Zenit – AEL Limassol 3:0 (kon.) | APOEL – Helsinki 2:0 (kon.) | Malmö – Sparta Praha 2:0 (kon.)
Tiraspol – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Besiktas – Feyenoord 3:1 (kon.) | FCSB – Aktobe 2:1 (kon.)
Kodaň – Dnipropetrovsk 2:0 (kon.) | Salzburg – Karabach 2:0 (kon.) | Celtic – Légia Varšava 0:2 (kon.)
D. Záhreb – Aalborg 0:2 (kon.) | Partizan – Razgrad 2:2 (kon.)
Dinamo Záhreb
0:2 (0:1)
Aalborg BK
cz Streda 06.08.2014, 20:45 • Stadion Maksimir, Záhřeb • Liga majstrov (predkolá)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (22:45:51)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno. Po prvním poločase odcházeli do šaten šťastnější hosté. Do druhé půle vrhli domácí veškerou energii a snažili se zvrátit vývoj na svoji stranu, ale dnes jim nebylo souzeno vstřelit branku. Naopak v 85. minutě se podruhé trefil Jacobsen a ze strany Dinama bylo po nadějích. Do další fáze postupuje dánský celek z Aalborgu.

90+5

90+4
    Poslední minuta nastavení.

90+3
    Ani teď se to nepovedlo, i když kapitán Šimunić hledal na malém vápně Soudaniho s Čopem, oběma chyběl krok.

90+2
    Do útoku už se zapojují všichni muži v tmavě-modré, ale střela ne a ne přijít.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jacobsen (Aalborg BK).

90+1
    Nastaveny byly 4 minuty. Tolik čas má ještě Dinamo ke vstřelení nějaké branky.

90
    Risgaard před svým vápnem ukopl míč Pjacovi, který jej dohrál. Aalborgu byl vrácen míč.

89
    Předposlední minuta utkání.

88
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Paulo Machado, přichází Wilson Eduardo.

88
    Taktické střídání Aalborgu. Odchází Rasmus Würtz, kterého nahrazuje Thomas Rønning Augustinussen.

86
    Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by chorvatský tým dnes vstřelil branku. Ani další Pjacova střela nebyla přesná.
    Anders JACOBSEN - 0 : 2

85
    Aalborg právě vstřelil branku! Tak to je daň za neproměněnou předchozí šanci. Enevoldsen přiťukl míč na ANDERSE JACOBSENA a ten střelou svojí pravačkou nedal Eduardovi šanci. Prodlužovat se dnes nebude. Pokud Dinamo nedá 2 branky, pak postupuje Aalborg.
    Pjaca neproměnil obrovskou příležitost!

84
    Čop vybojoval míč zatáhl jej do vápna. Místo střely zvolil přihrávku na volného Pjacu, ale ten ve své šanci zcela selhal.

84
    Domácí se již uchylují k dlouhým nákopům.

83
    Zatím vše nasvědčuje tomu, že budeme svědky prodloužení.

82
    Zatím se jim daří přechod přes půlící čáru. K zakončení mají až příliš daleko.

81
    Dinamo nepouští Aalborg na dostřel. Eduardo chytá dlouhý míč, který letěl jeho směrem. Domácí musí začít pospíchat, pokud chtějí rozhodnout ještě v normální hrací době.

80
    Aalborg se nyní spíše soustředí na bránění hubeného náskoku. to by jej mohlo mrzet. Soudani si před chvílí zpracoval míč před vápnem, ale mířil na branku Larsena.

79
    Jenže tomu se hosté ubránili.

78
    Pjaca se pokoušel prosmýknout mezi dvěma hráči dánského celku, to se mu povedlo jen částečně, alespoň však vybojoval roh.

77
    Dánové kombinovali oko šestnáctky, nakonec Jacobsen vybídl do přihrávkou do běhu spoluhráče, který nedokázal ani vystřelit, ani přihrávkou najít nikoho v červeném dresu.

75
    Larsen si připsal již desátý zákrok v tomto utkání. To je již úctyhodné číslo.

74
    Ještě je před námi asi 16 minut + nastavení. Ale stále ani jeden z týmů nedokázal strhnout vedení ve dvojzápase na svoji stranu. Domácí byli hodně blízko vyrovnání.

73
    Soudani je nejaktivnějším hráčem Dinama a je na něj velké množství faulů, Jedním z nich se provinil Jakob Blåbjerg Mathiasen. Ten navíc za svůj prohřešek vidí žlutou kartu.

72
    Fanoušci na stadionu se zlobí, ale asistent rozhodčího má pravdu. Soudani v momentě sklepnutí stál za obranou hostí a tedy v ofsajdu.

