustil nepekného zákroku a rozhodca odpískal faul.

79
    Posledné striedanie na strane domácich. Za velkého potlesku odchádza strelec 4. gólu Adebayor. Na jeho miesto nastupuje Soldato.

76
    Striedanie hráčov. Zomora nahradí Phillipsa.

75
    QPR sa len ťažko dostáva za polku ihriska. Ich akcie končia vačšinou na kopačkách súpera.

72
    Dier skúsil zacentrovať do veľkého vápna a nájsť tak jedného zo spoluhráčov. Defenzíva súpera loptu upratala do bezpečia.

70
    Z ihriska sa porúča dvojgólový strelec Chadli. Nahradí ho Kane.

68
    Striedanie hráčov. Ihrisko opustí Fer. Na jeho miesto nastupuje Faulin.
    Emmanuel ADEBAYOR - 4:0

65
    Tottenham dal gól! Krásnou nahrávkou z kraja ihriska sa blyskol Rose, ktorý v šestnástke našiel EMANUELA ADEBAYORA. Tomu už nerobilo problém prekonať brankára Greena. Stav stretnutia 4:0.

64
    Prvá žltá karta v tomto stretnutí. Uvidel ju Fer.

64
    Krásny obraný zákrok Rose. Lopta končí za postrannou čiarou.

63
    Rohový kop QPR zahrá Barton. Celá akcia končí len na kopačkách defenzívy súpera.

60
    Na ihrisku už viac neuvidím Bentaleba. Nahradí ho Dembélé.

60
    Eriksen znovu ohrozuje bránu. Jeho pokus však skončil pár metrov nad bránou Greena.

58
    Eriksen predviedol dobrý nábeh do veľkého vápna a milimetrový pas za obranu poslal na bránku. Jeho pokus ale zastavila defenzíva súpera.

56
    Traoré sa pokúsil odcentrovať. Jeho ľahký lobík však perfektne pokryl pozorný Lloris.

55
    Držanie lopty v zápase je jasným ukazovateľom deja na ihrisku. 70-30 percent pre HOTSPUR.

53
    V druhom polčase pokračuje tlak domácich. Uvidíme, či sa im ešte podarí zvýšiť svoj náskok.

50
    Po centri do vápna hlavičkoval Caulker. Lopta sa od jeho hlavy odrazila však iba mimo brány.

49
    Rohový kop hostí. K realizácii pristupuje Barton.

46
    Tréner hostí sa cez polčas rozhodol striedať. Dunneho nahradí Onuoha.
    Rodina příznivců Roberta Soldada. Nebo možná příbuzní.

46

V prvom polčase sme videli gólovú prestrelku hráčov Tottenhamu. Presadili sa 12., 37. Chadli a 30. Dier. V druhom polčase čaká nevýrazných hostí ťažká úloha, ak chcú ešte niečo zmeniť zo stavom stretnutia. Uvidíme, či sa im to podarí. S prenosom sa vrátime o 15 min.

45+1

45
    Nad rámec hry sa bude hrať v prvom polčase 1 minúta.

44
    Ofsajdová pasca domácich zaklapla. Ocitol sa v nej Rémy. Rozohrávať budú domáci.

40
    Domáci sa snažia kontrolovať hru. Do prestávky si chcú udržať luxusný trojgólový náskok.
    Nacer CHADLI - 3:0

37
    Tottenham dal gól! Pekná akcia Lamelu, ktorý sa dostal až na dostrel bránky súpera. Neulakomil sa a poslal krásny pass NACEROVI CHADLIMU, ktorému nerobilo problém prekonať brankára hlavou. Stav stretnutia 3:0.

34
    Domácemu tímu ale dvojgólové vedenie evidentne nestačí. Stále sa tlačia pred bránu súpera. Green je pod neustálim tlakom.
    Eric DIER - 2:0

30
    Tottenham dal gól! Najlepšie sa po rohovom kope vo vápne zorientoval ERIC DIER, ktorý krásnou hlavičkou prekonáva Greena. Stav stretnutia je 2:0.

