Zenit – AEL Limassol 3:0 (kon.) | APOEL – Helsinki 2:0 (kon.) | Malmö – Sparta Praha 2:0 (kon.)
Tiraspol – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Besiktas – Feyenoord 3:1 (kon.) | FCSB – Aktobe 2:1 (kon.)
Kodaň – Dnipropetrovsk 2:0 (kon.) | Salzburg – Karabach 2:0 (kon.) | Celtic – Légia Varšava 0:2 (kon.)
D. Záhreb – Aalborg 0:2 (kon.) | Partizan – Razgrad 2:2 (kon.)
Steaua Bukurešť
2:1 (2:0)
FC Aktobe
cz Streda 06.08.2014, 19:30 • Stadionul Steaua (kapacita: 28 000), Bukurešť • Liga majstrov (predkolá)

Domácí fotbalisté si během prvního poločasu vytvořili dvoubrankový náskok, který se nakonec ukázal jako klíčový. Aktobe totiž dokázalo po změně stran pouze v samotném závěru zkorigovat výsledek na 2:1. Hostující tým musí mrzet především zahozené šance z prvního poločasu. Nicméně Steaua byla lepším týmem a zaslouženě slaví postup do 4. kola Ligy mistrů, kde se porve o účast v hlavní soutěži. To je z dnešního zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek večera. (21:28:50)

90+3

90+3
    Trenér Aktobe Gazzaev žene své svěřence vpřed. Jenže ti se nemůžou dostat do blízkosti domácí svatyně.

90+1
    V Bukurešti se rozběhl nastavený čas. Do něj vstoupili s míčem na kopačkách domácí fotbalisté. Ti kombinují na jistotu na útočné polovině.

90
    Shabalin ukázal domácím, jak má rychlé nohy. Naštěstí pro domácí zastavil Shabalina na poslední chvíli Varela.

88
    Steaua má míč na svých kopačkách a na útočné polovině spřádá cenné vteřinky.

86
    Rázem tu máme zajímavou zápletku. Další gól v síti Bukurešti znamená prodloužení. To bude infarktový závěr!
    Timur KAPADZE - 2 : 1

85
    Aktobe právě vstřelilo branku!
    Hosté ze standardky nakonec udeřili! Střílený centr dolétl po teči jednoho z domácích obránců až na zadní tyč, kde jej usměrnil mezi tři tyče TIMUR KAPADZE!

84
    Kapadze si vymodlil faul na svoji osobu. Hosté tak rozehrají standardku z velmi dobré pozice!

82
    Střídají i domácí. Viditelně unaveného Tănaseho nahradí v závěrečných minutách Pârvulescu.

80
    Hosté se snaží oživit svoji hru střídáním. Do hry přichází čerstvý Shabalin, který nahradí Pizzelliho.

79
    Chipciu předložil před pokutovým územím míč Filipovi, jehož přízemní střela prolétla jen těsně kolem pravé tyče.

77
    Hosté to už zkoušejí jednoduše a nakopávají dlouhé míče směrem k pokutovému území Steaui. Jenže ani ve vzduchu jim pšenka nekvete.

75
    Aktobe se snaží o kontaktní branku, ale postráda na klidu ve finální fázi. Jeho snaha vede pouze po pokutové území.

73
    Popa je dnes velmi aktivní. Tentokrát se blýskl individuální akcí na křídle, když si poradil s dvojicí obránců. Jeho následný centr odvrátil do bezpečí stoper Arzumanjan.

71
    Hra postrádá tempo z prvního poločasu, přesto si zaplněné domácí tribuny utkání užívají.

69
    Pizzelliho střílený centr srazil na rohový kop Filip.

68
    Latovlevici zastavil protiútok Aktobe jen za cenu žluté karty.

68
    Prepeliţă natáhl ke střele z úctivé vzdálenosti. Jeho skákavý pokus musel nakonec nadvakrát krotit brankář Sidelnikov.

Petr Král

Góly: 3. Chipciu (Popa), 39. Stanciu (Chipciu) – 85. Kapadze

Karty:   6. Chipciu (STB), 68. Latovlevic (STB) – 12. Mineiro (AKT), 24. Logvinenko (AKT), 35. Arzumanjan (AKT)   58. Logvinenko (AKT)

Steaua Bukurešť: Arlauskis – Râpă, Szukala, Varela, Latovlevici – Popa, Prepeliţă, Sânmărtean (13. Filip), Tănase (82. Pârvulescu) – Stanciu (C) (50. Iancu), Chipciu.
    Náhradníci: Cojocaru, Iancu, Lemnaru, Neagu, Pârvulescu, Filip, Keserü, Valceanu.

FC Aktobe: Sidelnikov (C) – Mineiro, Arzumanjan, Logvinenko, Miroshnichenko – Chajrullin (60. Kapadze), Korobkin, Tsarikaev, Neco – Pizzelli (80. Shabalin), Antonov.
    Náhradníci: Aimbetov, Bekbaev, Kapadze, Muldarov, Shabalin, Taqybergen, Zenkovich.

Rozhodca: Zelinka – Kordula, Paták, Proske.
    30.07.2014
    Aktobe - Bukurešť 2:2

Góly: 58. Korobkin (Pizzelli), 88. Arzumanjan (Santana) – 44. Keserü (Chipciu), 79. Prepeliță (Popa)

Karty:   19. Muldarov (AKT), 66. Antonov (AKT), 90. Iancu (AKT) – 20. Latovlevici (STB), 45+2. Filip (STB)