71
    Würtz trefil loktem svého protihráče, ale byl to víceméně nezaviněný zákrok. Domácí nicméně nadále zůstávají u míče.

70
    Po Thomsenově rohu se k míči opět propracoval Jacobsen, ale tentokrát měl mířidla vychýlená úplně.

69
    Aalborg se vymanil ze sevření, po autovém vhazování na vlastní útočné polovici se ke střele dostal Jacobsen. Eduardo jeho ránu k pravé tyči vytáhl na roh.

68
    Z něj se nic neurodilo, ale domácí pokračovali v další akci, centr z levé strany přistál na hlavě Soudaniho, tomu stačilo se pouze uklonit a mohlo být vyrovnáno, ale míč z jeho hlavy šel mimo.
    Larsen vyrazil tvrdou střelu Machada na roh

67
    Paulo Machado si na hranici vápna stál míč do střelecké pozic, ve vápně následně prudce vypálil. Larsen zasáhl, ale míč jen těsně minul jeho branku, rohový kop.

66
    I domácí vyměňují hráče v poli. Domagoje Antoliće nahrazuje Marko Pjaca.

64
    Chorvaté zkoušeli vymyslet signál. hosté jejich snahu dostat míč za obranu vystihli. Následná střela pak branku Larsena zcela přelétla.

63
    Domácí přidali na tempu, Soudani se ocitl po nedovoleném zákroku na trávníku. Zatím se to stále obešlo bez karty, což je až s podivem.

62
    A nakonec je nucen i střídat. Lukase Spalvise střídá Nicklas Helenius.

62
    Spalvis se po jednom z obranných zákroků zranil a musí být ošetřen.

60
    Pokud by se měl určovat muž zápasu, tak by to měl být jednoznačně brankář Larsen. Zlikvidoval další střelu domácích z poměrně dobré vzdálenosti. Autorem střely byl Čop.

59
    A domácí se jim odvděčují aktivitou, která však končí na hranici šestnáctky Aalborgu.

58
    Domácí fanoušci neustále ženou svůj tým vpřed skandování DINAMO – Záhřeb.

57
    Mathiase Wichmanna nahrazuje Thomas Enevoldsen.

57
    Larsen je stále v permanenci, toto je snad již celkově desátá střela domácích, ale Aalborg i díky Larsenovi stále vede.

56
    Ke střele asi 5 metrů za vápnem se dostal Paulo Machado, Larsen stihl jeho umisťovanou střelu vyrazit.

55
    Ou, teď si Larsen vyloženě zahrával. Klička Čopovi se mu taktak povedla. rozehrávka na spoluhráče již ne.

54
    Ivo Pinto si popotáhl míč po své straně, centr mířil na Čopa, ale Larsen má dobrou předvídavost a letící míč ze vzduchu stáhl.

53
    Thomsen prošlápl odkopávajícímu Šimunovićovi nohu. zatím se to obešlo bez karetního trestu.

52
    Dva ofsajdy Dinama v krátkém sledu.
    Petersenova šance

50
    Po centru se míč několikrát odrážel v pokutovém území. Prsama si jej zpracoval Risgaard, poslal ránu na branku, Petersen si na malém vápně míč ze vzduchu stáhl, jenže pohotová dorážka minula domácí branku.

50
    Třetí rohový kop v utkání pro Aalborg. Zahrávat jej bude Wichmann.

49
    Mathiasen si málem zkomplikoval život, když nerozehrál přesně, při opakovaném pokusu si pomohl přes svého brankáře.

48
    Míč z pravé strany mířil na Čopa, ten měl k míči dál. Larsen si míč posunul pouze rukou před sebe a pak jej zalehával, domácí útočník jej přitom navíc fauloval.

47
    Zas je tu se svým příspěvkem i hostující tým, ale domácí je rovněž ke střele nepustili.

46
    Aalborg se teď z vypětím všech sil ubránil výpadům Chorvatů. I když míč balancoval na hranici jejich pokutového území. Stačilo, aby domácí vystřelili.

46
    Domácí zahájili druhou půli výkopem. Pokud se v tomto poločase nerozhodne, pak přijde na řadu prodloužení.

Žluté karty: 0 – 0

Rozhodčí příliš nenastavoval, ani nebylo třeba. Spokojenější odchází do kabin hosté, kteří smazali manko z prvního utkání a cestu do dalšího kola tak mají otevřenou oba týmy. V 36. minutě po chybě ve středu hřiště se míče zmocnil Thompsen. Včas předal míč na nabíhajícího Jacobsena, který trefoval pouze prázdnou domácí branku. Edouadro se sice snažil míč ještě skokem zachytit. Byl to však z jeho strachy pouze zoufalý čin.