30
    Rohový kop pre domácich.

27
    Sľubný center do šestnástky si takmer spracoval Adebayor. Jeden z brániacich hráčov ale akciu prestrihol a nebezpečie zažehnal.
    Po ráně Christiana Eriksena z přímého kopu se za Robertem Greenem třese břevno

24
    Eriksenov priamy kop opečiatkoval brvno Greenovej svätyne. Teraz sa skoro dostali domáci do dvojgoloveho vedenia.

23
    Faul na strane hostí. Priamy kop z nebezpečnej vzdialenosti bude zahrávať Eriksen.
    Matt Phillips se takhle zbavil Younese Kaboula, bránu Huga Llorise ovšem netrefil.

20
    A ďalšie vyčínanie Phillipsa. Tentokrát mal brankár Lloris na mále. Akcii chýbala len presná koncovka.

18
    Phillips nenarobil svojou strelou gólmanovi žiadne problémy. Jeho slabučký pokus minul z úctyhodnej vzdialenosti ľavú tyčku.

15
    Domáci neprestávajú v tlaku na bránu súpera. V ďalšej šanci sa ocitol Adebayor, ktorého strelu však pozorný Green pokryl.
    Nacer CHADLI - 1:0

12
    Tottenham dal gól! Prvým strelcom v zápase je NACER CHADLI, ktorý sa presadil po centri z pravej strany a ľahkou strelou prekonal bezradného Greena. Stav zápasu 1:0.

10
    Prevaha v prvej desaťminútovke zápasu je jednoznačne na strane Hotspur. Hra prebieha zväčša v okolí šestnástky hostí.

7
    Dier nacentroval loptu do veľkého vápna, ale spoluhráča sa mu nepodarilo nájsť. Brankár súpera zastavil rodiacu sa šancu.

6
    Pri lopte hostia. Krátkymi nahrávkami na vlastnej polovici sa snažia ukludniť situáciu a založiť útok.

4
    Hneď na v úvodných minútach má tím Tottenham výhodu 2 rohových kopov. K žiadnemu veľkému ohrozeniu brány však neprišlo.

2
    O úvodný výkop sa postarali futbalisti domácich. Loptu majú na kopačkách aj v nasledovných sekundách a snažia sa zaútočiť.

1
    Oba celky jsou na hrací ploše.

-2
    Hlavným arbitrom dnešného duelu je Anthony Taylor.

-16
    Zápas začína za vyše 15 minút. Podarí sa domácim potvrdiť úlohu favorita alebo si domov odnesú 3 body hostia ?

Tottenham Hotspur: Lloris – Dier, Kaboul (C), Vertonghen, Rose – Capoue, Bentaleb – Lamela, Eriksen, Chadli – Adebayor.
    Náhradníci: Friedel – Davies, Lennon, Holtby, Dembélé, Soldado, Kane.

Queens Park Rangers: Green – Caulker, Ferdinand, Dunne – Isla, Mutch, Barton (C), Fer, Traoré – Phillips, Rémy.
    Náhradníci: Murphy – Simpson, Onuoha, Wright-Phillips, Hoilett, Faurlín, Zamora.

Rozhodca: Anthony Taylor – Gary Beswick, Darren Cann.

QUEENS PARK RANGERS:
    Hosťujúce mužstvo je pred druhým kolom Premier league na 17. mieste. V prvom zápase privítali na domácom trávniku Hull city, kde ich gólom z 52. minúty pripravil o zisk bodov Chester. QPR prehrali v tomto zápase 0:1.

TOTTENHAM HOTSPUR:
    Domáci celok sa po prvom kole nachádzajú na 8. priečke tabuľky. Prvý zápas sezóny 2014/2015 odohrali vo West Hame, odkiaľ sa im podarilo odásť s plným bodovým ziskom po najtesnejšej výhre 0:1.

Dobrý deň. Moje meno je Denis Vaďovský a budem pre Vás komentovať zápas medzi Tottenham Hotspur a Queens Park Rangers.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:30.