Žilina – Trenčín 0:1 (kon.) | Košice – Dunajská Streda 2:1 (kon.) | Ružomberok – Myjava 5:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Senica 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Slovan Bratislava 1:2 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
1:2 (1:0)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 17.05.2014, 17:30 • Štadión SNP Štiavničky • Niké liga

88
    Za predchádzajúci nebezpečný zákrok proti hosťujúcemu brankárovi pri snahe zakončiť vidí žltú kartu Rejdovian.

88
    Dukla mohla vyrovnať. Faško adresoval prihrávku za obranu pre Rejdoviana, ktorý si loptu nespracoval najlepšie a krok mu chýbal k zakončeniu. Navyše zasiahol zasahujúceho Polačeka.

85
    Bystričania striedajú poslednýkrát. Chriena vystriedal Faško.

83
    Slovan dal gól!
    Slovan otáča zápas! Ako skvelý autor finálnej prihrávky sa prezentoval strelec prvého zásahu hostí Gašparovič, ktorý z ľavej strany našiel nikým nestráženého PAVLA FOŘTA a ten prízemnou strelou k ľavej žrdi nedal šancu Borošovi.

79
    Z ihriska schádza bojovný Slančík. Nahradil ho Rejdovian.

79
    Niňaj ako posledný brániaci hráč Slovanu stratil loptu v súboji so Slančíkom, ktorý vypálil z hranice šestnástky a skvelo zasiahol Polaček, ktorý mu zmenšil strelecký uhol. Následne to ešte skúšal Chrien. Jeho pokus minul bránu o pár milimetrov.

77
    Za útočný faul na brániaceho Noska bol potrestaný žltou kartou hosťujúci Vrablec.

70
    Zraneného Bagiho nahradil do psoledných 20-tich minút záapsu Hudák. Slovan vyčerpal všetky možnosti striedania.

67
    Strieda Dukla. Strelca bystrického presného zásahu Šovčíka nahradil Peňaška.

66
    Po ôsmych minútach strávených na ihrisku sa presadil LUKÁŠ GAŠPAROVIČ, ktorý upratal prihrávku od Mészárosa do brány a vyrovnáva na 1:1.

63
    Teraz v obrovskej šanci Mészáros, po tom ako ho našiel Gašparovič. Nikým netiesnený zblízka minul bránu a zahodil možnosť na vyrovnanie.

58
    Druhé striedanie v tíme belasých. Gašparovič vybehol na trávnik namiesto Hlohovského.

56
    Rana Slančíka z 25-tich metrov tečovaná Gorositom takmer skončila v bráne.

50
    Z vnútra veľkého vápna to vyskúšal Hlohovský, jeho technický obstrel si napokon nenašiel cestu medzi tri žrde. Každopádne pekný futbalový moment.

49
    Po chybe v rozohrávke hostí sa do brejku dostal Slančík a zakončil ho strelou, ale tesne minul.

45
    Do druhého polčasu nastupujú hostia s jednou zmenou. Kolčák nahradil Josimova.

44
    Tretia žltá karta v priebehu troch minút. Odmenený ňou bol domáci obranca Vajda.

43
    A žltá karta aj na druhej strane. Za faul v strede ihriska ju vidí stopér Dukly Nosko.

41
    Gorosito vidí za škaredý zákrok zozadu na Ľuptáka trest v podobe žltej karty. Ide o prvú žltú kartu v zápase.

40
    Veľká možnosť na vyrovnanie. Grendel našiel svojim pasom hlavu Gorosita a ten v dobrej pozícii hlavičkoval veľmi nepresne a zahodil tutovku.

38
    Slovan oblieha šestnástku domácich, ukončil to Vrablec peknou strelou mierenou k pravej tyčke a len tesne minul bránu.

25
    Banská Bystrica dala gól!
    Nadýchaný center Klimenta doplachtil presne k MAREKOVI ŠOVČĺKOVI, ktorý sa tentokrát zblízka nepomýlil a posiela Banskú Bystricu do vedenia.

21
    Prvá veľká šanca červeno-bielych. Chrien sa uvoľnil cez Grendela a z hranice veľkého vápna vyslal delovku k pravej žrdi. Polaček vyrazil jeho strelu.

15
    Dva rohové kopy po sebe zahrával Slovan, po tom druhom našiel hlavu spoluhráča Halenár a Bagi z bezprostrednej blízkosti neuspel proti Borošovi. Nasleduje opäť rohový kop.