Dukla Praha – Légia Varšava 0:3 (kon.) | Real Madrid – Barcelona 2:2 (kon.)
FK Dukla Praha
0:3 (0:1)
Légia Varšava
Streda 20.08.2014, 18:00 • Mestský futbalový štadión Michalovce (kapacita 4 440 miest) • Michalovce Cup 2014

Skončil sa úvodný zápas druhého hracieho dňa na turnaji Michalovce Cup 2014 v ktorom dorastenci Legie Varšava porážajú Duklu Praha 3:0, následne poľský futbalisti vyhrávajú aj doplnkové pokutové kopy 3:2, kedže Koubek namieril svoju penaltu len do brvna.Ja Vám ešte prajem príjemný večer. (19:44:10)

80+2

78
    Zápas sa pomaly blíži ku koncu, možno povedať že hráči Legie vzhľadom na priebeh hry vyhrávajú zaslúžene.

76
    Po akcii Legie pri ktorej bol opäť Aftyka ktorý je azda najlepším hráčom zápasu bol tento hráč faulovaný a po následnom pokutovom kope ktorý zahral práve faulovaný hráč strelou po zemi do stredu brány zvyšuje náskok Legie už na 0:3. O zápase je zrejme rozhodnuté.

75
    Bola nariadená penalta.

73
    Krásna akcia hráčov Legie Varšava, Sobczyk našiel Aftyku ktorý strieľa z veľkého vápna, brankár Klimov vyráža.

70
    V Michalovciach sa rozpršalo, ľudí v hľadisku však napriek tomu pribúda, blíži sa totiž úvodný výkop El clásica medzi FC Barcelona a Realom Madrid. Avšak aj zápas Legie proti Dukle spĺňa prísne kritéria.

68
    Iniciatívu momentálne prebrali hráči Dukly Praha, ktorý prehrávajú o 2 góly.Legia hrozí brejkmi.

64
    Priamy kop Dukly Praha ktorý zahral Kocourek, lopta preplávala pokutovým územím a končí hneď vedľa tyče brankára Babela.

63
    Následný rohový kop končí útočným faulom Legie.

62
    Po akcii Lelena s Piatekom ktorý následne centroval do šestnástky končí táto akcia rohovým kopom pre Legiu.

59
    Striedanie v tíme FK Dukla Praha: z ihriska odchádza Vlček, prichádza Koubek.

58
    Strela Aftyku z hranice šestnástky ! Brankár Klimov vyráža.Druhý polčas zatiaľ zmeny v systéme hry nepriniesol.Legia tlačí súpera ktorý vážnejšie bránu súpera doposiaľ neohrozil.

55
    Ospravedlňujem sa za krátky výpadok internetu. Na ihrisku sme okrem gólu doposiaľ nič zaujímave nevideli, Legia prestriedala pričom Ostronski odišiel z ihriska vynútene kvôli zraneniu.

52
    Striedanie v tíme Légia Varšava: z ihriska odchádza Ostronski, prichádza Wiszorowski.

50
    Striedanie v tíme Légia Varšava: z ihriska odchádza Matachonski, prichádza .

45
    Legia vstúpila do druhého polčasu exportným gólom keď po prihrávke za obranu následne Leleno obišiel brankára Klimova a zakončil do brázdnej brány.

42

40+1

40
    Sľubná akcie Dukly Praha ktorá však končí offsidom. Za prvý polčas sa jedná asi o piaty offside mladých futbalistov .