Třinec – Dinamo Minsk 2:3 (1:3 po s.n.) | Košice – HC Slovan 1:3 (kon.) | Hradec Králové – Chabarovsk 2:3 (2:3 po s.n.)
Litvínov – Most 5:0 (kon.) | Motor ČB – Sparta Praha 4:7 (kon.) | Třebíč – Kometa Brno 2:1 (kon.)
Šumperk – Volžsk 4:5 (po pr.) | Hr. Králové – Trutnov 3:4 (0:1 po s.n.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:5 (2:2, 1:1, 1:1 - 0:1)
Ariada-Akpars Volžsk
cz Streda 06.08.2014, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Prípravný zápas

52:00
    Kamil Vávra dostává dvě minuty za podražení. Přesilová hra domácím moc dlopuho nevydržela.

51:26
    Dvě minuty za hákování dostal Tomas Žuravlev. Další přesilovka pro Šumperk.

45:56
    Miroslav Žáček dostává dvě minuty za vysokou hůl.

41:44
    Vladimir Šepelev dostává dvě minuty za hákování. Hlavní rozhodčí na něj musel zvýšit hlas, aby mu jasně řekl, že hádat se s ním je zbytečné.

34:54
    Miroslav Žáček dostává dvě minuty za hákování.

28:23
    Sergej Čisťakov 2+2 minuty, Stanislav Zabornikov 2+2 minuty a za domácí celek Petr Gewise 2+2 minuty a Petr Beneš 2+2 minuty. Všichni jsou vyloučení za hrubost.

25:43
    Alexandr Gutov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

22:54
    Dvě minuty za napadení dostává Alexandr Islamov.

19:01
    A hladina adrenalinu se zvedá. Dvě minuty za hrubost dostávají Kamil Vávra a Sergej Bogolejša. Bude hrát stále 5 na 3.

18:15
    A bude tu přesilovka 5 na3! Dvě minuty za podražení dostane Alexej Koževnikov..

17:18
    Nyní přesilovka pro domácí celek! Hosté hráli v šesti a jdou za to na dvě minuty. Trest si odpyká Dimitirj Orlov.

15:13
    Šumperk si ale reputaci nyní zkazil, protože na dvě minuty usedá na trestnou lavici Michal Velecký. Verdikt zní – držení.

05:56
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Alexej Ryžyč.

03:27
    Dvě minuty za hákování dostává Ondřej Starý. První přesilovka ruského mančaftu.

00:41
    Následně je vyloučený hráč Volžsku Andrej Korkin za hákování.

Dominik Mihailescu

Góly a asistencie: 14. Cink (Žalčík), 20. Staněk (Brunec, Holík), 34. Vávra (Vachutka), 49. Velecký (Vachutka) – 1. Gutov, 4. Fast (Mironigin, Jefgrafov), 38. Šepelev (Koževnikov), 53. Koževnikov (Islamov, Šepelev), 64. Kamajev (Čisťjakov)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (31. Zelenka) – Mrkvička, Holík, Starý, Novotný, Slavík, Sedlák, Beneš, Gewiese, Drtil T., Žáček – Haas, Žalčík, Cink – Staněk, Plášek, Brunec – Vachutka, Velecký (c), Vávra – Dostálek, Berger, Lehečka.
    Ariada-Akpars Volžsk: Litvinov (31. Petrov) – Fast, Bogolejša, Mironigin, Hutov, Čisťjakov, Vasilijev, Horban, Kamajev, Korkin, Jevgrafov, Bančerev, Koževnikov, Šepelev, Orlov, Islamov (c), Zabornikov, Ryžyč, Začypejko, Mitrochin, Ložkin, Kočkarev, Žuravlev.

Rozhodca: Kubičík – Adamec, Štěpán