45+1

45
    Hraje se poslední minuta první půle. Před chvíli Soudani minul Larsenovu branku.

44
    Eduardo dostal malou domů. Míč si musel naštelovat na svoji silnější nohu. Chvíli mu to trvalo a málem z toho byla pohroma.

43
    Další rohový kop hostů. Thomsen to přehnal s razancí. míč přeletěl celé pokutové území a doskákal až za autovou čáru.

42
    Centr Ademiho sotva doletěl k penaltovému puntíku. Tam stála přesně postavená obrana dánského celku a míč odvrátila do bezpečí.

41
    I tuto standardní situaci Dinamo zvládlo. Ale stále se musí bránit atakům svého soupeře.

40
    Přímý kop domácí odvrátili. Hosté budou mít ještě jednu šanci a to od rohového praporku.

39
    Antolić sáhl na Wichmanna, což neuniklo hlavnímu sudímu a odpískal nedovolený zákrok domácího borce.

39
    Domácí by rádi do přestávky ještě vyrovnali, jenže Aalborg je jak pokropený živou vodou.

37
    Hosté jakoby najednou ožili. V při takovémto případě bychom zažili prodloužení.
    Jacobsen - 0:1. Jak ukázaly opakované televizní záběry, branka padla z milimetrového ofsajdu.
    Anders JACOBSEN - 0 : 1

36
    Aalborg právě vstřelil branku! Chyba Chorvatů ve středu hřiště dala příležitost Thomsenovi, který unikal po levé straně. Jeden z domácích se jej snažil křižovat. Hostující záložník včas předa míč do vápna na volného ANDERSE JACOBSENA, který měl snadný úkol, trefit odkrytou branku.

35
    Ani jeden tým se nemůže prosadit do střelecké pozice. Je vidět, že dnes jde o hodně.

34
    Když domácí neví co s míčem, tak klidně využijí služeb svého brankáře. A vůbec jim nevadí, že přihrávka přichází téměř z poloviny hřiště.

33
    Pár nepřesností na obou stranách. Hru uklidňuje svoji rozehrávkou brankář Larsen.

31
    Dinamo rychle přeneslo hru před branku hostů, získalo dokonce rohový kop. Ale to bylo vše.

31
    Poprvé si portugalský brankář ve službách chorvatského týmu sáhl na míč, ale to jen proto, aby si pro něj došel za brankovou čáru.

30
    Aalborg po vzoru házenkářů obléhal pokutové území Dinama, ale nic z toho nebylo. odražený míč končí v autu. Hosté budou vhazovat.

29
    Šimunić odvrátil nebezpečný centr mířící před branku Eduarda. Ten si zatím v utkání nesáhl na míč. Možná že si v první půli na něj ani nesáhne.

28
    Ovšem dostali se pouze k půlící čáře, kde o míč přišli. Dinamo se snaží o kombinaci na své levé straně. I tato přišla vniveč.

27
    Pivarić zastavil v rozporu s pravidly Wichmanna. Hosté mohou rozvinout další akci.

26
    První půle se nám přehoupla do své druhé poloviny, hosté vhazují na své levé straně hřiště.

25
    Aalborg je v těchto fázích hry pasivnější. To plně vyhovuje Dinamu.

24
    Ten rozehrál Antolić na hlavu Soudani, ale jeho pokus byl zablokován, škoda byla to výborná šance.

23
    A Larsen si dnes příliš neoddychne, další pokus domácím zlikvidoval a je z toho první rohový kop utkání.

22
    Střela Antoliće minula svůj cíl. Larsen bude pouze vykopávat od své branky.

21
    Šimunić nejprve podklouzl na hranici vlastního vápna, už to vypadlo, že by se hosté dostali do vyložené šance. Jenže domácí kapitán situaci zvládl a ještě stihl založit další akci Dinama.

20
    Soudani tentokrát na pravé straně, ale nepohlídal si své postavení vůči obraně a tak asistent sudího odmával postavení mimo hru.

19
    Přenesení hry z levé strany na pravou bylo ze strany Dinama pohledné, ale ač se Pinto snažil seč mohl, tak míč na hřišti nezachytil.

18
    Soudani se probil po levé straně až do vápna, kde se pokusil vystřelit, jeho střela byla zblokována a s míčem tak Larsen neměl žádné potíže.

17
    Ofsajd Dinama zastavil další jejich akci.

16
    Hosté se stačí po ztrátě míče vždy zkoncentrovat před vlastním pokutovým územím v 7 lidech. Dinamo většinou vyráží ve 4 mužích.

