Stjarnan – Inter 0:3 (kon.) | Aktobe – Légia Varšava 0:1 (kon.) | Astana – Villarreal 0:3 (kon.)
FK Dinamo Moskva – Omonia Nikózia 2:2 (kon.) | AEL Limassol – Tottenham 1:2 (kon.) | Helsinki – Rapid Viedeň 2:1 (kon.)
Karabach – Twente 0:0 (kon.) | Ruch Chorzów – Met. Charkov 0:0 (kon.) | Eindhoven – Soligorsk 1:0 (kon.)
Minsk – Nacional 2:0 (kon.) | Elfsborg – Rio Ave 2:1 (kon.) | Karabükspor – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
Ploiesti – D. Záhreb 1:3 (kon.) | Limassol – Lok. Moskva 1:1 (kon.) | YB Bern – Debrecín 3:1 (kon.)
Zorja Luhansk – Feyenoord 1:1 (kon.) | Panathinaikos – Midtjylland 4:1 (kon.) | Trabzonspor – Rostov 2:0 (kon.)
Zwolle – Sparta Praha 1:1 (kon.) | Zimbru Kišiněv – Solún 1:0 (kon.) | Asteras – Tel Aviv 2:0 (kon.)
Grasshoppers – Brugge 1:2 (kon.) | Partizan – Neftçi Baku 3:2 (kon.) | Trnava – Zürich 1:3 (kon.)
Lokeren – Hull City 1:0 (kon.) | Lyon – Giurgiu 1:2 (kon.) | RNK Split – Turín 0:0 (kon.)
Sociedad – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Mönchengladbach 2:3 (kon.) | Rijeka – Tiraspol 1:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:3 (1:2)
FC Zürich
Štvrtok 21.08.2014, 20:15 • Zlaté Moravce, Slovensko • Európska liga (predkolá)

S konštatovaním, že Trnava v prvom zápase play-off Európskej ligy podľahla Zürichu 1:3 a výrazne si tak skomplikovala šance na postup, sa s vami lúčim a prajem dobrú noc! (22:10:53)

Štatistiky zo zápasu :
    Strely celkom : 11:9
    Strely na bránu : 4:6
    Rohové kopy : 6:1
    Žlté karty : 2:2

Sympatické však je, že trnavskí fanúšikovia oceňujú snahu svojich hráčov a vyprevádzajú ich mohutným potleskom a skandovaním! Napriek výsledku to dnes bol v Zlatých Moravciach pekný futbalový večer s pekným herným prejavom od oboch tímov a vo výbornej kulise.

Je tu koniec zápasu..a zrejme aj koniec trnavského sna o postupe do skupiny Európskej ligy! Prvé meranie síl v rámci dvojzápasu s Zürichom totiž Spartaku nevyšlo, keď prehral 1:3. Zápas ovplyvnili dva šokujúce gólové údery hostí – v 4.minúte totiž okamžite otvoril skóre Chermiti, potom ale ešte rýchlo vyrovnal Vlasko a Trnava držala relatívne výhodný stav 1:1. Zlomový bol moment zo záveru prvého polčasu, kedy Chermiti v samom závere poslal hostí do vedenia, ktoré ešte v druhom polčase sám navýšil, keď dosiahol hetrik. Domáci sa dnes snažiili, bojovali, škoda šance Jendriška za stavu 1:2. Zürich ukázal veľkú kvalitu, hernú vyspelosť a dnes sa raduje z výhry zaslúžene. Trnava to bude mať v odvete veľmi ťažké, samozrejme, nič nie je nemožné, pre postup ale musí skórovať minimálne trikrát.

90+3

90+3
    Z rohu nič zaujímavé nezvyšlo, Trnavčania sa ani náznakom nedostali k ohrozeniu brány Da Costu. Vstupujeme do poslednej minúty zápasu, pri lopte hostia.

90+2
    Po rohu hlavičkoval Tóth, po teči obrancu nasleduje druhý rohový kop v krátkom slede.

90+2
    Casado strieľal zo strednej vzdialenosti, jeho pokus bol zablokovaný, nasleduje roh Trnavy.

90+1
    Rusov vybehol ďaleko pred pokutové územie, keď si tam chcel dlhú prihrávku spracovať Etoundi, trnavský brankár bol ale rýchlejší a dokázal loptu odkopnúť dopredu.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty .

90
    V začínajúcej 90.minúte stratil loptu Špalek, ktorý následne fauloval Chikhaouiho, pri lopte teda ostane Zürich. Zdá sa, že na výsledku sa už len ťažko niečo zmení, snaha Trnavy je zatiaľ jalová.

89
    Chovanec mal priestor na pravej strane, centroval odtiaľ do šestnástky, tam na päťke pred Jendriškom bez problémov odhlavičkoval Kecojevič.

88
    Vyskočil fauloval Djimsitiho, hostia získali ďalšie cenné sekundy, keď mohli pokojne rozohrávať. Pomaly sa blížime do samotného záveru zápasu.

87
    Pokračujeme v hre, Trnava rozohráva od stredovej čiary, Špalek si ale tento dlhý center pri pravej postrannej čiare spracovať nemohol, a preto domáci loptu strácajú.

86
    Koch ostáva po predchádzajúcom hlavičkovom súboji otrasený na zemi, keď sa zrazil s vlastným spoluhráčom Etoundim. Chvíľu sa nehrá, Koch je ošetrovaný.

85
    Center z rohu mieril pred bránu, kde skákali Kuzma so Špalekom, proti suverénnym obrancom Zürichu ale vo vzduchu nemali nárok na úspech.

85
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Ján Vlasko, prichádza Martin Vyskočil.

84
    Čonka sympaticky zaútočil, vycvičil dvoch obrancov na pravej strane, pokúsil sa aj o center, napokon je z toho aspoň rohový kop pre Spartak.

84
    Striedanie v tíme FC Zürich: z ihriska odchádza Avraham Rikan, prichádza Patrick Rossini.

83
    Vlasko v osobnom súboji na útočnej polovici, podarilo sa mu vybojovať loptu, podľa rozhodcu ale fauloval brániaceho hráča a tak sa akcia domácich končí.