Orlová – Ostrava B 3:0 (kon.) | Pardubice – Čáslav 2:0 (kon.) | Termalica – Karviná 0:0 (kon.)
Opava – Góra 0:0 (kon.) | Kolín – Sokolov 2:2 (kon.) | Sigma Olomouc – Slavia 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Převýšov 5:0 (kon.) | Teplice – Vltavín 3:0 (kon.) | Žižkov – Chomutov 7:0 (kon.)
L. Mikuláš – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Prešov – Futura Humenné 5:0 (kon.) | Příbram – Domažlice 3:0 (kon.)
Zlín – Brno 2:0 (kon.) | Vlašim – Bohemians 4:2 (kon.) | Poprad – Pohronie 0:0 (kon.)
Slovácko – Třinec 2:2 (kon.)
FC Tatran Prešov
5:0 (2:0)
ŠK Futura Humenné
Sobota 19.07.2014, 17:00 • 1. FC Tatran Prešov • Prípravný zápas

V druhom polčase sme videli znova rovnako dominantný výkon druholiového celku, ktorý si spravil pred začiatkom ligy chuť a nasúkal súperovi päť gólov. Najprv v 67. minúte striedajúci Benes zvýšil na 3:0, v 86. minúte po faule na Katonu z penalty zvýšil Lukáš Hruška a ten istý hráč v prvej minúte nadstaveného času zavŕšil skóre na konečných 5:0. Rozhodca po jeho góle ukončil zápas. Po dlhom trápení Prešova v príprave nakoniec na záver prišli dva výherné zápasy, v Šariši tak bude pred štartom ligy s Popradom panovať pohoda. (18:47:44)

90+1

90+1
    Prešov dal gól!
    Tretí rohový kop z kopačky Filipa Vodu už konečne našiel hráča z domáceho tímu, Lukáš HRUŠKA vyskočil na loptu, ktorú poslal pohotovo do rohu brány Humenného. Skvelý záver zápasu.

90
    Situácia sa opakuje, Vodov nie vysoký center ide vedľa bránky Hmenného a bude to gól.

89
    Filip Voda zahrával rohový kop, ktorý je odvrátený na ďalší roh.

89
    Ďalší z dobrých centrov Tatrana je odvrátený na rohový kop.

88
    Daniel Demčák mal loptu pred šestnástkou, vedel že cez štyroch hráčov Tatrana Prešov nemá šancu prejsť a tak strieľal z diaľky, lopta ale nemala žiadnu razanciu, navyše ešte šla aj vedľa.

86
    Po faule na Katona v šestnástke rozhodca odpískal penaltu, Lukáš HRUŠKA si postavil loptu na biely bod, brankár sa vrhol do zlej strany a Hruška skŕoval ku strelou k tyči do ľavej strany.

85
    Jakubčo to skúsil individuálne cez obranu domáceho celku, celkom mu to šlo, pred šestnástkou prihral na voľného Jozefa Karabína, ktorý ihneď vystrelil, brankár Talian sa vrhol po lopte a parádne vyrazil.

84
    Zakríkol som to, znova prišiel dlhý center, ten našiel bred bránkou Benesa, loptu sa snažil usmerniť, no urobil to nie najlepšie, prestrelil ju nad bránku.

83
    Prešovčania v posledných minútach nemajú takú dominanciu, stále sú samozrejme lepší na lopte, technickejší a futbalovejší, no nevytvorili si dlhšie šancu.

82
    Legdan nedoskočil rohový kop, snažil sa ho dobehnúť, len ale loptu poslal za čiaru, Talian bude odkopávať od brány.

81
    Po ďalšom nedopvolenom zákroku Tatrana Prešov centroval Mihok, po lopte sa vrhol Talian a rukou daroval roh súperovi.

80
    Humenné si vybojovalo štandartku, ktorú ale zahralo nie najlepšie, priamy kop skončil v múre Tatrana Prešov.

79
    Striedanie v tíme ŠK Futura Humenné: z ihriska odchádza Dávid Legdan, prichádza Jozef Karabín.

78
    Prvý roh bol Humenným odvrátený na ďalší, ktorý skončil podobne, lenže nešiel do rohu ale do autu.

77
    Benes vysunul Katonu do strany, Peter Katona našiel pred malým vápnom Róberta Lapoša, ten v obrovskej príležitosti ale nastrelil iba brankára Pillára, ten sa dnes na nedostatok práce šťažovať nemôže. Tatran bude zahrávať roh.

76
    Po veľmi dlhom čase malo Humenné loptu na polovici Prešova na kopačke, dostali sa hostia až pred šestnástku, kde ich výlet ale veľmi rýchlo skončil bez ohrozenia brány.

74
    Patrik Jacko si z obrany nabehol pred šestnástku, dostal loptu a v rýchlosti vystrelil po zemi, jeho nebezpečná strela len tesne netrafia bránku Humenného.