Slovensko U18 – Kanada U18 5:1 (kon.) | USA U18 – Česko U18 1:5 (kon.) | Veľká Británia U18 – Slovensko U18 3:9 (kon.)
Slovensko U18
5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Kanada U18
Štvrtok 26.06.2014, 12:00 • Zimný štadión V.Dzurillu • Majstrovstvá sveta U18

41:57
    Dve minúty za nešportové správanie pre Bušovského.

41:26
    18-sekundová presilovka o dvoch hráčov teraz čaká slovenskú reprezentáciu. Na tresnú lavicu už odišiel známi "návštevník lavice hanby" Zipp-seknutie.

38:31
    Marián Matuška inkasuje menší trest za držanie a slovenská presilovka tým pádom končí.

37:20
    Kanaďania to už nezvládajú. Logan Saunders sa nechal vylúčiť za seknutie a tým totálne minimalizoval kanadské šance na akýkoľvek úspech v tomto zápase.

31:00
    Vylúčenie na strane Slovenska, Jakub Súkeľ- držanie.

28:41
    Jaydn Alexander inkasuje dve minúty za podrazenie. Presilovka pre Slovensko.

24:45
    Koniec kanadskej početnej výhody. Na trestnú lavicu odišiel strelec jediného kanadského gólu Laframboise- seknutie.

23:02
    Kanada bude mať k dispozícii presilovku o dvoch hráčov v trvaní 73 sekúnd. Na trestnú lavicu putuje Matúš Súkeľ za seknutie.

22:16
    Cibík si pridržal spoluhráča, rozhodca si to všimol a udelil mu menší trest.

18:39
    Bednarčík dostáva dve minúty za seknutie.

13:11
    Kanada bude hrať presilovku po tom, čo sa faulu v našej obrannej tretine dopustil kapitán Zwick- hákovanie.

11:28
    Kanaďania sa opäť dopúšťajú faulu! Po druhý raz dnes na tresnú lavicu putuje Zipp-menší trest, seknutie.

09:09
    Ďalšie vylúčenie na strane Kanady! Dve minúty dostáva Michael Zipp za podrazenie! 35 sekúnd budú hrať naši 5 na 3.

07:45
    Jachetta inkasoval menší trest za podrazenie a naši si tak zahrajú presiloku.

Marek Hudák

Góly a asistencie: 7. Pospíšil (Halama, Čavajda), 13. Pospíšil (Kyčák), 17. Kratochvíla (Hrnčirík, Bednarčík), 37. Bednarčík (Halama), 42. Pospíšil (Čavajda, Šimko) – 14. Laframboise

Slovensko U18: Surák (Plutinský)- Cíbik, Čavajda, Godalla, Hrnčirík, Šotek, Švantner, Meier, Zwick- Šimko, Tóth, Olejník, Pospíšil, Súkeľ, Zadžora, Súkeľ, Bednarčík, Bušovský, Halama, Chmeľ, Kratochvíla, Matuška
    Kanada U18: McHolm (Slavin)- Alexander, Fedorko, Fisher, Jachetta, McKinlay, Saunders, Williston, Zipp- Navrot, Nelson, Schatz, Weloy, Wightman, Witt, Gondos, Kastes, Erbs, Evan, Dudar, Lafraboise