Orlová – Ostrava B 3:0 (kon.) | Pardubice – Čáslav 2:0 (kon.) | Termalica – Karviná 0:0 (kon.)
Opava – Góra 0:0 (kon.) | Kolín – Sokolov 2:2 (kon.) | Sigma Olomouc – Slavia 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Převýšov 5:0 (kon.) | Teplice – Vltavín 3:0 (kon.) | Žižkov – Chomutov 7:0 (kon.)
L. Mikuláš – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Prešov – Futura Humenné 5:0 (kon.) | Příbram – Domažlice 3:0 (kon.)
Zlín – Brno 2:0 (kon.) | Vlašim – Bohemians 4:2 (kon.) | Poprad – Pohronie 0:0 (kon.)
Slovácko – Třinec 2:2 (kon.)
FK Teplice
3:0 (1:0)
Loko Vltavín
cz Sobota 19.07.2014, 17:00 • Na Stínadlech, Teplice • Prípravný zápas

Teplice generálku na start Synot ligy zvládly. Porazily třetiligový Vltavín 3:0. První půle byla ještě vyrovnaná, v té druhé už hosté z Prahy neměli šanci. (18:47:40)

90

89
    Vltavín na poslední minutu mění gólmany. Čabu nahradil Hlaváč.

87
    Vltavín už je skutečně hodně unavený a bude rád, až zápas za pár minut skončí.

85
    Vltavín fauluje, v krátkém sledu rozehrají Teplice již třetí standardku.

82
    Teplice nadále operují s míčem na kopačkách na útočné polovině...

80
    Krátký výborně nacentroval, od hlavy Chukwumi ale míří míč vedle.

79
    Krob mířil na gólmana z levé strany, Čabu ale nepřekonal.

78
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Klán, přichází Socha.

78
    Nyní ale Grigar zasahoval po nebezpečné akci.

77
    Vltavín ve druhém poločase naprosto odpadl. Zatímco v první půli byl snad i lepším týmem, ve druhé části zápasu již nestíhá fyzicky.

76
    Teplice právě vstřelily branku!
    Už je definitivně rozhodnuto. Vůch ještě svou koncovku prováhal, ale CHUKWUMI CHUKWUDA pohledným lobem zakroutil míč přesně k pravé tyči – 3:0.

76
    Teplice jsou stále u míče, Vltavín se pouze brání.

74
    IVO TÁBORSKÝ zvyšuje po centru hlavou z malého vápna na rozdíl dvou branek – 2:0.

74
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jirásek, přichází Richtr.

73
    Žlutou kartu dostává Komárek (Loko Vltavín).

72
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Hodas, přichází Marčík.

72
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Matula, přichází Takács.

72
    Hraje se už prakticky pouze na jednu bránu, a to bránu Vltavínu. Hostům již docházejí síly.