15
    Ale pouze na chvíli, pak na vápně napřáhl Brozović, Larsen se po jeho bombě natáhl a vyrazil ji mimo svoji svatyni, ale roh z toho není.

14
    Hostující obrana si teď dost zahrávala, především brankář Larsen. Se spoluhráči to však vše vyřešil.

13
    Hodně nepřesná rozehrávka domácích končí až u velkého vápna Aalborgu, kde jej rukavicemi sbírá Larsen a ihned dále rozehrává.

12
    V Záhřebu je stadion zaplněn poměrně slušně, ale vyprodáno, zdá se, není.

11
    Aalborg se vymanil z tlaku, ale přihrávka na rozběhlého Spalvise mířila do ofsajdu. Takže míč se vrací na kopačky Dinama.

10
    Ani z pravé strany to Dinamu nejde, vždy nalezne centr nesprávného adresáta.

9
    Ostrý souboj podstoupil Ivo Pinto s Risgaardem, Hostující hráč byl faulován.

7
    Domácí přesunuli před vranku svého soupeře, ale ohrozit Larsena zatím nedokázali. Hostující brankář navíc zasáhl odkopem do hry.

6
    Hosté obléhali nebezpečně branku Záhřebu, Čop se vložil do jejich kombinace a vzápětí byl faulován.

5
    Dinamo vedené kapitánem Šimunićem dnes nastoupilo v tmavě-modrých dresech. Hosté si dovezli kombinaci červené s bílými rukávy.

4
    První centr z levé strany Dinama mířil do šestnáctky, ale obrana Aalborgu byla připravená a stihla nebezpečný míč odvrátit do bezpečí.

4
    Neurovnaná hra končí faulem na Alžířana Soudaniho.

3
    Domácí tým po zisku míče nikam nespěchá, nač také, zatím drží postupové ambice.

2
    Aalborg by chtěl co nejdříve smazat ztrátu z prvního utkání a tak se tlačí na polovinu Záhřebu.

1
    Dokonce se pokusilo o rychlý kontr, ale brankář Larsen byl na místě.

1
    První půle baly zahájena a Aalborg se pustil na polovici soupeře. Dinamo se však prvnímu výpadu ubránilo.

1

Nezbytné losování a můžeme začít. Podle losu to vypadá, že budou rozehrávat hosté.

Oba týmy již nastupují na hrací plochu. Vedení jsou ukrajinskými rozhodčími.

GNK Dinamo Záhřeb: Eduardo – Ivo Pinto, Šimunović, Šimunić, Pivarić – Soudani, Brozović, Ademi, Paulo Machado, Antolić – Čop. Trenér: Mamić.
    Náhradníci: Ježina – Ibáñez, Andrijašević, Pjaca, Sigali, Gonçalo, Wilson Eduardo.

Aalborg BK: Larsen – Kristensen, Thelander, Petersen, Mathiasen – Wichmann, Würtz, Risgaard, Thomsen – Spalvis, Jacobsen. Trenér: Nielsen.
    Náhradníci: Christensen – Enevoldsen, Augustinussen, Helenius, Børsting, Christensen, Pedersen.

Rozhodčí: Aranovskij – Kornijko, Volodin.
    Taktická porada týmu Aalborg BK

Rozhodčí

Hlavní: Evžen Aranovskij
    Asistenti: Oleksandr Kornijko, Volodymyr Volodin
    Čtvrtý rozhodčí: Sergij Berezka

GNK Dinamo Záhřeb

Dinamo vstoupilo do letošního ročníku již ve druhém předkole, kdy se střetlo s litevským Žalgirisem. V obou případech vyhrál chorvatský tým v poměru 2:0.
    I v nejvyšší soutěži se Dinamu daří a ze 3 utkání má plný počet bodů při celkovém skóre 13:3.

Aalborg BK

Dánský celek vstoupil do letošních bojů, právě v tomto kole. A hned první střetnutí se mu příliš nepovedlo. Na vlastním hřišti podlehli Dinamu 0:1.
    Ve dánské nejvyšší soutěži je Aalborg na 5. místě, když získal 5 bodů ze 3 odehraných střetnutí.

Poslední výsledky Aalborgu
    Liga: Odense – Aalborg – 1:1
    Liga: Aalborg – Midtjylland 2:0
    Liga: Sonderjyske – Aalborg 0:0
    Přátelské utkání: St. Lutych – Aalborg 0:0

Dobrý večer u sledování 3. předkola nejprestižnější Evropské soutěže – Ligy mistrů. Dnes jsou na programu odvety tohoto kola a my se speciálně zaměříme na utkání Dinamo Záhřeb – Aalborg BK. Výkop je stanoven na 20:45.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.