Dukla Praha – Légia Varšava 0:3 (kon.) | Real Madrid – Barcelona 2:2 (kon.)
FK Dukla Praha
0:3 (0:1)
Légia Varšava
Streda 20.08.2014, 18:00 • Mestský futbalový štadión Michalovce (kapacita 4 440 miest) • Michalovce Cup 2014

76
    Po akcii Legie pri ktorej bol opäť Aftyka ktorý je azda najlepším hráčom zápasu bol tento hráč faulovaný a po následnom pokutovom kope ktorý zahral práve faulovaný hráč strelou po zemi do stredu brány zvyšuje náskok Legie už na 0:3. O zápase je zrejme rozhodnuté.

75
    Bola nariadená penalta.

64
    Priamy kop Dukly Praha ktorý zahral Kocourek, lopta preplávala pokutovým územím a končí hneď vedľa tyče brankára Babela.

59
    Striedanie v tíme FK Dukla Praha: z ihriska odchádza Vlček, prichádza Koubek.

58
    Strela Aftyku z hranice šestnástky ! Brankár Klimov vyráža.Druhý polčas zatiaľ zmeny v systéme hry nepriniesol.Legia tlačí súpera ktorý vážnejšie bránu súpera doposiaľ neohrozil.

52
    Striedanie v tíme Légia Varšava: z ihriska odchádza Ostronski, prichádza Wiszorowski.

50
    Striedanie v tíme Légia Varšava: z ihriska odchádza Matachonski, prichádza .

45
    Legia vstúpila do druhého polčasu exportným gólom keď po prihrávke za obranu následne Leleno obišiel brankára Klimova a zakončil do brázdnej brány.

33
    Striedanie v tíme FK Dukla Praha: z ihriska odchádza Šíma, prichádza Garček.
    Striedanie v tíme FK Dukla Praha: z ihriska odchádza Král, prichádza Masopust.
    Striedanie v tíme FK Dukla Praha: z ihriska odchádza Joun, prichádza Šimek.

29
    Legia Varšava dáva gól! Gól strelil CZARNOWSKI.

Krásna akcia Legie ! Aftyka prešiel cez obrancu Dukly následne prihral na Czarnowskeho ktorý si loptu podržal a nakoniec menším lobom prekonáva Klimova. Krásny futbalový moment.

7
    Opäť krásna individuálna akcia varšavského Aftyku ktorý napriek tomu že loptu zachytil tesne pred tým ako smerovala do autu, následne prešiel cez dvoch obrancov Dukly a strelou z malého vápna ohrozil brankára Klimova. Doposiaľ najväčšia šanca zápasu.