Zenit – AEL Limassol 3:0 (kon.) | APOEL – Helsinki 2:0 (kon.) | Malmö – Sparta Praha 2:0 (kon.)
Tiraspol – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Besiktas – Feyenoord 3:1 (kon.) | FCSB – Aktobe 2:1 (kon.)
Kodaň – Dnipropetrovsk 2:0 (kon.) | Salzburg – Karabach 2:0 (kon.) | Celtic – Légia Varšava 0:2 (kon.)
D. Záhreb – Aalborg 0:2 (kon.) | Partizan – Razgrad 2:2 (kon.)
Dinamo Záhreb
0:2 (0:1)
Aalborg BK
cz Streda 06.08.2014, 20:45 • Stadion Maksimir, Záhřeb • Liga majstrov (predkolá)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (22:45:51)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno. Po prvním poločase odcházeli do šaten šťastnější hosté. Do druhé půle vrhli domácí veškerou energii a snažili se zvrátit vývoj na svoji stranu, ale dnes jim nebylo souzeno vstřelit branku. Naopak v 85. minutě se podruhé trefil Jacobsen a ze strany Dinama bylo po nadějích. Do další fáze postupuje dánský celek z Aalborgu.

90+5

90+4
    Poslední minuta nastavení.

90+3
    Ani teď se to nepovedlo, i když kapitán Šimunić hledal na malém vápně Soudaniho s Čopem, oběma chyběl krok.

90+2
    Do útoku už se zapojují všichni muži v tmavě-modré, ale střela ne a ne přijít.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jacobsen (Aalborg BK).

90+1
    Nastaveny byly 4 minuty. Tolik čas má ještě Dinamo ke vstřelení nějaké branky.

90
    Risgaard před svým vápnem ukopl míč Pjacovi, který jej dohrál. Aalborgu byl vrácen míč.

89
    Předposlední minuta utkání.

88
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Paulo Machado, přichází Wilson Eduardo.

88
    Taktické střídání Aalborgu. Odchází Rasmus Würtz, kterého nahrazuje Thomas Rønning Augustinussen.

86
    Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by chorvatský tým dnes vstřelil branku. Ani další Pjacova střela nebyla přesná.
    Anders JACOBSEN - 0 : 2

85
    Aalborg právě vstřelil branku! Tak to je daň za neproměněnou předchozí šanci. Enevoldsen přiťukl míč na ANDERSE JACOBSENA a ten střelou svojí pravačkou nedal Eduardovi šanci. Prodlužovat se dnes nebude. Pokud Dinamo nedá 2 branky, pak postupuje Aalborg.
    Pjaca neproměnil obrovskou příležitost!

84
    Čop vybojoval míč zatáhl jej do vápna. Místo střely zvolil přihrávku na volného Pjacu, ale ten ve své šanci zcela selhal.