Légia Varšava – Valencia 0:2 (kon.) | Michalovce – Real Madrid 1:4 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
1:4 (1:3)
Real Madrid
Štvrtok 21.08.2014, 20:00 • MFK Zemplín Michalovce • Michalovce Cup 2014

Zajtra je tu finálový deň Michalovce Cupa 2014. Všetky zápasy môžete sledovať na našom webe. Ešte dodám, že Michalovce prehli aj v penaltovom rozstrele. Ďakujeme za pozornosť a prajem vám pekný zvyšok večera. (21:49:17)

Síce ešte nasledujú penalty, no o všetkom už je rozhodnuté. Do zajtrajšieho finále putuje Real Madrid, ktorý má šancu obhájiť titul z minulého roku. Dnes to bol zápas v plnej réžii Realu. Výsledok 1:4 hovorí za všetko. Domáci nedokázali zopakovať výsledok 1:1 z minulého roka. Síce dokázali pomerne skoro dať na 1:1, no pred záverom prvého polčasu prišli rýchle dva góly a to Michalovčania nepredýchali ani počas polčasovej prestávky.

80

80
    V druhom polčase sa nenadstavuje a tak tu je koniec dnešného stretnutia.

79
    V závere vidí ešte Atila Horváth žltú kartu za faul.

78
    Zase hráči Dukly Praha trochu rozveseľujú. Teraz spolu s malou skupinkou fanúšikov skandujú názov svojho klubu. Bez problémov prekričia celý štadión, ktorý je dnes ticho.

77
    Sú tu posledné tri minúty, stretnutie sa už v podstate dohráva. Nič zaujímave sa okrem pár individuálnych akcii nedeje.

76
    Štvrtý rozhodca sa už ani neobťažuje zdvíhať svetelnú tabuľu. Llario prenechal miesto Miarnauovi.

75
    Je tu ďalší kŕč. Tentokrát ho má hráč Hakimi.

73
    Pochmúrnu náladu sa snažia zlepšiť hráči Dukly Praha, ktorí sa pokúšajú v takmer prázdnom sektore vyvolať mexickú vlnu.

72
    Real Madrid získava roh po nebezpečnom odkope jedného zo stopérov domácich.

71
    V posledných desiatich minútach bol faulovaný Kolesár hrčom Bernabom, ktorý musel zastaviť rozbiehajúceho hráča.

70
    Ďalšie striedanie na strane domácich: Lukáč prenechal miesto Vaškovi.

70
    Majiteľ vlastného gólu SIMON POPRIK prenecháva miesto Marekovi Ciganocovi.

69
    Peknú kľučku si dovolil domáci brankár Majerník na napádajúceho Llaria.

68
    Vysokú loptu Llario nedokázal spracovať, domáca obrana naopak s loptou problémy nemala.

67
    Počas 67.minúte prišlo ju ošetrovaniu hráča Michaloviec.

66
    Domáci hlásateľ povzbudzuje tribúny ku hlasnejšiemu povzbudzovaniu faktom, že Brazília doma prehrala 1:7 a aj tak jej tlieskali a my(domáci) zatiaľ prehrávame len 1:4.