Śląsk – Dortmund 0:3 (kon.) | Neapol – Barcelona 1:0 (kon.) | Galatasaray – Atlético Madrid 0:0 (kon.)
Śląsk Wrocław
0:3 (0:2)
Borussia Dortmund
cz Streda 06.08.2014, 17:00 • Stadion Wrocław • Prípravný zápas

Toto je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a nyní se přesuňme k obrazovkám, kde již běží zápas Malmö FF s pražskou Spartou. (19:05:07)

Je za námi přátelské utkání mezi mezi Śląsk Wrocław a Borussií Dortmund v nimž vítězí hosté z Německa!

První poločas

V prvním poločase byly k vidění dva krásné góly, kdy nejdříve v 9. minutě otevřel skóre Mkhitaryan, kdy skvělým prokličkováním a přihráním si s Aubameyangem poslal míč za Pawłowskiho záda. Druhý gól přišel o pár minut později z nohy Immobileho, který si naběhl na přesnou příhrávku Mkhitaryana a poslal podruhé míč za Pawłowskeho záda.

Druhý poločas

Ve druhém poločase nebylo k vidění příliš pohledného fotbalu a spíše jen kontrola hry v režii hostujících borců. kteří nedali domácím šanci na větší kombinaci na jejich polovině hřiště. Rozdílovým hráčem ve druhém poločase byl jednoznačně Adrian Ramos, který dokázal vždy skvěle podržet míč a poté přesně přihrát. Vše Ramos korunoval v 82. minutě, kdy po dobrém vyčkání Hofmanna si naběhl a míč uklidil k tyči za Wrabelova záda.
    Zápas se poté jen dohrával a čekalo se pouze na konečný hvizd rozhodčího.

90+3
    Hráči Dortmundu koukají po rozhodčím a čekají až zapíská naposledy do píšťalky.

90+2
    Tak to je neuvěřitelné!! Domácí hráči otevřeli obranu a tak vznikl prostor pro utíkajícího JI, který už poslal míč za Wrabelova záda a mohl se začít radovat, míč ale skončil za tyči a šel do zámezí. Ten kluk má smůlu!

90+2
    Domácí se vydali do útoku.

90+1
    Domácí roh zažehnali a míč navíc bude odkopávat Wrabel, po nepřesném zakončení hostujících hráčů.

90+1
    Dong-Won Ji se dostal do zakončení po dobrém naběhnutí na přesnou přihrávku střela našla Wrabela, který míč poslal za autovou čáru a bude z toho roh pro hosty.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby 3 minuty.

89
    Uvidíme kolik rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby. Domácí už jen koukají po světelné tabuli a čekají na konec zápasu.

88
    Poklidná kombinace a dohrávání zápasu to teď předvádí hostující hráči.

87
    Z volného kopu nebylo nic a míč tak drží opět hosté.

86
    Předtím proběhne ještě jedno střídání, na hřiště se podívá Blaszczykowski, nahradí místo Hofmanna.

86
    Domácí těsně před koncem vybojovali faul zhruba 40 metrů od brány.

86
    Domácí chtějí vstřelit alespoň jednu branku a tlačí se do útoku.

85
    Ramos byl faulován a získal tak míč ve prospěch svého týmu.

84
    Hosté přes tříbrankový náskok jdou opět do útoku, nyní hlavičkoval těsně nad Dong-Won Ji ale předtím je mu odpískán útočný faul.

83
    O dnešním vítězi je plně jasno a tak nám nezbývá než jen počkat na závěrečný hvizd rozhodčího.
    Ramos - 0:3.

82
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Hofmann si počkal na přihrávku ale nešel do zakončení ale ještě přihrával ADRIANU RAMOSOVI a ten poslal míč poslal přesně k tyči! Brankář bez šance.